Şimdi Ara

Anime İzleyenlere Çocuk Muamelesi Yapılması. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
2
Favori
6.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: geronimo.

quote:

Orijinalden alıntı: DARTS

quote:

aynen ben de uyuz oluyorum annem ben anime izlerken ilk başta bu ne Allahaşkına , bunları mı izliyon falan diyorlardı artık birşey demiyorlar alıştılar anime izlememe napıyım aptal Türk dizilerini mi izleyim yani anime izlediğimi hiç bir arkadaşıma söylemedim zaten söylesem ömrüm boyunca dalga geçerler. Benim animeye başlama sebebim özellikle Narutoydu. Hellsing'den sonra onu izlemeye başlamıştım. Hala da izliyorum en iyi anime bence.

One Piece'i izledin mi?

Hayır izlemedim anime 500 civarı bölüm çok uzun o kadar bölümü izliyecek vaktim yok. Duyduğuma göre çok iyi bir animeymiş.

Kurgusu güzel haftada 10 -20 bölüm izlesen yeter.Eğer başlarsan tavsiyem güncele çabuk gelmeye çalışma benim gibi günde +20 bölüm izleme.Hazmede hazmede izle.Genel olarak kurgusu çok gelişmiştir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DARTS

quote:

aynen ben de uyuz oluyorum annem ben anime izlerken ilk başta bu ne Allahaşkına , bunları mı izliyon falan diyorlardı artık birşey demiyorlar alıştılar anime izlememe napıyım aptal Türk dizilerini mi izleyim yani anime izlediğimi hiç bir arkadaşıma söylemedim zaten söylesem ömrüm boyunca dalga geçerler. Benim animeye başlama sebebim özellikle Narutoydu. Hellsing'den sonra onu izlemeye başlamıştım. Hala da izliyorum en iyi anime bence.

One Piece'i izledin mi?

Hayır izlemedim anime 500 civarı bölüm çok uzun o kadar bölümü izliyecek vaktim yok. Duyduğuma göre çok iyi bir animeymiş.

quote:

Orijinalden alıntı: murat.ksd

quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

390'dan önce hikaye ile ilgili neredeyse hiç bir şey işlenmiyor dedim. Bu lafı çöp, yerden yere vurmak olarak nitelendirmek gerçekten büyük kabiliyet ister. Söylediğim de yanlış bir şey yok, ben de çok seviyorum bu animeyi ama siz biraz fazla sevmişsiniz, toz kondurmak istemiyorsunuz.

senin anime izleyişin farklı sadece düz noktadan bakıyorsun dediğin örnekte bleach ve naruto sana yeterli one piece in de bunlara benzememesinin bir nedeni de bu senin haricinde kimse luffy nin amacına giden yolla ilgilenmiyor biz 360 derece bakiyorsak sen 90 derece sabit bakıyorsun olaylara skypia nın veya arabasta nın luffynin amacıyla uzaktan yakından alakası yok konuya luffynin kral olması yolu olarak bakma o boş değersiz konusuz çöp dediğin bölümleri üst üste 50 kere izlerim hiç sıkılmadan

işin özeti şu

Anime İzleyenlere Çocuk Muamelesi Yapılması.

zaten bu genel birşeydir

bleach ve narutoyu çok seven one piece sevmez

narutoyu sevip bleachi sevmeyen one piece i biraz sever

bleachi sevip narutoyu sevmeyen one piece yi sevmez

one piece i çok seven narutoyu biraz sever bleachi hiç sevmez

arada istisna çıkabilir tabiki

murat.ksd'nin mesajı One Piece'ın kurgusunu iyi açıklıyor.

• Okulda Naruto falan izleyenler var. Bakıyorum da tahtanın orada jutsu yapar gibi dövüşüyorlar falan. Dışarıdan bakınca gerçekten çok çocuksu. Bazen anime izleyenlere çocuk muamelesi yapılmasını haklı buluyorum. Tabii genelleme yapmak yanlış.
  • 31 yaşındayım bır suru serı takıp edıyorum guncelden annem her gorudugunde hala bana bebek dıyor. Eskı eşimde her gordugunde laf sokmaya calısıyordu. Arkadaslarım eskıden cocuk fılan dıyorlardı ama hepsını anımekolık yaptım sımdı benden cok ızledıklerı ıcın neysekı onları aradan cıkarmıs oldum
  • Arkadaşla muhabbet ederken millet şaşırıyor sarmıo onları bırakıp gidiyorlar izle sende görürsün diyorum.Bi taneside izlemio izleseler anlıycaklar yok alt yzı okumak zor gelio falan bi sürü bahane.
  • ilk zamanlar güzel animeleri arkadaşlara tavsiye edince dalga geçmeye falan çalışıyolardı o yüzden artık kimseye anime izlediğimi söylemiyorum zaten çoğu kişi anime izliyorum deyince o ne diyo
    asya filmlerine karşı da milletde olumsuz kanı var ama çevremdekiler yavaş yavaş alıştı artık canları sıkılınca var mı güzel kore filmi diyorlar
  • Death notetan basladim narutoya kadar gittu .artik kimse benle konusmuyo inek diyo bazilari film gibi nasi duzeltcez durumu lise felan mi degistircez .(ulan bide bolum bitince babamin yanina gidiyorum bana çin cçan çon diyip gozunu kisiyoi . D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerarolona7 -- 13 Mayıs 2012; 14:04:04 >
  • ilk zamanlar babam da diyordu.20 yaşına geldin cizgifilm mi izliyorsun diye
    ama suan baksan naruto ve op günleri beni izlerken yakalarsa kendide oturup izler.

edit: bu resmi her gördüğümde kendimi gülmekten alamıyorum özellikle op ve bleach bu kadar mı güzel anlatılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pawnee -- 13 Mayıs 2012; 14:20:54 >
  • quote:

yanlış anlamada yaş kaç ömür boyu dalga geçecek arkadaş felan ?
    valla bendemi gariplik var bilemiyorum her yerde söylüyorum anime izliyorum diye daha çocuk diyen çıkmadı hayatım boyunca internette felan diyen oldu zaten bidaha görüşmedik ...

• yaş 30u geçik 15 senedir anime takipçisiyim.. zamanında sadece vcd şeklinde filmleri alırdım. sonra ufak ufak serilere geçtim. internet yaygınlaşınca komple allah ne verdiyse haline döndü..

şimdiye bikaç kişi bu "yaşta hala çizgi filmmi len" muhabbetine girdi.
    arkadaş kaygım olan kişiyse animenin ne olduğunu açıkladım.
    ya da umursamadım umursamadığım adamın yorumunu
    anlatma ihtiyacı hissettiklerimin büyük kısmı anime dünyasına girdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pawnee

ilk zamanlar babam da diyordu.20 yaşına geldin cizgifilm mi izliyorsun diye
    ama suan baksan naruto ve op günleri beni izlerken yakalarsa kendide oturup izler.

edit: bu resmi her gördüğümde kendimi gülmekten alamıyorum özellikle op ve bleach bu kadar mı güzel anlatılır.

op ve bleach komikmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Mesela ben bilgisayarın başında oturmuş bir anime izliyorum odaya annem,kardeşim,babam geldiği zaman ''oğlum kaç yaşındasın hala böyle saçma sapan çizgi filmler mi izliyorsun'' diyorlar. Arkadaşlarıma diyorum şöyle bir anime var izle falan. Diyor lan çocuk musun sen falan sonra farklı bir gözle bakıyorlar. Deli yada çocuk muamelesi yapıyorlar. Halbuki kendileri hiç izleyip bilmediği için bu zevki anlayamıyorlar. Sizde de böyle şeyler oluyor mu? Oluyorsa ne yanıt veriyorsunuz? Birde bende bazen anime izlerken diyorum lan acaba ben harbi sorunlu muyum bu yaşta böyle şeyleri izliyorum

walla 2 dakika bi şu anime bölümüne gireyim dedim girmez olaydım kusura bakmayın ama bu anime denilen tanımsız şeyi izlemek ilk okullara bile hakaretttir 0-6 yaş arası olduğunu düşünüyorum.7 YAŞINDAKİ ÇOCUK BİLE BUNU izlemekten bıkar yaw aşırı saçma ve gereksiz bir şey. baban ve arkadaşların çok çok çok doğru söylemiş.

NOT:ÇOK CİDDİYİM.ÇOK GEREKSİZ İŞLER BUNLAR GİT FİLM FALAN İZLE DAHA İYİDİR KOLAY GELE.

• Niye bu kadar ciddiye alınıyor ki bu konu. Herkes kendi işine bakıp anime izlemeye devam etsin. Kimseye birşey kanıtlamaya ihtiyacınız yok. Kendi bildiğinizi yapmaya devam edin ve benim gibi anime izlemeye devam edin.

Benimle de dalga geçenler oldu. Ben de kendi çapımda bu forumda çok meşhur olan YAV HE HE deyip anime izlemeye devam ettim.İlgisi olan arkadaşlara biraz yardımcı oldum anime izleme konusunda o kadar.

Bu kadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 14 Mayıs 2012; 21:55:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

yanlış anlamada yaş kaç ömür boyu dalga geçecek arkadaş felan ?
    valla bendemi gariplik var bilemiyorum her yerde söylüyorum anime izliyorum diye daha çocuk diyen çıkmadı hayatım boyunca internette felan diyen oldu zaten bidaha görüşmedik ...

Ya sen benim arkadaşlarımı tanısan benim dediklerimin aynısını dersin adamlar dalga geçmek için yol arıyorlar ayrıca bir başkasına söylesem de kesin dalga geçer bunu biliyorum ben her yerde söyleyemem birkaç kişiye söyledim anime izliyorum bu aralar dedim o çizgi film işte çizgi film mi izliyorsun diyorlar dediğim kişilerin yaşı küçük falan da değil gayet olgun insanlar.

• Anime izlemeye ilk başladığımda cidden çocuktum, o vakitler bir şey demiyorlardı. Sonra yaş başını alıp gitmeye başladı ve hafiften çıkışmaya başladılar, ilk , yabancı dil öğrencisi olduğumdan"Ben ingilizce altyazılı, altyazısız izliyorum bunları dilim gelişiyor yaaa.." diyerek geçiştiriyordum o da sökmez olunca babamı PC nin başına yeni tablet pc bakmak için oturttuğum (peder biraz daha yenilikçi, çok deli Cod fln oynar önce ondan başlayayım dedim} bir ara hemen aşağıda kalmış bir bölüm-yanlış hatırlamıyorsam bleach idi- açtım , baya kıyak bir bölümdü benimle birlikte oturup 3-4 bölüm filan izledi. Şimdi kapıyı çaldığı vakit "Kim o?" diye sorduğumda "Watashi wa L desu " diyor arada gerisini sen düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: achilles97

quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Mesela ben bilgisayarın başında oturmuş bir anime izliyorum odaya annem,kardeşim,babam geldiği zaman ''oğlum kaç yaşındasın hala böyle saçma sapan çizgi filmler mi izliyorsun'' diyorlar. Arkadaşlarıma diyorum şöyle bir anime var izle falan. Diyor lan çocuk musun sen falan sonra farklı bir gözle bakıyorlar. Deli yada çocuk muamelesi yapıyorlar. Halbuki kendileri hiç izleyip bilmediği için bu zevki anlayamıyorlar. Sizde de böyle şeyler oluyor mu? Oluyorsa ne yanıt veriyorsunuz? Birde bende bazen anime izlerken diyorum lan acaba ben harbi sorunlu muyum bu yaşta böyle şeyleri izliyorum

walla 2 dakika bi şu anime bölümüne gireyim dedim girmez olaydım kusura bakmayın ama bu anime denilen tanımsız şeyi izlemek ilk okullara bile hakaretttir 0-6 yaş arası olduğunu düşünüyorum.7 YAŞINDAKİ ÇOCUK BİLE BUNU izlemekten bıkar yaw aşırı saçma ve gereksiz bir şey. baban ve arkadaşların çok çok çok doğru söylemiş.

NOT:ÇOK CİDDİYİM.ÇOK GEREKSİZ İŞLER BUNLAR GİT FİLM FALAN İZLE DAHA İYİDİR KOLAY GELE.

ehehhe guzel espriymiş kardeş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Anime izlemeye ilk başladığımda cidden çocuktum, o vakitler bir şey demiyorlardı. Sonra yaş başını alıp gitmeye başladı ve hafiften çıkışmaya başladılar, ilk , yabancı dil öğrencisi olduğumdan"Ben ingilizce altyazılı, altyazısız izliyorum bunları dilim gelişiyor yaaa.." diyerek geçiştiriyordum o da sökmez olunca babamı PC nin başına yeni tablet pc bakmak için oturttuğum (peder biraz daha yenilikçi, çok deli Cod fln oynar önce ondan başlayayım dedim} bir ara hemen aşağıda kalmış bir bölüm-yanlış hatırlamıyorsam bleach idi- açtım , baya kıyak bir bölümdü benimle birlikte oturup 3-4 bölüm filan izledi. Şimdi kapıyı çaldığı vakit "Kim o?" diye sorduğumda "Watashi wa L desu " diyor arada gerisini sen düşün

quote:

Şimdi kapıyı çaldığı vakit "Kim o?" diye sorduğumda "Watashi wa L desu " diyor arada gerisini sen düşün

Buna çok güldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lu£

quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Anime izlemeye ilk başladığımda cidden çocuktum, o vakitler bir şey demiyorlardı. Sonra yaş başını alıp gitmeye başladı ve hafiften çıkışmaya başladılar, ilk , yabancı dil öğrencisi olduğumdan"Ben ingilizce altyazılı, altyazısız izliyorum bunları dilim gelişiyor yaaa.." diyerek geçiştiriyordum o da sökmez olunca babamı PC nin başına yeni tablet pc bakmak için oturttuğum (peder biraz daha yenilikçi, çok deli Cod fln oynar önce ondan başlayayım dedim} bir ara hemen aşağıda kalmış bir bölüm-yanlış hatırlamıyorsam bleach idi- açtım , baya kıyak bir bölümdü benimle birlikte oturup 3-4 bölüm filan izledi. Şimdi kapıyı çaldığı vakit "Kim o?" diye sorduğumda "Watashi wa L desu " diyor arada gerisini sen düşün

quote:

Şimdi kapıyı çaldığı vakit "Kim o?" diye sorduğumda "Watashi wa L desu " diyor arada gerisini sen düşün

Buna çok güldüm.

Helal olsun

• Artık onu da geçtim de, anime izliyorum deyince onun zornosu var diyen bi tür var o daha kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Artık onu da geçtim de, anime izliyorum deyince onun zornosu var diyen bi tür var o daha kötü

Death Note'u Hentai sanan tanıdıklarım var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.