Şimdi Ara

ANDROID GÜVENLİ MOD (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
29
Favori
124.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi hangi programları kapattın bi söylesene Allah aşkına??

Bir de kapattığımız programı sonra tekrar açabilir miyiz ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim benim elimde Xperia Ray var dediğin yöntemleri denedim ama henüz başaramadım güvenli modu açmayı bana yardımcı olurmusun ?
  • Telefonu acarken yanlıslıkla güvenli modda actım. Sanırım telefon acılırken menü ya da ses açma-kapama tuşuna bastım. tam hatırlamıyorum. fakat ne yaptıysam güvenli mod 'u kapatamadım. Telefonu kapadım, açtım olmadı. Bataryayı söktüm yine olmadı. Telefon açıkken ses açma kapama tuşlarına bastım yine olmadı. bu arada telefonun ses alçaltma tuşu çalışmıyor. Güvenli mod 'dan önce çalışıyordu. Ne yapabilirim ?. Telefon Galaxy S3
  • Beyler ben güvenli modda açtım fakat saçma sapan bir şey oldu ve benim aşırı ısınma problemim var normal oyunlarda 30-40 dakikada most wanted gibi zorlayıcı oyunlarda 5 dakikada ısınıyor telefon.Rehber de geç açılıyor fakat telefondan genel olarak memnunum youtube dan video izliyorum yine ısınıyor anlamadım gitti.Peki bu güvenli modda açmama rağmen neden ram kullanımı düşmedi ? (Telefonum Galaxy S3)
     ANDROID GÜVENLİ MOD ANDROID GÜVENLİ MOD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BKKN -- 23 Ağustos 2013; 13:20:09 >

• Arkadaşlar. Samsung Galaxy Gio ST5660 ta güvenli mod nasıl açılıyor.. Bilen varmı?
  • galaxy s3 mini kullanıyorum. güvenli mod ile hangi uygulamaları kaldırabilirim. yani güvenerek kaldırabileceğim telefonda yüklü gelen uygulamalardan hangilerini kaldırabilirim. bir liste var mı?
  • Teşekkürler güzel bir paylaşım.Konuyu favorilere ekleyeyimde bir problem olduğumda buraya bakarım
  • Samsung S7562 Duos modelini kullanıyorum. Telefonum birkaç gündür internete girmiyor. İbare aynen şu şekilde arkadaşlar:

"Gizli moda geçtiniz. Bu pencerede görüntülediğiniz sayfalar tarayıcı geçmişinizde veya arama geçmişinizde görünmez ve gizli pencereyi kapatmanızın ardından cihazınıda çerezler gibi izler bırakmaz. Ancak, indirdiğiniz dosyalar veya oluşturduğunuz favoriler korunur.

Gizli moda geçmeniz diğer kişilerin, sunucuların veya yazılımların davranışlarını etkilemez. Şu konularda dikkkatli olun:
    • Hakkınızda bilgi toplayan veya paylaşan web siteleri
    • Ziyaret ettiğiniz sayfaları izleyen şirket çalışanları veya servis sağlayıcıları
    • Ücretsiz ifade simgeleri karşılığında tuş vurularınızı takip eden kötü niyetli yazılımlar
    • Gizli ajanlar tarafından takip edilme
    • Arkanızda dikilip ne yaptığınıza bakan kişiler"

Not: İnternet adres satırının hemen bitişiğinde Ajan resmini andıran bir resim bulunmakta, yardımınızı bekliyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 17 Ekim 2013; 15:08:21 >

• Merhaba arkadaşlar,

Çok önemli bir problemim var. Hatta çıldırmak üzereyim. Problemimi güvenli mod uygulamasıyla veya başka bir yolla nasıl çözeriz?

Sorun şu: Telefonumun (Samsung Galaxy Note 2) hiçbir özelliğine ulaşamıyorum. Konuyu özet halde ve ayrıntılı halde olmak üzere 2 şekilde yazıyorum.

A. ÖZET ANLATIM:

Kaspersky Mobil Security programını kaldırmak isterken her ne olduysa artık ekranda sadece kod girişi isteyen bir ekran var. Kodu da bilmiyorum.
    Yeniden başlattım. Herhangi bir değişiklik olmadı. Bataryayı söktüm. Yine işe yaramadı. Bildirimlerin sesi geliyor. Telefon acil aramalar hariç (bunu da denemedim) herhangi bir özelliği aktif değil. Dışarıdan telefon geliyor. Telefondaki dosyaların yedeği alınmadı. Kablo ile bilgisayara bağladığımda klasör boş diyor. Bilgiler, dosyalar vs kaybolmadan nasıl açarım veya programı nasıl kaldırırım. Ekran görüntüsü mesajın sonunda yer almaktadır.

1. DERECEDEN SORUNLAR:
    1. Telefonumun herhangi bir özelliğine ulaşamıyorum. Telefonu nasıl açarım.
    2. Kaspersky Mobil Security kodu (20 haneden oluşan rakamlı-harfli Kaspersky İnternet Security değil), kaç haneden veya en az kaç haneden oluşmaktadır ( Ekranda sadece rakamlar girilebilmektedir, harf girilemiyor. En fazla 16 kez tuşlayabiliyorsun). Teker teker denesem günler sürer sanırım (her 5 denemede 30 saniye bekletiyor).

2.DERECEDEN SORUNLAR:
    1.Telefonu açabilirsek , Kaspersky Mobil Security programını nasıl kaldırırım.

Teşekkürler. İnşallah yardım eden bir arkadaş olur.

.........................................
    B. AYRINTILI ANLATIM:

Birkaç ay önce deneyeyim diye Kaspersky Mobil Security yükledim. 1 haftalık sürümdü sanırım. Süre doldu. Kaldırmak istedim. Kod istedi. Kod üretmişim galiba ama hatırlamıyorum (sorun burda başlıyor). Yani programı kaldıramadım.

Sonra, Kaspersky İnternet Security satın aldım (lisanslı). Yükledim ama daha önce yüklü olan program ( Kaspersky Mobil Security) bunun (Kaspersky İnternet Security) kurulumuna izin vermiyordu, önce diğer programın (Kaspersky Mobil Security) açılmasını şart koşuyordu. Sonra, bir şekilde (Kaspersky İnternet Security) programa 20 haneli kaspersky şifresini girdim ama çalışıyor mu, devrede mi bilmiyorum çünkü bu programı açmak istediğim zaman diğer program ekrana geliyor ( Kaspersky teknik desteği de aradım, yardımcı olamadılar, şifre üretmişsindir dediler, başka yolu yok dediler vs)

Şimdi ne oldu (Telefonu açamadığımdan aklımda kaldığı şekliyle yazacağım): Ayarlar kısmından Uygulama Yöneticisi var sanırım oradan yüklenen , çalışan vs diye sekmeler var; yüklenen sekmesinden programı (Kaspersky Mobil Security) kaldırmak mümkün olmadığından biraz daha karıştırdım. Ana sayfa düğmesine sürekli bastım, hafızayı sil dedim. Üstte RAM başlığının yanında programlara ulaştım. İlgili programı (Kaspersky Mobil Security) buldum. Kaldır dedim. Sonra ne oldu anlamadım. Her ne olduysa artık her şeye bloke koydu. Bildirimlerin sesi geliyor. Telefon acil aramalar hariç (bunu da denemedim) herhangi bir özelliği aktif değil. Dışarıdan telefon geliyor. Telefondaki dosyaların yedeği alınmadı. Kablo ile bilgisayara bağladığımda klasör boş diyor. Bilgiler, dosyalar vs kaybolmadan nasıl açarım veya programı nasıl kaldırırım. Ekran görüntüsü mesajın sonunda yer almaktadır.

1. DERECEDEN SORUNLAR:
    2. Kaspersky Mobil Security kodu (20 haneden oluşan rakamlı-harfli Kaspersky İnternet Security değil), kaç haneden veya en az kaç haneden oluşmaktadır ( Ekranda sadece rakamlar girilebilmektedir, harf girilemiyor. En fazla 16 kez tuşlayabiliyorsun). Teker teker denesem günler sürer sanırım (her 5 denemede 30 saniye bekletiyor).

2.DERECEDEN SORUNLAR:
    1. Telefonu açabilirsek , Kaspersky Mobil Security programını nasıl kaldırırım.

Normal görünüm:
    [simage]
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    [/simage]
    Güveni mod:
    [simage]
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    [/simage]

• quote:

Orijinalden alıntı: İbn Arabî

Merhaba arkadaşlar,

Çok önemli bir problemim var. Hatta çıldırmak üzereyim. Problemimi güvenli mod uygulamasıyla veya başka bir yolla nasıl çözeriz?

Sorun şu: Telefonumun (Samsung Galaxy Note 2) hiçbir özelliğine ulaşamıyorum. Konuyu özet halde ve ayrıntılı halde olmak üzere 2 şekilde yazıyorum.

A. ÖZET ANLATIM:

Kaspersky Mobil Security programını kaldırmak isterken her ne olduysa artık ekranda sadece kod girişi isteyen bir ekran var. Kodu da bilmiyorum.
    Yeniden başlattım. Herhangi bir değişiklik olmadı. Bataryayı söktüm. Yine işe yaramadı. Bildirimlerin sesi geliyor. Telefon acil aramalar hariç (bunu da denemedim) herhangi bir özelliği aktif değil. Dışarıdan telefon geliyor. Telefondaki dosyaların yedeği alınmadı. Kablo ile bilgisayara bağladığımda klasör boş diyor. Bilgiler, dosyalar vs kaybolmadan nasıl açarım veya programı nasıl kaldırırım. Ekran görüntüsü mesajın sonunda yer almaktadır.

1. DERECEDEN SORUNLAR:

2.DERECEDEN SORUNLAR:
    1.Telefonu açabilirsek , Kaspersky Mobil Security programını nasıl kaldırırım.

.........................................
    B. AYRINTILI ANLATIM:

Birkaç ay önce deneyeyim diye Kaspersky Mobil Security yükledim. 1 haftalık sürümdü sanırım. Süre doldu. Kaldırmak istedim. Kod istedi. Kod üretmişim galiba ama hatırlamıyorum (sorun burda başlıyor). Yani programı kaldıramadım.

Sonra, Kaspersky İnternet Security satın aldım (lisanslı). Yükledim ama daha önce yüklü olan program ( Kaspersky Mobil Security) bunun (Kaspersky İnternet Security) kurulumuna izin vermiyordu, önce diğer programın (Kaspersky Mobil Security) açılmasını şart koşuyordu. Sonra, bir şekilde (Kaspersky İnternet Security) programa 20 haneli kaspersky şifresini girdim ama çalışıyor mu, devrede mi bilmiyorum çünkü bu programı açmak istediğim zaman diğer program ekrana geliyor ( Kaspersky teknik desteği de aradım, yardımcı olamadılar, şifre üretmişsindir dediler, başka yolu yok dediler vs)

Şimdi ne oldu (Telefonu açamadığımdan aklımda kaldığı şekliyle yazacağım): Ayarlar kısmından Uygulama Yöneticisi var sanırım oradan yüklenen , çalışan vs diye sekmeler var; yüklenen sekmesinden programı (Kaspersky Mobil Security) kaldırmak mümkün olmadığından biraz daha karıştırdım. Ana sayfa düğmesine sürekli bastım, hafızayı sil dedim. Üstte RAM başlığının yanında programlara ulaştım. İlgili programı (Kaspersky Mobil Security) buldum. Kaldır dedim. Sonra ne oldu anlamadım. Her ne olduysa artık her şeye bloke koydu. Bildirimlerin sesi geliyor. Telefon acil aramalar hariç (bunu da denemedim) herhangi bir özelliği aktif değil. Dışarıdan telefon geliyor. Telefondaki dosyaların yedeği alınmadı. Kablo ile bilgisayara bağladığımda klasör boş diyor. Bilgiler, dosyalar vs kaybolmadan nasıl açarım veya programı nasıl kaldırırım. Ekran görüntüsü mesajın sonunda yer almaktadır.

1. DERECEDEN SORUNLAR:

2.DERECEDEN SORUNLAR:
    1. Telefonu açabilirsek , Kaspersky Mobil Security programını nasıl kaldırırım.

Normal görünüm:
    [simage]
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    [/simage]
    Güveni mod:
    [simage]
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    [/simage]

Telefonu wipe etmeyi deneyin?Gerekli bilgiler forumda var.Arayarak bulabilirsiniz.

• Teşekkür ederim ilginize sayın draguh,

Fakat, bildiğim kadarıyla, ""Wipe işlemi, yeni ROM yani yazılım yüklemeden önce mevcut ROM’un kalıntılarını sildiğimiz işlemdir. Sadece yeni yazılım yüklemeden önce değil, mevcut yazılımı sıfırlamak istediğimizde de cihaza Wipe yapabiliriz.Wipe işlemi cihazdaki ROM’u yani yazılımı silmez. O sistem üzerinde yapılmış tüm işlemleri siler. Yani bir nevi fabrika ayarlarına dönmüş olursunuz. Ama çok daha kapsamlı bir şekilde.Wipe işleminden sonra mevcut yazılımınız tekrar çalışacaktır. Fakat tekrar tüm içerikleri yeniden kurmanız gerekecektir."

Ben ise, önemli dosyalarımı kaybetmek istemiyorum.

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbn Arabî

Teşekkür ederim ilginize sayın draguh,

Fakat, bildiğim kadarıyla, ""Wipe işlemi, yeni ROM yani yazılım yüklemeden önce mevcut ROM’un kalıntılarını sildiğimiz işlemdir. Sadece yeni yazılım yüklemeden önce değil, mevcut yazılımı sıfırlamak istediğimizde de cihaza Wipe yapabiliriz.Wipe işlemi cihazdaki ROM’u yani yazılımı silmez. O sistem üzerinde yapılmış tüm işlemleri siler. Yani bir nevi fabrika ayarlarına dönmüş olursunuz. Ama çok daha kapsamlı bir şekilde.Wipe işleminden sonra mevcut yazılımınız tekrar çalışacaktır. Fakat tekrar tüm içerikleri yeniden kurmanız gerekecektir."

Ben ise, önemli dosyalarımı kaybetmek istemiyorum.

Selamlar

Aklıma başka bir fikir gelmedi.Dosyalarınızın önem derecesine göre karar veriniz.Dosyaları kurtarmanın yolunu da araştırmak lazım.Belki bir çözüm yolu bulunur.

• Bu güvenli mod tabletler için oluyormu?
  • Arkadaşlar tabletim general mobile e-tab 4 MEB kapsamında ki proje tableti kendini güvenli moda aldı yardımcı olabilir misiniz???

• Arkadaslar s4mini kullanıyorum ses kısma tuşu bozuldu sonrasında güvenli moda aldı ve çıkamıyorum yardimci olurmusunuz

• Mesajım bulunsun.

• mesajım bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

quote:

Orijinalden alıntı: şahinbey27

quote:

Orijinalden alıntı: mucahid01

quote:

Orijinalden alıntı: şahinbey27

gerçekten faydalı paylaşım eline sağlık hocam.. dediğiniz gibi uygulamaları sonlandırdım çok da güzel kullanıyordum fakat bugün yine girmek istedim güvenli mod'a ama touchwiz durduruldu diyor ve hiç bir işlem yapamıyorum yanlış bişey mi yaptım acaba ve nasıl düzeltebilirim

Belirtiğiniz durum nadiren de olsa meydana gelebilmektedir. Bu hatayı alma nedeniniz çakışan bir uygulama veya ayar diyebilirim.. Bu hatayı almak istemiyorsanız yapmanız gereken işlem, Fabrika ayarlarını yüklemek olacaktır. Cihazınızdan tüm yedeklemeleri yapınız ve 1 seferliğine fabrika ayarlarına yükleyiniz.. Sorununuz düzelecektir..

ilk akıllı telefonum da rica etsem nasıl yedekleme yapabileceğimi anlatabilir misiniz? kies'e de bir türlü bağlanamıyorum 'bağlanıyor' diyor öyle bekliyor

Bilgisayardan istediğiniz gibi cihazınızı kontrol eden yazılım ve uygulamayı aşağıda paylaşıyorum.

MyPhoneExplorer-------------MyPhoneExplorer Client
     ANDROID GÜVENLİ MOD
    .....
     ANDROID GÜVENLİ MOD

MyPhoneExplorer, bilgisayar başında cep telefonunuzu kontrol etmenizi sağlayan, çok kullanışlı bir program.
    Programın amacı; cep telefonunuzu elinize almadan, cep telefonunuzla yapabileceğiniz hemen hemen her işi bilgisayar üzerinden yönetmek. Bu programın şimdiye kadar karşılaştığımız benzeri programlardan üstün olduğunu kabul etmemiz lazım. Çünkü programın piyasadaki diğer rakiplerine göre daha çok özelliiği var ve kullanımı oldukça rahat.

Programın Özellikleri:
    * Bilgisayar üzerinden, cep telefonunuzun rehberindeki numaralara arama yapabilme
    * Cep telefonunuzdaki bütün rehber kayıtlarını bilgisayar üzerinden görebilme
    * Cep telefonunuzdan yaptığınızdan aramaları, cevapladığınız aramaları ve cevapsız aramaları ayrıntılı bir şekilde görebilme
    * Bilgisayarınız üzerinden cep telefonunuzdaki ajandayı kontrol edip yeni görevler ekleyebilme
    * Alarmı istediğiniz şekilde ayarlayabilme
    * Cep telefonunuz üzerinden SMS gönderip alabilme, mesaj taslağı oluşturabilme
    * Dosya transferi yapabilme
    * Profilinizi değiştirebilme
    * Cep telefonunuzun ne kadar şarjı kaldığını ve ne kadar enerji harcadığını görebilme
    * Kategorilere ayrılmış biçimde hafızanın ne kadar kaldığını görebilme

Telefonun SMS gönderme özelliğinden bahsedecek olursak şunu söylememiz lazım: Program SMS'leri ücretsiz göndermiyor. SMS'ler telefon üzerinden normal gönderdiğiniz gibi gidiyor. Ayrıca arama özelliği de bu mantığa göre çalışıyor. Yani rehberdeki bir kişiyi bilgisayarınızdan aradığınızda bu arama yine cep telefonunuz üzerinden oluyor.
    Programın arayüzünün çok kullanışlı olduğunu belirtmemizde fayda var. Zira programı ilk kullanımınızda bile zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca programın orjinal dili İngilizce olsa da, programı yüklemeden önce, dil seçimini yaparken Türkçe seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Önemli Not: "MyPhoneExplorer" linki bilgisayarınıza kurulacak olup "MyPhoneExplorer Client" linki ise android cihazınıza kurulacaktır. Client yüklenmeden android cihazınızı tanımaz.
    Lütfen bu iki işlemi karıştırmayınız.

Diğer android uygulamalar, oyunlar ve daha fazlası için lütfen bu başlığa bir göz atın derim.. Saygılarımla..

ANDROID OYUN ve UYGULAMALARI [Açıklamalı Dev Arşiv]

ANDROID GÜVENLİ MOD

Teşekkürler.

• Benim telefonum s4 mini şarj çok çabuk bitiyor uygulamaları nasıl devre dışı bırakabilrm

• s5 için nasıl yaparız ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.