Yüzbaşı
17 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Önceki konum çok saçma bir nedende siliniyor neden bilmiyorum ne halt yaptım onuda bilmiyorum ve kural dışı dendi belki spoiler'dandır geç 10-15 yıllık nerdeyse bizim yaşımızda olan bir mangayı spoiler içine almak ne kadar saçma olsada yinede ben spoiler içine aldım. bi dahakine umarım neden kural dışı onuda açıklarlar.

Arkadaşlar geçenlerde youtube'da bir video bakarken ne alaka ise shaman king çıktı önerilenlerde.
Bende nostaji olsun diye animesini tekrar ingilizce dub bitirdim ve son bölümde zeke yani hao ölüyor.
Bende merak ettim devamı var mı diye ve bunun mangasını buldum.
İlk ana hikayeyi ele alan 300 sayıyı okumama gerek yoktu sadece 299-300 okudum son sayıda dikkatimi çekti ? Zeke ölmüyor galiba? Mangasını tamamen okuyan biri cevaplayabilir mi ?
Zeke yani hao yaşıyor mu? Çünkü animesinde olduğu gibi ölmüyor, annesi falan geliyor. Kafam karıştı? Hatta yoh bile saldırmıyor Hao'yaBurda mangadan bir sayfa


Burdan anladığım kadarıyla shaman cominitee işte şaman turnuvası yetkilileri Zeke'i alıp götürüyor ? O zamam bu demek oluyorki hao yaşıyor ?
Önceki Konu baya eski ve dağınık olduğu için sıfırdan bir konu açtım ve düzenledim vede hep güncel kalıcaktır.


iZombie (dizi)
iZombie, galası 17 Mart 2015 tarihinde gerçekleşecek Amerikan televizyon dizisi.Dizi resmen 8 Mayıs 2014'te 2014-15 sezonu için onay aldı. Chris Roberson ve Michael Allred tarafından yaratılan, DC Comics'in Vertigo markası ile yayınlanan aynı isimdeki çizgi romanın uyarlamasıdır.

Konusu

Zombiye dönüşen bir tıp öğrencisi olan Liv, adli tıpta iş bulur ki yiyebileceği beyinlere erişimi olsun ve bu sayede insanlığını koruyabilsin. Ancak zamanla fark eder ki; yediği her beyin, cesedin sahibinin anılarını kafasının içinde duymasına sebep olmaktadır. Bu durumu kullanmaya karar veren genç kız, kim tarafından işlendiği bilinmeyen cinayet vakalarını patronu ve bir polis dedektifinin yardımlarıyla çözecektir.


DC Comics’in iZombie isimli çizgi romanının uyarlanan dizi, Veronica Mars’ın yapımcıları tarafından yaratıldı.
iZombie’nin oyuncu kadrosunda ise Rose McIver, Molly Hagan ve Malcolm Goodwin gibi isimler yer alıyor. Pilot bölümü ise daha önce Veronica Mars, 90210 ve Party Down gibi televizyon dizilerinin de yazarlığını yapan Rob Thomas yönetti.


Eğer siz de The Walking Dead’in ağır dram hallerinden sıkıldıysanız ve zombilerin olduğu bir dünyada gençlerin yaşadıklarına göz atmak, yaşanan suçların çözülmesini izlemek istiyorsanız, aradığınız şey iZombie olabilir.


Chris Roberson ve Michael Allred tarafından yaratılan, DC Comics'in Vertigo markası ile yayınlanan aynı isimdeki çizgi romanın uyarlamasıdır.

Samsung, Galaxy S5′te ön yüklü gelen, diğer Samsung cihazlarına ise SamsungApps üzerinden indirilebilen SMAG uygulaması ile 86 Marvel çizgi roman serisini Türkçe olarak sunuyor.SMAG; Kommiks platformu üzerinden bir bölümü ücretsiz, diğerleri ise ücretli olarak sunulan birçok Marvel çizgi romanı Türkçeleştirilmiş ve mobil cihazlar için optimize edilmiş olarak edinilebiliyor.Sadece Samsung kullanıcılarının kullanabildiği SMAG, Saran Online tarafından kurulan Kommiks platformu ile Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Demir Adam, X-Men gibi birbirinden popüler çizgi roman serilerini okuyuculara sunuyor.
Uygulamadan bir ScreenShot

Sadece Samsung kullanıcılarına özel olan dijital dergi ve çizgi roman uygulaması SMAG, özellikle dünyada binlerce koleksiyoncuyu ve milyonlarca okuyucuyu peşinden sürükleyen en popüler çizgi romanların, ilk kez mobil cihazlarda okunabilen Türkçeleştirilmiş versiyonlarını Saran Online tarafından kurulan Kommiks platformu altında sunuyor. Böylece SMAG sayesinde; Örümcek Adam, Kaptan Amerika, Demir Adam, X-Men gibi birbirinden popüler süper kahramanlar, Türkçe olarak okuyucularla buluşuyor.

Türkiye’nin en çok takip edilen dergileri SMAG’da

Türkiye’de ulusal yayınlar bazında dergi sektörünün önde gelen temsilcilerinden biri olan Doğan Burda dergi grubuyla işbirliklerini geliştirmeyi sürdüren Samsung, SMAG uygulaması kapsamında kullanıcılarına kadın, erkek, moda, spor, gezi, oyun, müzik ve teknoloji alanlarına yönelik dergileri, dijital ortamda sunacak.

Kullanıcılarına daima en yenilikçi uygulamaları sunan Samsung, SMAG kapsamındaki dergilerin bir kısmını ücretsiz olarak sunarken, bir kısmını ise yapılacak kampanyalara bağlı olarak okuyuculara cazip ücretli, indirme seçenekleriyle ulaştıracak.

SMAG kapsamında değeri 80 TL’nin üzerinde içerik, ücretsiz olarak Samsung kullanıcılarına sunuluyor.
Marvel Çizgi Roman Seri Adları
ANNIHILATION HULK V2
AMAZING SPIDER-MAN HULK: GRAY
AMAZING SPIDER-MAN V1 INCREDIBLE HULK V1-V3
ANNIHILATION PROLOGUE INFINITY GAUNTLET
ANNIHILATION: CONQUEST INVINCIBLE IRON MAN V4
ANNIHILATION: CONQUEST – QUASAR IRON MAN NOIR
ANNIHILATION: CONQUEST – STARLORD LOGAN
ANNIHILATION: CONQUEST – WRAITH MARVEL ZOMBIES V1-V2
ANNIHILATION: CONQUEST PROLOGUE MIGHTY AVENGERS V1
ANNIHILATION: NOVA MIGHTY THOR
ANNIHILATION: RONAN NEW AVENGERS V1-V2
ANNIHILATION: SILVER SURFER NEW X-MEN V2
ANNIHILATION: SUPER-SKRULL PHOENIX: ENDSONG
ANNIHILATORS PHOENIX: WARSONG
ASTONISHING SPIDER-MAN & WOLVERINE PUNISHER V8
ASTONISHING THOR PUNISHER: IN THE BLOOD
ASTONISHING X-MEN V1 RUNAWAYS V1
ASTONISHING X-MEN: GHOST BOXES S.H.I.E.L.D.
AVENGERS ACADEMY SECRET AVENGERS V1
AVENGERS FOREVER SECRET INVASION
AVENGERS V1- V3 SPIDER-MAN NOIR
AVENGERS: THE INITIATIVE SPIDER-MAN/HUMAN TORCH
AVX: VS. THOR THE MIGHTY AVENGER
BLADE THOR V2
BOOKS OF DOOM THOR: THE DARK WORLD PRELUDE
CIVIL WAR ULTIMATE COMICS AVENGERS VS. NEW ULTIMATES
CIVIL WAR: THE CONFESSION ULTIMATE COMICS HAWKEYE
CIVIL WAR: WAR CRIMES ULTIMATE COMICS SPIDER-MAN
DAKEN: DARK WOLVERINE ULTIMATE COMICS ULTIMATES
DARK AVENGERS ULTIMATE IRON MAN
DEADPOOL CORPS ULTIMATE IRON MAN II
DEADPOOL KILLS THE MARVEL UNIVERSE ULTIMATES
DEADPOOL PULP UNCANNY X-FORCE V1
DEADPOOL V1-V2-V3 UNCANNY X-MEN FIRST CLASS
FANTASTIC FOUR : 1234 WOLVERINE NOIR
FANTASTIC FOUR V3 WOLVERINE ORIGINS
FEAR ITSELF WOLVERINE V3-V4
FF V1 WOLVERINE: MANIFEST DESTINY
FRIENDLY NEIGHBOURHOOD SPIDER-MAN WOLVERINE: WEAPON X
FRIENDLY NEIGHBOURHOOD SPIDER-MAN /THE AMAZING SPIDER-MAN WORLD WAR HULK
GUARDIANS OF THE GALAXY V2 X-23 V2
HAWKEYE X-MEN V2-V3
HOUSE OF M X-MEN VS. AVENGERS
Òbür iyi tarafıda daha ülkemizde yayına sürülmemiş yeni Spider Man Miles Morales'in çizgi roman hikayesi Ultimate Comics Spider Man tam 4 sayısî Türkçe olarak SMAG'da yayında ve hatta hatta Spider Man'in Amazing serisinin 14. ve 655.Sayıdan Türkçeye çevrilmeye başlanmış bile o yüzden Spiderman funclub üyesi olarak sevindim.
Haberler geliyor daha konuyu güncellicem
Arkadaşlar benim mozilla firefox acayip yavaş çalışıyor
Zaten deliricek monitöre kafa atıcam nerdeyse
Kayıtlı parolalarım,geçmiş ve yer imleri falan bir sürü önemli şey var mozillada ve ben mozilla kullanıyorum.Bunların hepsini yedeklemem lazım.Neden yedeklemen lazım derseniz Mozilla firefox acayip hemde acayip yavaş ve ağır çalışıyor ve kasıyor yani ilk başta sorun ama nasıl oluyor bilmiyorum dikkatimi çekti ne ne kadar uzun süre açık kalırsa o kadar kasmaya başlıyor ve PC'nin çalışmasınıda engelliyor.Bu yüzden Revo Uninstaller Pro ile tamamen silicem mozilla firefox'U hemde tamamen regedit dosyasından başla çöplüğüne kadar yok etcem silicem mozillayı yani bir güzel temizlicem ondan sonra tekrar kurucam ama işte şifreleri,geçmişi ve yer imlerini yedeklemem lazım.
ama eklenti ve çerezleri yedeklememe gerek yok onların hepsi silinsede olur dediğim sadece geçmiş,şifreler,yeri imleri.
Asıl soruya gelirsek bunu biraz araştırdım Mozz-ap mozz-up addon password export cart curt o kadar fazla program çıktı kafam bir değil bin dünya oldu.Neyi indirip neye kaydedeceğimi şaşırdım kafa gitti benim.Bazıları şunu kopyala diyor bazıları şunu kes bazı şu programı kur bazılarıda eklenti kur diyor ama eklentiyi mozillaya kurucam mozillayıda tamaen silicem ? bu sefer eklenti ve yedeklerde gidicek.

İşte konu açmamın nedenide bu adam gibi bir çözüm yok.
Beyler bayanlar bunu programsız çözme yolum var mı ? Öncelik programsız çözme olsun gerekirse programla yedekleriz.Yardım edermisiniz.
Öncelikle Merhaba
Benim sorunum şu;
Benim bilgisayar kasıyor hatta arada bir yani seyrekte olsa donuyordu bende format atayim dedim win 7 home professional'den win 7 ultimate'e yükseldim ama formatlarken taşınabilen hard diskten formatladım ve Winre diye 30 gb'lik bir hard disk olusturmusum yanlislikla Ve böylece Yerel Disk C,Yerel Disk D ve Winre diye 3 harfddisk oluştu neyse fakat gene kasmalar devam etti ama biraz zaman kullandıktan sonra düzeliyordu.
Neyse gel zaman git zaman yine arkada youtube'dan şarkı dinleyerek S4 Leaugue adlı online oyunu oynuyordum.PC birden kapandı ondan sonra kullanıcı seçme(windows) ekranı bi daha açılmadı.Biraz birseyler denedim Sistem onarmayı falan denedim ama olmadı.Sonra Bir şkilde sistemini geri almaya girdim windows ekranı gelmeden F8 basarak.Ordan geri yüklemesı seç diyerek dosyalara baktım
Yerel Disc C olmuş Yerel Disc D,Yerel Disk D Olmuş Yerel Disk E, Winre diye içi boş olan hard disk Yerel Disk C olmuş ve birdr Boot (X) diye hard disk oluştu nedir bu Boot (X) ?
pc açılmıyor yani kullanıcı seçme ekranı(Windows yükleniyor diyor daha ilerisi)gelmiyor.
Biosu Safe ayarlarına döndümereyi denedim olmadı.Baslangic onarmrayı falan denedim olmadı ne yaptıysam olmadı.
Format atamam icinde çok önemli seyler var
Ve birde kurtarma.CD'si falanda yok
Yardim lutfen
Arkadaş tüm crysis serisini oynadım ana hikeyeyi tamamen anlamadım sadece merak ediyorum.
Nomad ve Diğer Nano Giysi ekiplerine n'oldu ?
Öldülermi ? Öldüyse nasıl öldüler ?
Ayrıntılı biri anlatırsa süper olcak.Ellerinde öper eline sağlık derim o ayrıntılı kişiye.
Şimdiden teşekkürler.
Apple’ın kurucusundan sözler!

Apple’ın kurucularından Steve Wozniak, Apple’ın Android işletim sistemiyle çalışan telefon yapması gerektiğini belirtti.
Hiçbir şeyin Apple'ı, Android piyasasının dışında tutamayacağını söyleyen Wozniak; bu durumla rekabet edebilecek noktada olduklarını kaydederek, "Yaptığımız şeyleri Android'le karşılaştırdığımızda insanlar tasarımlarımıza değer veriyor. Aynı anda her iki piyasada da yer alabiliriz" dedi.

Wozniak daha önce de iPad Air ve iPad mininin piyasaya çıkması sonrası "iPad'ler ihtiyacıma hitap etmiyor" demişti. Wozniak, bir Alman sitesine yaptığı açıklamadaysa, Apple için, "Bence biraz geride" demiş, diğer şirketlerin Apple'a yetiştiğini belirtmişti. Wozniak ayrıca, "Samsung büyük bir şirket. Mükemmel ürünler yapıyor" şeklinde konuşmuştu.

Tüm bu açıklamalara rağmen şu anda şirketin yönetim kurulunda bulunmayan Wozniak Apple'a olan bağlılığını sürdürüyor. Wozniak, yeni çıkan Apple ürünlerini ilk günlerde sıraya girerek almaya çalışıyor
Şu an hiçbir şeyin Apple'ı Android pazarının dışında tutamayacağını belirten Steve Wozniak, aynı anda iki pazarda da bulunabilecek güçte olduklarını ve Apple'ın Android işletim sistemli akıllı telefon üretmesi gerektiğini söyledi. Bunların yanında Wozniak, Apple'ın ikinci büyük uygulama pazarı olan Android'den uzak durmasını gerektiren hiçbir şeyin olmadığını da ekledi.

Wozniak'ın çıkışları yeni değil...
Apple hayranları ve teknoloji severler, Steve Wozniak'ın benzeri çıkışlarına daha önce de şahit olmuştu. Android'in iOS'u geçtiği yönündeki açıklamalarından, Microsoft'un Apple'dan daha yenilikçi olduğu iddialarına kadar birçok düşüncesiyle şaşırtan Woz, en büyük Apple müşterilerinden birisi olmayı da sürdürüyor. Şirketin yönetim kademesinde görev sahibi olmayan Wozniak, piyasaya yeni çıkan ürünleri de çoğu zaman ilk gününde Apple Store'ların önünde kuyruğa girerek satın alıyor.

Kaynak:http://shiftdelete.net/woz-apple-androidli-telefon-uretmeli-50131.html
Kaynak 2(Videolu):http://www.haberler.com/steve-wozniak-apple-in-android-telefon-uretmesi-5639432-haberi/
Kaynak 2'deki videoyu izleye bilirsiniz.
Konuya dönersek
Aslına bakarsanız bu sözler oldukça mantıklı geliyor. Siz ne diyorsunuz Apple ilerde bir Android'li Iphone üretir mi?
Ben Lise 2:'de kaldim gene kalcam büyük ihtimal.Eğer kalirsam lise 2 denmi devam etcem açık liseye ?'9'dan alttan 2 tane var
Arkadaşlar Sistemim:
İşlemci : Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
RAM : 4096 MB
Ekran Kartı : ATI Radeon HD 5570 / 2796 MB Paylaşımlı
Bağlantı : Süper Online 20 MBps Sınırsız
Buna Rağmen a.c 3'te Single Player'da atıp duruyor.İlk Bölümde Bostona Giderken Birden Oyundan Atılıyorum.Yardım Edin Nolur 90 lirayı boşuna bayıldım.o kadar parayı boşunamı verdim delircem valla.yardım edin.
İŞİN GARİP YANI MULTİPLAYERDE SORUN FISTIK ÇALIŞIYOR SORUNSUZ.Ama single playerda düşük ayarda bile bostonda atıyor
http://www.hizliupload.com/di-4TBP.png
Arkadaşlar bilgisayarım casper i5 750 64 bit windows 7 home premium resimde görüldügü gibi zaten yazdım markasını ve modelini 2 saniye bakarsanız anlarsınız özelliklerini.
gelelim konuya farkettimki belleği yani rami kullanamıyorum max payne 3 oynarken farkettim(Burdan belli bakabilirsiniz=http://www.hizliupload.com/di-QKC6.png ) rami az geldi bende naptım ettim araştırdım rami 4 gb yani 4055 mb olmasına rağmen sadece 2 gb'sini ve bunun 1 gb'sinide video için kullanıyor geriyede bir şey kalmıyor.bilgisayarda 3 tane kullanıcı acaba bundan kaynaklanıyor olabilirmi ?(annemin babamın benim,ablamın kendine özel laptopu var) neyse işte neden böyle oluyor açıklarmısınz ? nasıl 4 gb olarak kullanırım nasıl düzeltirim bu durumu anlamıyan varsa detaylı olarak tekrar anlatabilirim kısaca 4 gb ram olmasına rağmen en fazla 2 gigabyte'ını görüyor neden ? yardım edin
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Herşeyden biraz.
Hakkımda:
Diyecek Birşey Yok :D
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 768
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 867
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 11.584 (Bu ay: 292)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 58 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.