Şimdi Ara

Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak Samsung cihaz listesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
5.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bildiğim Samsung Google ile anlaşma yapiyor telefonu cikardiginda ki 18 ay biliyorum. Bu süre bittikten sonra cihaz Android güncellemesi almıyor.

Ama Samsung un yeni cihaz satma politikası olduğu zaten aşikar keza müşterisini düşünse anlaşma süresini uzatır .

Bir Apple olamaz bence hiç bir zaman.

Benim derdim güvenlik güncelleştirmeleri ni almaması. Tamam anladık Android güncellemesi vermiyorsun ama güvenlik güncelleştirmesi de vermiyorsun.

2016 haziran da örneğin bende ki N9005 güvenlik güncelleştirmesi tarihi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim, ya bu markayı almayın, ya sa slip burda zorlamayın.

Oneplus veya xiaomi alın. Hem paranız cebinizde kalsın, hem de güncel işletim sistemi kullanın.

• Oreo güncellemesini ilk alacağı düşünülen S8 ve S8+ için güncellemenin Şubat sonunu bulabileceği söyleniyor..

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8-oreo-update-end-of-february-some-markets
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

2.5 yıldır 6s kullanıyorum. Hiçbir ana iOS sürümüne çıkar çıkmaz geçmeyeceksin. iOS 9'da da 10'da da aynısı oldu. Üçüncü sürümünden sonra oturmaya başlıyor. İki jenerasyon da 9.3 ve 10.3 ile düzelmişti. 11.3'ün son sürümünü bekliyorum. Bak gör 7'ler fişek gibi olacak. Ben hâlâ 10.3.3'te bekliyorum. Bunların olacağını bildiğim için geçmedim. Ama son sürümde cihazlar yağ gibi akmaya başlıyor.

iPhone 4 iOS 7 ile, iPhone 4S iOS 9 ile ve iPhone 5S ise iOS 11 ile bitti... yani su saatten sonra iPhone 5S'e iOS 11.3 bile fayda etmez... Apple'in bir cihaza yaptigi son guncelleme genellikle o cihazi yavaslatmak icin oluyor, yani destek falan degil bir de eski surume dusurememe olayi var tabi...

• Bu kadar önemli mi ki güncelleme almak? 2 sene almışsın daha ne yapacaksın? Ayrıca sana güncelleme veririse yeni telefona kim bakacak?

Bu arada iOS veriyorda ne oluyor? İçi boş emoji güncellemeleri ve sorundan geçilmiyor!

• Android telefon almamak için yeterli bir sebep.
  • Note 5 e vermemeleri büyük terbiyesizlik olmuş.

• 500 liralık GM 5 alıyor 800 liralık GM 5 plus alıyor note 5 c5 pro c7 pro vs bilumum orta seviye cihaz tırt.

• Şu çöplere vereceğine S6 ve Note 5'e verseydi keşke?

Galaxy J7 (2017), Galaxy J7 Prime (2017), Galaxy J7+ (2017), Galaxy J7 Duos (2017), Galaxy J7 Max (2017), Galaxy J7 Neo

• Samsung Galaxy Note 7 Fan Edition aldım 2190 Tl ye.

Çok memnunum, Oreo update'i de alacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

İşte bu yüzden ne olursa olsun apple'ı seviyorum, adamlar note 5,s6 gibi hala taş gibi olan cihazlara bile güncelleme vermiyorlar. 5s gibi 2013 model cihaz bile ios 11 güncellemesini aldı, ilk başlarda çok sorunluydu ama 11.3b1 sürümü itibariyle 5s bile yağ gibi akıyor

Adamlar telefonu ağırlaştırıyor her güncellemede. Siz ise hala mutlu oluyorsunuz güncelleme geliyor diye. İlginç doğrusu.
  • Eskiden yok ram yetmiyor,yok cpu yetersiz denirdi...şimdi quadcore işlemci,4gb ram'lı modeller bile"bilinçli eskitiliyor"

Gerçi hoş,güncelleme geleceği kesinleşen cihazlara da ne zaman gelecek? Süründürmeden vermez!

• quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

İşte bu yüzden ne olursa olsun apple'ı seviyorum, adamlar note 5,s6 gibi hala taş gibi olan cihazlara bile güncelleme vermiyorlar. 5s gibi 2013 model cihaz bile ios 11 güncellemesini aldı, ilk başlarda çok sorunluydu ama 11.3b1 sürümü itibariyle 5s bile yağ gibi akıyor

Adamlar telefonu ağırlaştırıyor her güncellemede. Siz ise hala mutlu oluyorsunuz güncelleme geliyor diye. İlginç doğrusu.

2 senedir kullandığım 6s şuan ios 9'lu halinden daha hızlı çalışıyor sadece birkaç bug var onlarda düzeltilir, 5s ve 6 epey yavaşlamıştı ios 11'in ilk sürümlerinde ama 11.2.5 ve 11.3b1 sürümüyle onlarda şuan gayet stabil. Bu yavaşlama olayını sürekli bahane etmekten bıkmadınızmı ? 5s ile aynı dönemde çıkan s4-s5 gibi telefonlar aldıkları son güncellemelerde adeta kasım kasım kasılarak çalışıyorlar şuan ve s6 ve note 5 gibi hala gideri olan cihazlar güncelleme bile almıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahya Yahya -- 4 Şubat 2018; 18:46:3 >

• Kimse bahsetmemis; S4'e de gelmemis. En son android 5'i verdiler sonra selam sabah kesildi, tanidigimiz Samsung.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • j7 max ve c9 pro arasında kaldım j7 max geliyormuş fakat listede c9 pro neden yok anlamadım
  • Note 5 nasıl olmaz ya saçmalık

• Samsung kullanmiyorum ama geçen sene note 5'im vardi bi giriyim bakiyim dedim öylesine hayatimda en çok para verdigim teknoloji ürünüydu, bakalim nereye kadar güncelleme gelecek diyodum biliyodum böyle bir şey yapacaklarini. Listede note 5 yok ,isyan eden herkes de ona isyan etmiş. Sırf yeni telefon aldırmak için yapiyolar tamam yine yapta koskoca note 5'e nasil vermezsin
    . Geçen sene sattığım halde acayip sinirlendim bundan sonra samsung'dan bir çöp dahi almam aldırmam. 2016'da 2500 lira veriyosun 2 sene sonra güncelleme vermiyorlar telefona, rezillik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athlon 840 Kaveri -- 4 Şubat 2018; 19:49:11 >
  • En son S3 e güncelleme vermediği zaman Samsung markasını silmiştim. Ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugares

Dediklerinize aynen katılıyorum. Amaç yeni cihaz satışı yapmak, dünyadaki genç nüfusun teknolojiye olan merak ve ilgisini kullanmak, gerekirse emek sömürmek ve bunun farkında olan şirketler; ilk iş fiyat arttırıyor, tutmazsa güncelleme desteğini kesiyor, o da tutmazsa paralel ithalat yoluyla sanki hiç haberi yokmuş gibi piyasada ucuza satıyor. Baksan ikisi de aynı marka, neymiş garantiymi?. Samsung teknik servisine çok gittim. Sonuç hep aynı, kullanıcı hatası. Yahu şebeke çekmiyor ama çekiyor gösteriyor diyorum, adam kullanıcı hatasına bağlıyor. Sanırsın ki kullanıcı olarak fabrikada üretime iştirak ettim. Ben uzun zamandır garantili ve pahalı telefon almıyorum, almam da. Garantileri batsın, bunların garantisi ancak kendilerine. Kimse kusura bakmasın paramı sokakta bulmuyorum. Kimse de ben gittim benimkini değiştirdiler demesin, istisnalar kaideyi bozmaz. Benim şebeke arızası için olan sıkıntım için Note 4 cihazımda anakart değiştirip çözüm ürettiler lakin ben ilk başta ürünün kusurlu olduğunu belirtip paramı geriye talep ettiğim de beni tam 6 ay, kullanıcı kaynaklı sıkıntı veya biz arıza göremedik vs vs.(net hatırlamıyorum) diyerek beni servisten sürekli eli boş yolladılar, ha bu arada yerine ikame bi cihaz da vermediler. Defolsunlar gitsinler, vermiyorum 5000₺ falan ya adam gibi hizmet sunarlar yada defolup giderler. Sizler de almayın arkadaşlar 4 asgari maaşa yakın parayı bu legal hırsızlara yedirmeyin. Aynı paraya dünyayı gezin, kitap okuyun, ufkunuz gelişsin. Saygılar...

hocam ben de kesinlikle katiliyorum

şu note serisinin kalemine bagimli olmasam hayatta almam.

Gider xiaomi mi6 veya oneplus 5 alirim

• İşte Bu Yüzden Xiaomi
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.