Şimdi Ara

Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak Samsung cihaz listesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
5.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NOTE 5 gibi donanımlı bir cihazı sildin ya Samsung ben de seni sildim. Ne alırım ne aldırtırım. Benim için artık samsung bitmiştir. Apple da boş güncelleme veriyor hızını düşürüyor bilmem ne çakallıkları peşinde. Hepsi ayrı çakal da bu firmaların paragözler. Devir Xiaomi gibi firmaların devri. NOTE 5 ne zama bozulursa böyle bir markanın telefonunu alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugares

Kalem olayı çok güzel haklısın ama gel gelelim 5000₺ lik bir katkısı da yok hayatıma. Ufak bir çanta kalem not defteri alır aynı işi görürüm. Saçma gelebilir ama 4 asgari maaş kadar Bi paradan bahsediyoruz. Teknolojik anlamda Bi note serisinin kolaylığını sunmaz ama maddi anlamda note serisinden fazlasını sunar azizim. Amacım cihazı gömmek değil ama gerçek bu benim için.

ben zaten kimseye alin demiyorum hocam

note 4 u gecen sene aldim mesela ucuzken

note 8 filan alacak olsam bile 3 sene sonra filan ucuzlar,o zaman kadar da note 4 eskir o zaman alirim

Kalemi ben fotograf editlerken cok kullaniyorum,onun icin hosuma gidiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi de güncelleme vermeme samsunga has değil ki. Ayrıca hadi diyelim 8.0 donanım yetmiyor ayağı çektin, o zaman Android GO yükseltmesi sağla. Sağlamaz neden çünkü maksat yenisini itelemek.

Eğer firmalar insanlığa gerçekten hizmet etselerdi 2014 yılından günümüze kadar ürettikleri akıllı telefonların alayına Android GO güncellemesi hazırlardı.

Ancak asıl olay yeni sat para kazan.
    Bkz: Planlı eskitme, patlamayan ampul, ekonomik buhran vb...

İşçilerin yerini robotlar alınca görürüm ben o sesi çıkmayanları...

• Note 5 ile note 4 ede verseydin oreo 8 gönüllere taht kurardın. Pazar payını yükseltirdin samsung yazık ettin

• Ulan bu şu demek s7ler android 8 alacaklar ve bu onların son güncellemesi olacak. Yazıklar olsun Samsung başka bir şey demiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

S6 edge plus kullanıyorum güncelleme verdiği telefonların çoğundan daha sağlam özellikleri var. Garantisi bu ay bitiyor daha bitmedi bile. Bu liste bir planlı eskitme örneğidir. Dahada samsung almam

Baska android marka amiral telefonda alsan 2 buyuk guncelleme alirsin.

S6 suana kadar 34-35 guncelleme aldi hangi markanin telefonu cikisindan beri bu kadar guncelleme aldi acaba ?

S6'yi ilk cikisinda alan adam S9'cikisina kadar rahat 3 sene kullaniyor zaten guncel sekilde.

5.0.2 ile cikti Suanda 7.0 ve 3 sene oldu cikisindan itibaren surum yukseltmek isterse S9'gecer 8.0 ile devam eder bir 3 sene daha guncel sekilde.

S9 cikisinda S8-S7 almak zaten en buyuk hata guncelleme'yi cok takanlar icin.

34 35 güncelleme telefonun optimizasyon sorunu olduğunu gösterir. Telefonumun şarjı hiçbir zaman bir gun gitmedi kaldi ki uğraşmıyorum telefonla. S6 edge plus android 5.1.1 ile çıktı. Samsungun amiral gemisi ve çıktığında en tuzlu telefonları.

Burdaki sorun samsungun donanım olarak kaldırmayacağını iddaa ederek telefonlara güncellemeyi kesmesi. Bende diyorum ki benim telefonum o listedeki telefonların çoğundan hala teknik olarak üstün. Başka bir sebep sunsunlar o halde.

• Galaxy J3 2017 2 GB RAM, 16 GB ROM, 1,4 Ghz islemci, 720P ekran ile Oreo'yu kaldiriyor Note5 kaldirmiyor oyle mi? Samsung senin an..n a...na k....ım ben. Adamlar siz gerizekalisiniz diyor bu aciklamalari ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tensi -- 5 Şubat 2018; 21:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Ben burada 5s'ten bahsetmedim ki. Cevapladığım mesajda bahse konu olan cihaz iPhone 7 ve kullanıcısı sorun yaşadığını ben de 11.3 ve sonrasında düzeleceğini belirttim.

Sakin ol arkadasim, savunmaya gecmene gerek yok ilk olarak 6S'den bahsetmissin ama varsayalim iPhone 7 olsun bahsedilen cihaz, sonucta benim dediklerimin aksini cikaran bir durum yok iPhone 3G'den beri surekli iPhone kullandim yani ne Apple dusmaniyim ne de dostuyum yani ne savunuyorum ne de gereksiz yere yeriyorum ama siz neden direk savunmaya geciyorsunuz ya da size karsi kisisel bir elestiride bulunmusum tarzi karsi cevaplar veriyorsunuz bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fashionality -- 5 Şubat 2018; 21:33:35 >

• Donanim hersey degil. J3 e arkadas kufur etmis. Ama ram yonetimi diye birsey var. Sen 4 gb ram li bir cihaza dogru duzgun yazilim vermez isen 2 gb ram li telefon ezer gecer onu. Mantigim hep android surumu guncel cihazlari aldirtir hic pisman olmadim.

J3 un 8.0 almasi demek cihaZin 2-3 sene is goturecegi anlamina gelir. Zaten bi cihaz icin en max sure bu somurge devrinde.

• Samsungcular ağlıyordu neden neden cihazın güncelleme almıyor diye ama nafileydi cünkü kaderleri buydu

• quote:

Orijinalden alıntı: 34istanbul34

NOTE 5 gibi donanımlı bir cihazı sildin ya Samsung ben de seni sildim. Ne alırım ne aldırtırım. Benim için artık samsung bitmiştir. Apple da boş güncelleme veriyor hızını düşürüyor bilmem ne çakallıkları peşinde. Hepsi ayrı çakal da bu firmaların paragözler. Devir Xiaomi gibi firmaların devri. NOTE 5 ne zama bozulursa böyle bir markanın telefonunu alırım.

Sanırım bundan sonraki telefonum ya sony ya da xiamoi olacak benimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

quote:

NOTE 5 gibi donanımlı bir cihazı sildin ya Samsung ben de seni sildim. Ne alırım ne aldırtırım. Benim için artık samsung bitmiştir. Apple da boş güncelleme veriyor hızını düşürüyor bilmem ne çakallıkları peşinde. Hepsi ayrı çakal da bu firmaların paragözler. Devir Xiaomi gibi firmaların devri. NOTE 5 ne zama bozulursa böyle bir markanın telefonunu alırım.

Sony yada xiamoi güncelleme konusunda çok mu iyi bu iki markanın 2015 yılında çıkış yapmış oreo güncellemesi almış yada alacak cihazı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncelleme almasa ne olacak sanırsın millet uranyum zenginleştiriyo. Yok 3 sene daha gidermiş yok 3 ay ömrü kalmış. S6 ım var telefon canavar gibi eriyene kadar kullanırım nedir yani?

• ROM var sıkıntı yok, ister versin ister vermesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: meculadam

quote:

Orijinalden alıntı: Ipardon

quote:

Sony yada xiamoi güncelleme konusunda çok mu iyi bu iki markanın 2015 yılında çıkış yapmış oreo güncellemesi almış yada alacak cihazı var mı?

Güncelleme önemli değil. Sony nin yazılımı, Xiamoi f/p olduğu için. Herşey güncelleme değil.

• Samsung note 5 oreo 8 veriyor ama A82016

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrygl

Güncelleme almasa ne olacak sanırsın millet uranyum zenginleştiriyo. Yok 3 sene daha gidermiş yok 3 ay ömrü kalmış. S6 ım var telefon canavar gibi eriyene kadar kullanırım nedir yani?

Telefonlar iyi korunduğunda yıllarca dayanabilirler. Fakat S6 nın pilini piyasada bulamadığınızda nasıl bir çözüm üretebilirsiniz?
  • Ben de Note5 kullananlardanım. Benim de sonraki telefonum Xiaomi olacak gibi görünüyor.

"Samsung note 5 oreo 8 veriyor ama A82016" Bu cümleyi açabilecek birisi var mı? A82016 ne demek bendeki Note5 bu grupta mı nasıl anlayabilirim?
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Note5 için kalemi de unutmayan bir ROM yayınlandı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Note5 için kalemi de unutmayan bir ROM yayınlandı mı?

Note 4'deyim ben ROM'da kalem problemi yaşamadım daha.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.