Şimdi Ara

Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak Samsung cihaz listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
5.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S6 ve Note 5 Android 8 güncellemesini alacak arkadaşlar ama geç ama sonra bir şekilde alacak. Bu listeye itibar etmeyin. İleride haklı çıkttığımı göreceksiniz. Ancak vermezse ise Android her zaman zaten Apple’a göre geç verdiği güncellemeyi daha da az vererek kendi kalesine gol atmaya devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

s7 alacağmış ya la

Zaten 2 sene güncelleme veriyordu ki Samsung

Ha listede olmasa tepki göstersen anlardım. Sanki apple çok güncelleme veriyor da noluyor? iPhone 4s örneği var elimde ios 9'dan 6'ya düşürdüm telefon şahlandı.

• bir hafta önce note 8 almıştım, en iyisi rom yüklemek :D samsung a güven olmaz :D

• 100 liralık 5 para etmeyen kanser edici çin malı cihaz da, 6000 liralık cihaz da aynı ekosistem içinde. Hayır beklemek hata. Google düzgün çalışan şeyleri bile bozabiliyor zaten, çıkardığı android de bozuk ve kısmi felç.

Cihaz sattirmak için insanları soyuyorlar. Qualcomm, sharp gibi firmalar malı götürüyor. Apple tamam ama Microsoft'un ağzını ortasına çarpayım. Rakipsiz kaldı Google.

Android kullanıyorum. Güvenlik açıkları yüzünden ilk fırsatta Windows veya iOS a yatay geçiş...

• C serisi cihazlara güncelleme yokmu

• C5 pro yok sanursam 1 yıl olmadı da

• S6 ve Note 5'e verileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • badmobil kullanıcısına yanıt
    2.5 yıldır 6s kullanıyorum. Hiçbir ana iOS sürümüne çıkar çıkmaz geçmeyeceksin. iOS 9'da da 10'da da aynısı oldu. Üçüncü sürümünden sonra oturmaya başlıyor. İki jenerasyon da 9.3 ve 10.3 ile düzelmişti. 11.3'ün son sürümünü bekliyorum. Bak gör 7'ler fişek gibi olacak. Ben hâlâ 10.3.3'te bekliyorum. Bunların olacağını bildiğim için geçmedim. Ama son sürümde cihazlar yağ gibi akmaya başlıyor.

• Kesinlikle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oreo güncellemesi 2017de tanıtıldı ama 2016 model cihazların hiçbirine güncelleme yok. Mesele sadece yeni görseller yeni temalar yeni oyuncaklar demek değil, güvenlik açılkarı kararlı bü sürüm ve uygulamalar da demek. E bu da planlı eskitmenin daniskasıdır.

• note 5 ve s6 ya gelecek diyenler de pek umutlanmasin

note4 e 7.0 vermeyen sirketten ne beklersin ki,yeni telefon satmak icin herseyi yapiyolar

Elimdeki note 4 ü root+romlarla çürüyene kadar kullanicam

Cünkü gidip note 8 vs. almak icin tasarim disinda HİCBİR mantikli sebep yok

• Dediklerinize aynen katılıyorum. Amaç yeni cihaz satışı yapmak, dünyadaki genç nüfusun teknolojiye olan merak ve ilgisini kullanmak, gerekirse emek sömürmek ve bunun farkında olan şirketler; ilk iş fiyat arttırıyor, tutmazsa güncelleme desteğini kesiyor, o da tutmazsa paralel ithalat yoluyla sanki hiç haberi yokmuş gibi piyasada ucuza satıyor. Baksan ikisi de aynı marka, neymiş garantiymi?. Samsung teknik servisine çok gittim. Sonuç hep aynı, kullanıcı hatası. Yahu şebeke çekmiyor ama çekiyor gösteriyor diyorum, adam kullanıcı hatasına bağlıyor. Sanırsın ki kullanıcı olarak fabrikada üretime iştirak ettim. Ben uzun zamandır garantili ve pahalı telefon almıyorum, almam da. Garantileri batsın, bunların garantisi ancak kendilerine. Kimse kusura bakmasın paramı sokakta bulmuyorum. Kimse de ben gittim benimkini değiştirdiler demesin, istisnalar kaideyi bozmaz. Benim şebeke arızası için olan sıkıntım için Note 4 cihazımda anakart değiştirip çözüm ürettiler lakin ben ilk başta ürünün kusurlu olduğunu belirtip paramı geriye talep ettiğim de beni tam 6 ay, kullanıcı kaynaklı sıkıntı veya biz arıza göremedik vs vs.(net hatırlamıyorum) diyerek beni servisten sürekli eli boş yolladılar, ha bu arada yerine ikame bi cihaz da vermediler. Defolsunlar gitsinler, vermiyorum 5000₺ falan ya adam gibi hizmet sunarlar yada defolup giderler. Sizler de almayın arkadaşlar 4 asgari maaşa yakın parayı bu legal hırsızlara yedirmeyin. Aynı paraya dünyayı gezin, kitap okuyun, ufkunuz gelişsin. Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

S6 Edge Plus ve Note 5 de 4 GB ram var ve güncelleme vermiyorlar, kimse donanım bahanesinin arkasına sığınmasın.

A8 2016 ya ver s6 s6 edge verme

J7 prime ver j7proya verme

Iki telefonlarinda ayni ozellikleri

• Note 5 ve S6 yok. Alın size planlı eskitme. Apple en azından güncelleme verip yavaşlatıyor, Samsung buna bile ihtiyaç duymuyor.Sonra da sorarlar Samsung cihazlar için neden bu kadar custom rom var diye. A ve J serilerini söylemeye bile gerek yok, 1 sene güncelleme alırsa şanslısınız.Buna rağmen her sene A,J serisi çöplere bir ton para veriyor insanlar Xiaomi gibi cihazlar varken.

• Beta listesi değil mi bu? Çoğu yerde s6 nın güncelleme alacağı söyleniyor çünkü.

• Note 5e verilmemesi rezalettir

• Samsung un güncelleme desteği komedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • nedir bu güncelleme fetişi oturup sıfırdan kernel yazmıyorlar ki heyecanlanalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Samsung Galaxy Note5 ve S6 ailesi güncellemeyi almayacakmış. Haklı çıktınız hocam.

Bu kadar para harcıyor insanlar.. Çok sinir bozucu bir durum bence.

2015te cikan bir cihaz, tarihin tozlu sayfasindaki yerini aldi yani. Simdi samsunga neden bir dunya para dokeyim ki?

Guncelleme her sey demek degil diye dusunen arkadaslar, her yeni surumile sistem hafifler, guvenli hale gelir ve yeni ozellik eklenir. Bir dunya para verip sadece 2 sene omru olan bir cihaz kullanmak isteyene saygim sonsuz elbet ama Apple gibi en azindan 3 yil guncelleme ( guvenlik yamalarini hic olmazsa) vermesi gerekirdi.

Nokia bile 3,5 ve 6 cihazlarina android pyi verecegini lanse etti. 835li nokia 8in fiyati yaklasik 2400₺ ve o cihaz simdiden 2 yil guncelleme alacagi garanti.

Vestel bile 5580i duzenli sayilabilecek bir sure ile guncelliyor, en son 7 verdi hatta. Koskoca samsung note 5i cope atmistir, yazik

• Güvenlik güncellemeleri hariç nedir bu içinizdeki güncelleme ateşi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.