Şimdi Ara

Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak Samsung cihaz listesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
1
Favori
5.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei hangi cihazlara oreo vericek acaba

• s6 note 5 e gelmemesi şaşırtmadı, 2 sürüm sonra birdaha güncelleme gelmiyor androide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi mi2-mi3 e bile guncelleme veriyor hala 4-5 senelik cihazlar samsungun para gozlulugu bitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 4 Şubat 2018; 11:41:52 >
  • S6 edge plus kullanıyorum güncelleme verdiği telefonların çoğundan daha sağlam özellikleri var. Garantisi bu ay bitiyor daha bitmedi bile. Bu liste bir planlı eskitme örneğidir. Dahada samsung almam

• Samsung Pişmanlıktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tab S3, S8 ile beraber tanıtıldı ve oreo alacağını hatta android 9 u bile alacağını net bir şekilde bilmesi gerekir bu haberi yazanın ha bilmiyorsa da kendisine net kaynak olarak sammobile i tavsiye ederim

• Asus zenfone 3 alalı 1 hafta oldu ZAMZUNG daha düşünüyormuş ahihahahahaha

• S3 mini :-/

• J3 e gelene kadar ne telefonlar var. Onlara vermiyor da.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugares

Ben bu şirketin 5000₺ ye sattığı cihazı alan mantığı anlamıyorum. 2 sene içinde hala çalışan ama güncelleme alamayan bir cihaz haline dönüşüyor. Almayın, aldırmayın, çıksın gitsin pazardan yada alınabilir seviyeye insinler, merak ediyorum note 8 normal bir kullanıcı için mi6 dan daha fazla ne sunuyor.

Androidde hepsi Amiral dedikleri telefona 2 buyuk guncelleme veriyor ureticiler.

Mi kullanabilirsiniz fakat Note ile Mi'yi ayni katagoride degil kesinlikle Kalem kullandiniz mi bilmiyorum ama kullanan tekrar duz telefona gecmek istemiyor.

Normal kullanici dediginiz icin tabi bu cok gecerli bir sebep degil fakat normal kullanicinin ne mi6 ya ihtiyaci var nede note8'e gidip S4xx,S6xx lide isini gorebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

S6 edge plus kullanıyorum güncelleme verdiği telefonların çoğundan daha sağlam özellikleri var. Garantisi bu ay bitiyor daha bitmedi bile. Bu liste bir planlı eskitme örneğidir. Dahada samsung almam

Baska android marka amiral telefonda alsan 2 buyuk guncelleme alirsin.

S6 suana kadar 34-35 guncelleme aldi hangi markanin telefonu cikisindan beri bu kadar guncelleme aldi acaba ?

S6'yi ilk cikisinda alan adam S9'cikisina kadar rahat 3 sene kullaniyor zaten guncel sekilde.

5.0.2 ile cikti Suanda 7.0 ve 3 sene oldu cikisindan itibaren surum yukseltmek isterse S9'gecer 8.0 ile devam eder bir 3 sene daha guncel sekilde.

S9 cikisinda S8-S7 almak zaten en buyuk hata guncelleme'yi cok takanlar icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ben ah .Sen git Iphone 6 plus yerine 2500tl ver Note 5 al . Müstehak bana . Bundan sonra samsung falan yanaşmam.

• Aradaki 1500TL fiyat farkının sunduklarını sayıyorum:

+Suya olsun ekran olsun kasa olsun mi6 dan daha dayanıklı anlayacağın telefon suya düşse yere düşse tuz buz olmuyor.

+Kamera'sı çok çok daha iyi

+Tasarımı olsun ekranının parlaklığı canlılığı ve çözünürlüğü olsun daha iyi

+Ve çok az da olsun ama MI6 ile NOTE8 arasında biraz ilgi çekme fakı var

Yani ben bu farklara seve seve 1500TL veririm. (Note8'in ithalatçı garantisini ele alıyorum)

• Android 8.0 Oreo güncellemesi alacak Samsung cihaz listesi

Bu listede bile Note5 yok ...

• bizde var j5 2015 telefonu degistircem degistiremiyom.bu fiyatlar yuzunden samsung kullanmak istemiyoruz ama bi sekilde aliniyor bu cihazlar iphone tarafinda buyuk ekran istiyorum 5.5 inc ama en dusuk 5.5 inc 6s plus oda 2700 2800 lerde eski cihaza niye o kadar veriyim 7 plus iyi ama oda pahali geriye kaliyo xiaomi huawei burdan ucuz bisiler alicaz artik j5 curuyene kadar tabi cihaz almicaksin aslinda birak satislari dusunce bak nasil yola gelirler

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: Albert-Einstein

S6 edge plus kullanıyorum güncelleme verdiği telefonların çoğundan daha sağlam özellikleri var. Garantisi bu ay bitiyor daha bitmedi bile. Bu liste bir planlı eskitme örneğidir. Dahada samsung almam

Baska android marka amiral telefonda alsan 2 buyuk guncelleme alirsin.

S6 suana kadar 34-35 guncelleme aldi hangi markanin telefonu cikisindan beri bu kadar guncelleme aldi acaba ?

S6'yi ilk cikisinda alan adam S9'cikisina kadar rahat 3 sene kullaniyor zaten guncel sekilde.

5.0.2 ile cikti Suanda 7.0 ve 3 sene oldu cikisindan itibaren surum yukseltmek isterse S9'gecer 8.0 ile devam eder bir 3 sene daha guncel sekilde.

S9 cikisinda S8-S7 almak zaten en buyuk hata guncelleme'yi cok takanlar icin.

Guvenlik guncellestirmelerini sayiyorsan evet aldi.

Ayrica android surumleri haric cikardiklari guncellemeler. Tamamen hata duzeltme vs. Guncellemeleri.

• Note 4'e 6.0 gelmedi note5'i unutmaları normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A7 ye güncelleme gelene kadar ben telefonu değiştiririm.Son güncelleme malum bize biraz(!) geç gelmişti.

• Note 5 e verseler 8 i nasil satacaklar.

Note 5 i 2000 liraya parelel ithalat bulmak mumkun.

Tip harici 8 den hicbir farki yok.

• Kasıtlı olarak çıkartmıyorlar. İşin kötü yanı 4-5 bin para veren insanları da 2 sene için unutacak Samsung.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.