Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi deneyeyim o zaman siz hangi cihaza geçiş yaptınız acaba?
  • Tekne Kazıntısı kullanıcısına yanıt
    Aynı durumu yaşamışız bende bir süre 6s plus sonrasında ip 7 kullandım sonrasında samsung j5 pro sipariş verdim kutusunu açmadan geri iade ettim içime sinmedi:) en son yine sony e döndüm diğerlerine göre de oldukça memnun kaldım
  • Kamerayı açtıktan sonra özellikle florasan ışığıyla aydınlatılan ortamlarda ilk 10 saniye falan görüntü de dalgalanmalar oluyor. Bir süre bekleyip sağa sola odaklayınca düzeliyor.Yeni fark ettim de bu durum normal mi yoksa benim kamera da bi problem mi var?
  • iyi forumlar.Telefonun ekran kırıldı, dokunmatik kısmen çalışmaktadır.Komple dokunmatik ve ekran değişimi yapılacaktır.Güncel teleservice tamir değişim fiyatı hakkında bilgisi olan var mıdır ?
  • BordooMaavi kullanıcısına yanıt
    Hepsinde var o ama fotoğrafı çekince dalgalanma olmuyor fotoğraf düzgün çıkıyor. O yüzden sıkıntı edilmiyor pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    iphone 6 aldım.Yani z5 te kulaklıkla müzik dinlerken gerçekten hiç hoş olmuyordu.Ne basslar düzgün ne tizler.Şimdi i6 da çok güzel çalıyor kulaklıklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Kapitalist

iyi forumlar.Telefonun ekran kırıldı, dokunmatik kısmen çalışmaktadır.Komple dokunmatik ve ekran değişimi yapılacaktır.Güncel teleservice tamir değişim fiyatı hakkında bilgisi olan var mıdır ?

400 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: juve212

Aynı durumu yaşamışız bende bir süre 6s plus sonrasında ip 7 kullandım sonrasında samsung j5 pro sipariş verdim kutusunu açmadan geri iade ettim içime sinmedi:) en son yine sony e döndüm diğerlerine göre de oldukça memnun kaldım

Evet. Bir tek Iphone 7 kullanmamışım ben. Halbuki Apple ön yargım yok benim. Iphone 6 tasarımını çok seviyordum. Hala da bence şimdi ki Sony'den daha güzel. Ama kullanamadım. Mesela dahili radyo yok. Benim için önemli bu
  • Tekne Kazıntısı kullanıcısına yanıt
    Bende iphone u kötüleyemem 7 beğendiğim bir cihazdı fakat kullanımlarıma bakınca maliyeti fazla geldi sattım bunu aldım işimi görüyor
  • Telefonum ara ara kendi kendine kapanıyor. Tekrar güç tuşundan açamıyorum, açmam için mutlaka şarj cihazını takmam gerekiyor. Pili değiştirdikten (garantisi bittiği için dışardan kendim değiştirmiştim)sonra başladı sorun. Telefon yazılımını tekrar onardım. Çözüm olmadı.
    Bu sorunu yaşayan yada çözümü ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar varmıdır? Teşekkür ederim. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acaliyptica -- 3 Aralık 2017; 10:40:50 >
  • Acaliyptica A kullanıcısına yanıt
    Sorunu kendiniz belirlemişsiniz zaten. Pilde sıkıntı olma ihtimali yüksek. Değiştirdiğiniz yere gidip arızalı olduğunu söyleyin yenileyebilirler, para verdiniz sonuçta..
  • Kamera tuşu iyice oynak hale geldi, bastığımda içine girip çalışmıyor. Garantiye yollamadan çözemez miyim?
  • Acaba buton mu yalama oldu yoksa metanızma mı arızalandı açıp bakmak lazım. Yerinden çıkmış bile olabilir çok fazla bastıysanız.

Mekanızma arızalı ise şundan almanız gerekecek.. Sizin değiştirmeniz bunu garanti dışı bırakır. Garantiniz bittiyse bunları yapın, devam ediyorsa gönderin kesinlikle.

https://www.aliexpress.com/item/OEM-for-Sony-Xperia-Z5-Premium-Z5-Plus-Motherboard-Flex-Cable-Power-Volume-Side-Button-Flex/32712575995.html
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Mekanizma arızalandı gibi, uğraştırıcı görünüyor. Artık döndüğümde garantiye gönderirim.

yardımcı olduğun için sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi David Attenborough -- 4 Aralık 2017; 1:25:49 >
    Aslında pilin performansından çok memnunum, epey bir zaman oldu değiştirtebilirsem deneyeceğim Teşekkür ederim, kolay gelsin

• Acaliyptica A kullanıcısına yanıt
    Uzun sure gidiyor olabilir performans olarak ama kaliteli degilse kontrolculeri kotu olabilir. Ani kapanmalara veya dokunmatikte ekranda dalgalanmalara bu sebep olabilir.

• Merhaba arkadaşlar. 20 aydır kullanıyorum bu telefonu. Ama ekranda sararma yaptı. Sarı bölgesel lekeler. Daha önce bu sorunla karşılaşan oldu mu?
    Temmuz ayında garanti devam ederken, ekranın dokunmatiği işlemez duruma gelince ekran değişmişti. Acaba arkadaşlardan pil değişimi yapmadan bu sorunu yaşayan olabilir mi diye düşündüm. Belki dokunmatik ve kapanma olayı birbiriyle bağlantılı olabilir. Aslında daha önce akıllı olmayan iki Sony Ericsson kullanmıştım ve hala W995 sapasağlam duruyor. Onun için sd810 ısınmasını bilerek ve Sony'e güvenerek aldım. Severekte kullanıyordum ancak diğer arkadaşlarında yaşadığı sorunlar ve zayıf teknik servis biraz üzdü. Özellikler yeterli fakat iki yıllık bir telefon bukadar sorunlu olmamalı diye düşünüyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

• Merhaba arkadaşlar bu cihaz hala satın alınır mı sony garantilisini n11 de 1389 tl ye buldum cihazın ısınma problemi çok ciddi şekilde hissediliyor mu bu cihazla ithalatçı garantili c5 pro arasında kaldım hangisi almak daha mantıklıdır.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

• ★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

Öncelikle hepinize kolay gelsin arkadaşlar.

Elimde resimde de görebileceğiniz durumda hiçbir şekilde rootlanmamış, bootloader açılmamış, OTA güncellemeleriyle güncellenmiş bir Z5 Premium var. Fakat Nougat'tan memnun değilim, optimizasyonun kötü olduğunu düşünüyorum. Gerek pil ömrü gerekse telefonun AŞIRI ısınması beni rahatsız ediyor (orjinal şarj aletiyle kapalı şarj olurken bile aşırı ısınıyor). Telefonu Marshmellow 6.0.1 sürümüne döndürmek istiyorum. Downgrade işlemi için internette farklı rehberler buldum fakat daha önce başka model bir telefonuma stock ROM atmaya çalışırken hard brick ettiğimden dolayı çekiniyorum. Downgrade yapmak için benimle birebir iletişime geçebilecek birisi varsa lütfen yardımcı olsun.

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 619620621622623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.