Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.****.com/sonynin-cercevesiz-xperia-akilli-telefonlarinin-goruntuleri-sizdirildi

Ne düşünüyorsunuz :) görseldeki tasarımlar benım cok hosuma gitmedi. Ama özellik olarak güzel. Tasarım goz önüne alarak fıyatı uygun olmaz ise bence çoğu sony kullanan almaz :) eskı tasarımda cızgısınde ekran oranı olsa sadece daha guzel olur.

Sayfa açıldığında ılk en üstteki görsel gıbı bı modelı olsa güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 8 Aralık 2017; 11:50:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony kulaklık aldım 100TL'ye mavi olan kafaüstü ses az geliyor bizim telefonda ama abimin 6s'inde bangır bangır ses veriyor bizde neden böyle?

• cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Valla dostum ben genelde Sony'yi çoğu yerde suçlarım fakat RAHATLIKLA söyleyebilirim ki hangi kulaklığımı hangi cihazda denediysem "DSEE HX" gibisini görmedim. Ekolayzır bilginiz varsa kurcalayın biraz telefonun ses ayarlarını cidden çok kaliteli ses alıyorum Sony cihazımda.
  • barbarosyldrm kullanıcısına yanıt
    ses seviyesi az geliyor z5c telefonumda işte ama ip6ste bangır bangır hocam ya
  • Arkadaşlar kişi kayıtlarına koyduğumuz resim ararken bulanık çıkıyor bende. Sıfatı bile belli olmuyor kişinin. Böyle mi ayarlanmış yoksa bir sıkıntı mı var yazılımsal. 2 kere güncelleme oldu bunu farkettiğimden beri. Hâlâ böyle.

• kerotobil K kullanıcısına yanıt
    Koyulan fotoğrafı sildiğinizde cache i kalıyor sadece kişi fotoğrafında, silmeyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar elimde samsung note 4 ün hızlı şarj adaptörü var acaba Z5 i bununla şarj edevilir miyim?

DEĞERLERİ

OUTPUT: 9.0 V=== 1.67 A or

5.0 V ===2.0 A

• Gec cevapladım biraz ama kendiniz cozmussunuz. Rehberi hazırlarken komut satırına yazın şeklinde belirtmiştim, anlaşılır sanıyorum yeterki telaş yapmayın :)
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz oluyor. Siyahlar gri gibi gözüküyor vs. Ekran ayarlarındaki gelişmiş ekran modlarında X-reality vs. yeri varya oradan deneme yanılma ile seçim yaparak o sorunu çözmüştüm.
  • gladio2 kullanıcısına yanıt
    9V*1,67a = 15W yani hızlı şarj eder..
  • 2017 olmuş hala alınır mı? Ben karar verdim almayı düşünüyorum. dandik ve fiyatı şişirilmiş telefonlar yerine 2 yıl önceki Sony nin amiral gemisi olan Z5 dual alıyorum evet Şu an hb de 1400 tl. 100 tl hediye çeki verdiler. 75 tl de bonus puanı gelecek bana gelişi 1225 tl. Bu fiyata bu kalitede alabileceğim başka bir telefon var mı ? Maalesef yok o zaman Sony. Sahibinden de neredeyse sıfır dedikleri ve ikinci el satan denyolardan bile daha ucuza geliyor. Şimdi siz olsanız ne yaparsınız.
  • Merhabalar..

2 seneye yakın Xperia Z5 kullanıyorum ve Android 6 dan sonra güncellemeleri kapattım..telefon ısrarla Android 7 için uyarı veriyor..Bildirimleri kapattım ama son zamanlarda Telefonda Donma, Wifi görmeme gibi abuk subuk şeyler olmaya başladı..

Yazılım güncellemeyi reddediyorum ama Sanınırım Sony bir şekilde beni Android yükseltmeye zorluyor?

Çok eski Sony ARC telefonum da Android yükseltmesi sebebi ile iş göremez hale gelmişti..

Android 7 nin pil tüketimi ve başka problemleri olduğunu okuyorum..6 da kalmak istiyorum ama Sony de ısrarla 7 ye geç diyor..

Malum Telefon Donanımı Android 5 ile başladı,6-7 derken Donanım yazılım uyumsuzluğu sebebi ile Telefonlar çöp oluyor

Apple İphone nin de yazılım güncellemesi sebebi ile telefonların kullanılamaz olduğu yönünde Amerikada davalar açılmış

Bu konuda bilginize danışmak istedim, teorim sizce doğru mudur?

7.0 a geçtiğim anda telefonum kasmaya, donmaya, çalışmamaya, bellek yetersizliği vermeye başlayaca ve beni yeni telefon almaya itecek?

Saygılar

NOT: Sonye güveniyorum da Androide güvenmiyoum..Tv lere Android geldi hala problemler bitmedi..Android amca da ısrarla 6 ay gibi sürelerde güncelleme yapmayı mecbur kılıyormuş.

Bir zamanlar Flash için aleyhte kampanyalar vardı, yok sık güncelleme oluyormuş vs vs, HTML 5 e geçilecekmiş..Flashı bitirme amacına insanlar başka programlara bel bağlattılar..Sonuç Tekelleşme, bilgilerin ele geçirilme arzusu vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 10 Aralık 2017; 21:20:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kutlualper

2017 olmuş hala alınır mı? Ben karar verdim almayı düşünüyorum. dandik ve fiyatı şişirilmiş telefonlar yerine 2 yıl önceki Sony nin amiral gemisi olan Z5 dual alıyorum evet Şu an hb de 1400 tl. 100 tl hediye çeki verdiler. 75 tl de bonus puanı gelecek bana gelişi 1225 tl. Bu fiyata bu kalitede alabileceğim başka bir telefon var mı ? Maalesef yok o zaman Sony. Sahibinden de neredeyse sıfır dedikleri ve ikinci el satan denyolardan bile daha ucuza geliyor. Şimdi siz olsanız ne yaparsınız.

takıntın yoksa o konuda alabilirsin. ben z5 i ve z1 i 1 sene geçtikten sonra almıştım fiyat olarak güzel olduğu için. telefon güzel tek sorunu güncelleme almıyacak artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

Merhabalar..

2 seneye yakın Xperia Z5 kullanıyorum ve Android 6 dan sonra güncellemeleri kapattım..telefon ısrarla Android 7 için uyarı veriyor..Bildirimleri kapattım ama son zamanlarda Telefonda Donma, Wifi görmeme gibi abuk subuk şeyler olmaya başladı..

Yazılım güncellemeyi reddediyorum ama Sanınırım Sony bir şekilde beni Android yükseltmeye zorluyor?

Çok eski Sony ARC telefonum da Android yükseltmesi sebebi ile iş göremez hale gelmişti..

Android 7 nin pil tüketimi ve başka problemleri olduğunu okuyorum..6 da kalmak istiyorum ama Sony de ısrarla 7 ye geç diyor..

Malum Telefon Donanımı Android 5 ile başladı,6-7 derken Donanım yazılım uyumsuzluğu sebebi ile Telefonlar çöp oluyor

Apple İphone nin de yazılım güncellemesi sebebi ile telefonların kullanılamaz olduğu yönünde Amerikada davalar açılmış

Bu konuda bilginize danışmak istedim, teorim sizce doğru mudur?

7.0 a geçtiğim anda telefonum kasmaya, donmaya, çalışmamaya, bellek yetersizliği vermeye başlayaca ve beni yeni telefon almaya itecek?

Saygılar

NOT: Sonye güveniyorum da Androide güvenmiyoum..Tv lere Android geldi hala problemler bitmedi..Android amca da ısrarla 6 ay gibi sürelerde güncelleme yapmayı mecbur kılıyormuş.

Bir zamanlar Flash için aleyhte kampanyalar vardı, yok sık güncelleme oluyormuş vs vs, HTML 5 e geçilecekmiş..Flashı bitirme amacına insanlar başka programlara bel bağlattılar..Sonuç Tekelleşme, bilgilerin ele geçirilme arzusu vs vs

6.0 ı fabrika ayarına dönerek kullanmayı denediğiniz haldemi sorunlar oluryor wifi da. wifi bazen bendede 7.0 olmasına rağmen geç görüyor normalde 3-4 saniyede olacakken bazen 10 15 saniyeyi buluyor

Şu anki kullanımda problem yok, gayet Stabil..6.0 dan yükseltmedim..fabrika ayarları da yapmadım..Orjinal sürüm üzerinde birkaç güncelleme yapıp kitledim güncellemeleri

Ama gecen günlerde Radyo dinlerken Radyoda donma yaptı 2 kere..

Bugün Wifi görmedi..Modem resetleyince gördü..Kafası karışıyor bazen

Yazılım güncellemesi daha sık çıkmaya başladı Telefonda..

Sorum, yazılım güncellemediğim için Telefonda garip şeyler olmaya başladı?

7.0 a geçmek istemiyorum..
    Var hocam xz de xc de xz1 de. Talk sonymobile da konu değişiyor problemin adı sabit, uyarlanabilir parlaklık gama bug'ı hala çözümü uyarlanabilir parlaklığı kapatmadan çözülemiyor.

Problemin kaynağı şu sonynin xreality kodları bu arada, aosp dağıtım kullandığınızda olmuyor bu yüzden.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutlualper

2017 olmuş hala alınır mı? Ben karar verdim almayı düşünüyorum. dandik ve fiyatı şişirilmiş telefonlar yerine 2 yıl önceki Sony nin amiral gemisi olan Z5 dual alıyorum evet Şu an hb de 1400 tl. 100 tl hediye çeki verdiler. 75 tl de bonus puanı gelecek bana gelişi 1225 tl. Bu fiyata bu kalitede alabileceğim başka bir telefon var mı ? Maalesef yok o zaman Sony. Sahibinden de neredeyse sıfır dedikleri ve ikinci el satan denyolardan bile daha ucuza geliyor. Şimdi siz olsanız ne yaparsınız.

Ben dün aldım telwfonu. Note 4 ten geçtim şebeke sorunu yüzünden.

İzlenimlerim ekran biraz küçük geldi note 4 te 5.7 inç ti. Ve ips lcd olduğundan parlaklığı çok düşük ama 1 gün sonra biraz daha açıldı enteresan bişey. Sesi çok kısık onu söyleyeyim. Bir de bataryası 4 saat civarı gidiyor. Günümüze göre ortalamanın biraz altında bir telefon. Özellikle batarya konusunda kötüye yakın diyebilirim. Buna karşın sar değeri düşük diğer telefonlaea göre. Biraz ısınıyoe sadece ama kafasına göre bazen ısınıyoe bazen ısınmıor.

Muadili olan bi tek j7 prime var onun batarya süresi muazzam ama kronik sorunlar+performans sıkıntısı var. Piyasada kronik sorunu en az olan telefonlardan biri. Ama tavsiyem yeni çıkan XA Plus a da bakmanız mediamarkt a gelmiş. 5.5 inç ekranı var biraz daha iyi gibi hem sürüm olarakta daha yüksek olur.

Ama bu ekran boyutunda ve bu fiyatta evet muadili yok.

• Donma kasma olayının kasıtlı olduğunu düşünmüyorum, dondurulan uygulamalardan olabileceğini düşünüyorum ama. Sony nin birsürü arkaplan uygulaması var bazıları cihaz sağlığı bazıları telemetri olmak üzere. Bunların tetik sisteminden dolayı olabileceğini düşündüm ilk olarak. Şimdilik en stabili 6.0.1. 7 ye hiç alışamadım, hatta ve hatta bulabilsem final lollipop a bile dönmeyi düşünebilirim. Staminanın stamina olduğu zamanlara yani.

• Teşekkür bilgi için, ben de 6.1 den yükseltmeyi düşünmüyorum ama Çok fazla ısrarcı davamlı Bildirim geliyor
  • Beyler telefonla alakalı bi sıkıntım var. Normalde çok ısınmazken kulaklıkla müzik dinlerken dehşet ısınıyor. Sizde de böyle oluyor mu?bir de müzik yarım saattir açık daha hemen %20 ye yakın şarj götürmüş.
    Edit: daha demin telefon kendi kendine reset attı daha 2 gün önce aldım telefon kafayı yedi:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladio2 -- 11 Aralık 2017; 11:6:54 >
  • 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.