Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (607. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Psikolojik değil, pili de ısınması da azalmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilenlere sormak istiyorum. Ses kalitesi olarak hangisi daha önde, Z5 mi, X mi, ZX mi ? Dış hoparlör sesi değil tabi kulaklık çıkısından bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ö1f1 -- 14 Ekim 2017; 14:30:15 >
  • Mrblar arkadaşlar, benim telefonu şarj ederken ekran koruyucu gibi bişi geliyor ve reklam çıkıyor, eskiden yoktu, güncelleme veya bir uygulama içinde geldi, sizce bu bir virüs mü? Akıllı şarj uygulaması kullanmak yarar mı zarar mı? Sizlerde böyle bir sıkıntı var mı?

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 14 Ekim 2017; 15:35:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    ES Dosya Yöneticisi, Clean Master gibi reklam içeren uygulamalarla gelir onlar. Bu şekilde kurduğunuz bir uygulamanın ayarlar menüsünden kapatın. Akıllı şarj diye bir şey yoktur uygulama ile.. Hepsi sadece kandırmaca. Size reklam izlettirmek ve izin verdiyseniz eğer bilgilerinizi çalmak..
  • Kulaklık çıkışları aynı. Ses olarak sanıyorum xz dir ama

• Fener uygulamanızın zamazingosu, kaldırırsanız gider

• Zil sesi ne zaman düzelecek? Sizde de kısık mı yok bir tek bende mi böyle? Kafayı yiyecem. Kurtulmanın yolları var mı?

• Root ile neleri siliyorsun diye merak edenler için hazırladım.

Recycle bin olanlar sildiklerim. User app kısmındakiler önyüklü gelen ama sistem uygulaması olmayan uygulamalardan geriye kalanlar. User app den silerseniz Recycle bin içine atmıyor. Yaklaşık 10 tane uygulama da User app kısmından sildim. Toplamda 55-60 arası yani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Ekim 2017; 11:3:16 >

• fotograf cekince kendiliginden ayna efekti vermesini nasil kapatiriz?

• Iscoo I kullanıcısına yanıt
    Ön kamerada geçerli ayna etkisi, kapatma imkanı yok. PicsArt gibi resim düzenleme yazılımlarıyla veya kendi editor yazılımı ile resimlerdeki ayna efektini kaldırabilirsiniz.
  • Z5C kullanicisiyim.

Hizli ayarlardan 4g kapadinca 3gye gecmek yerine 2gye geciyor. Bu sorun sizde de var mi ? Nasil duzeltiriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bianconero

nougat için xposed yayınlanmış. Bu da stok tabanlı custom romlar demek oluyor tabii hala ilgilenen varsa

güzel haber :D 2 haftadır takip etmiyordum konuyu

tamda bunu sormaya hazırlanıyordum :) sağolasın.
    @theverge
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129316855
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

Z5C kullanicisiyim.

Hizli ayarlardan 4g kapadinca 3gye gecmek yerine 2gye geciyor. Bu sorun sizde de var mi ? Nasil duzeltiriz?

ayarlarda nasıl bilmiyorum z5c nin ama bizimki ile aynıdır . aynı ise sadece 3g yi seçin eğer çekmiyorsa hiç yada 0 diş ile tek diş arası ise 2g alması normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmancan71

quote:

Z5C kullanicisiyim.

ayarlarda nasıl bilmiyorum z5c nin ama bizimki ile aynıdır . aynı ise sadece 3g yi seçin eğer çekmiyorsa hiç yada 0 diş ile tek diş arası ise 2g alması normal

hocam normalde zaten 3g açık kullanıyorum. Hızlı ayarlardan 4gyi açıp, tekrar hızlı ayarlardan 4g kapattığımda 2g oluyor. Tekrar ayarlara girip 3gyi açmam gerekiyor.
  • XZ kullanıyorum yaklaşık 9 aydır. Ama z5e hayranım tasarımı beni çok etkiliyor. Özellikle siyah olanı arka kısmı. XZ alırken teknoloji marketlerde yoktu olsa alacaktım.

Sony bu telefona kesinlikle android 8 vermeli.

• quote:

quote:

quote:

Z5C kullanicisiyim.

hocam normalde zaten 3g açık kullanıyorum. Hızlı ayarlardan 4gyi açıp, tekrar hızlı ayarlardan 4g kapattığımda 2g oluyor. Tekrar ayarlara girip 3gyi açmam gerekiyor.

servis menüde onla ilgili bi kısım vardı. bi kurcala istersen belki çözüm olur. *#*#service#*#*

• quote:

Orijinalden alıntı: Snappiermnappier

XZ kullanıyorum yaklaşık 9 aydır. Ama z5e hayranım tasarımı beni çok etkiliyor. Özellikle siyah olanı arka kısmı. XZ alırken teknoloji marketlerde yoktu olsa alacaktım.

Sony bu telefona kesinlikle android 8 vermeli.

bende öyle bekliyodum ama verilmiyeceğini açıkladılar maalesef :) ozamana yeni telefon modelide çıkar belki z5 gibi karizmatik :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Z5C kullanicisiyim.

servis menüde onla ilgili bi kısım vardı. bi kurcala istersen belki çözüm olur. *#*#service#*#*

3g öncelikli görünüyor.

Edit: En alttakine getirince düzeldi. Şarja etkisi var mıdır acaba bu ayarın. Böyle kullanayım şimdilik.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayvan arkadas -- 15 Ekim 2017; 18:20:3 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Z5C kullanicisiyim.

3g öncelikli görünüyor.

Edit: En alttakine getirince düzeldi. Şarja etkisi var mıdır acaba bu ayarın. Böyle kullanayım şimdilik.
    Teşekkürler

şarja etkisi şu yönde olur 2g en az harcayandır şarjı. yani 4g kapalı iken 3g alır. 3g yoksa 2g alır bu durumda tercihlerinde 3g de olduğundan 2g de olsa galiba telefon 3g baz istasyonu arıyor en fazla o aramadan dolayı az bi şarjın gidebilir. yani 3g nin çok çok az çektiği yada hiç çekmediği yerde sadece 2g yap seçeneğini daha iyi olur .

bendede senin resimdeki ayar gözüküyor ama sendeki sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 15 Ekim 2017; 20:16:30 >

• selamunaleyküm arkadaşlar telefonum rootlu sistem güncellemesi geldi indirdim kur dedim ama reboot attı ve telefon normal şekilde açıldı ve sistem güncellemesi kurulamadı diye hata aldı acaba cihaz rootlu diye mi yüklenmedi?
  • 
Sayfa: önceki 605606607608609
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.