Şimdi Ara

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★ (606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.313
Cevap
122
Favori
513.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: R3hab

Zil Sesi Gene kısık. Düzelme yok. Benim bildiğim Sony 2-3 güne düşük boyutta yeni bir güncelleme daha gönderir.

Çok gecikmedi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zil Sesi gene aynı. Normalde müzikte ses fazla zil sesimde çok kısık. Ya bu adamlar bunun farkında değil mi?

• Bir şey sorcam bu my Xperia özelliğini devreye soktum 2 tane farklı gmail üzerine kayıtlı Sony mobilr sitesi ilk onayladığımı tanıyor nasıl silip diğerini onaylatabilirim ??

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    tam olarak hangi uygulama ile sileceğim acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: RecepGk

tam olarak hangi uygulama ile sileceğim acaba

Cihazın rooted olması lazım ve sonrasında bir çok uygulama kullanılarak kaldırılabilir. Bem titanium backup kullanıyorum ama dediğim gibi önce rooted olmqn lazım.

• RecepGk R kullanıcısına yanıt
    Ilk sayfayi okuyun..!

merak etme kardeş okuduk bir kere olanlar oldu sadece emin olmak istiyorum hemen imaya gerek yok...
    Her sey ilk sayfada yaziyor defalarca soruluyor, kirmamak icin cevapliyorum yinede..

• Arkadaslar batarya sorunu yasayan kisiler ne yapiyor bilmiyorum ama ben batarya konusunda memnunum. Bataryam kismen deger kaybetmis olsada sabah 6:10 da ciktim evden 9:20 de geldim eve. 2 bolum dizi izledim oyun oynadim internnette gezindim muzik dinledim sonuc bu. 4 saat ekran suresi veriyor..

Sistem root lu ve 45 ile 50 arasi neredeyse tum sistem uygulamalarini sildim. Sosyal ag kullanmiyorum etkisi olabilir..

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

★ Android 7.1.1 ★ SONY XPERIA™ Z5 KULÜBÜ ★ BL UNLOCK & ROOT & KERNEL & RECOVERY & ROM ★

• Telefon bataryasını aciliyetten dolayı (TheVerge arkadaşımız ucuz ve daha yeni üretim dolayısı ile yurt dışından almamı önermişti) bir telefoncuda değiştirtmiştim bir hafta kadar önce. Cihazım Xperia Z3+.

5 Ekim pil değeri 3046000, 8 Ekim 2925378, 9 Ekim 2866870, yine 9 Ekim ikinci kez şarz 2866000, 11 Ekim 2808680, 12 Ekim 2808000. Bu normalmidir? Bir ayar varmıdır? Çünkü bu gidişle bir aya kalmaz yine batarya elden çıkacak. Bilgisi olan arkaşlardan tavsiyesi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Henüz ilk batarya ise gayet iyi görünüyor.

• Acaliyptica A kullanıcısına yanıt
    İlk çıkan 3000 ler doğru değer değil demiştim size. Her batarya dolum-boşaltma işleminde ortalamayı tekrar hesaplar. Gerçek değerine iniyor giderek işte. 1 hafta kullanın 5-10 dolumda vs. sabitlenir artık..
  • Acaliyptica A kullanıcısına yanıt
    Evet ilk batarya, gün de 1 kez şarj ediyorum. Gece 12 de takıyorum sabah 6 da söküyorum. 2-3 saatte dolsa 4-5 saat de boşa takılı kalıyor. Tipik kullanıcıyım işte, öyle 10 un altına düşmesin 90 üzerine çıkmasın gibi işlerlede uğraşmadım. Zaten 5 den 30 lara hızlı yükseliyor zor durumda şarj edilir hızlıca..
    Teşekkür ederim. Dediğiniz süre izlemeye devam edeyim. Sonucu yine paylaşırım, belki batarya problemi olan arkadaşlarlara yardımcı olur. Kolay gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam uygulamayı yükledim verdiğiniz isimleri arattım şöyle programlar çıktı silmem gereken bunlar mı acaba

Sistem turkce ise Destek diye aratin.

Batarya değerini nasıl kontrol ediyorsunuz hocam

• Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    *#*#SERVİCE#*#* tuşlayın. Service test bölümüne girip battery health test seçin. Android 6 kullananlarda batarya test menüsü çıkmıyor.

• Snappiermnappier kullanıcısına yanıt
    Batarya değeri: Tlf. numara çevirmede *#*#7378423#*#* kodlayın.-> Service tests -> Battery health test (Z3+ için, muhtemelen bütün Xperia larda geçerlidir)

• Yeni güncelleme ile belki psikolojik bilmiyorum ama telefon daha az ısınıyor gibi geliyor.

Ama kesin olan bişey var ki artık şarjım inanılmaz iyi gidiyor. Önceden şarjımın bittiği kullanımda şu an daha %35 şarjım var

• 
Sayfa: önceki 604605606607608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.