Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (7 Mobil) - 1 Masaüstü7 Mobil
5 sn
33.987
Cevap
183
Favori
1.497.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 23 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3360
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1508
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 44 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 113876
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3360
  • Favoriye Eklediklerim 183
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lara_croft (1508 mesaj) kronik10.5 (527 mesaj) radko (499 mesaj) bace3434 (333 mesaj) recep41 (309 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7473 mesaj) Mobil (3438 mesaj) Tablet (225 mesaj) (1 mesaj) Mini (593 mesaj) Uygulama (1193 mesaj)
  • @
Giriş
    1214 Mesaj
    bence okullarda yapılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 21 Temmuz 2020; 13:4:23 >
    |
    |
    2 yıllık mezunuyum 4'e tamamlıyorum ve yaz okuluna da kaydoldum hayırlısıyla. yalnız bir şey dikkat ettim 2 yıllık programların ders sayısı baya baya azaltılmış. ben okurken benim bölümümün dönem başı 5-6 tane bölüm dersi 1 tane de türk dili tarih gibi yök dersi olurdu.
    ilk sene üstten almaya da izin vermezdi ve yaz okulu sistemi de yoktu. yani bütün dersleri bile zamanında geçseniz 2 yılda bitirirdiniz bi önlisans bölümünü en kısa sürede.

şimdi baktım türk dili tarih gibi dersleri saymazsak (ki ben almıyordum zaten o dersleri, örgün bölümümde verdiğim için muaftım) dönem başı 3 bilemedin 4 ders var ve artık ilk sene bahar döneminde üstten ders alınabiliyor 45 krediye kadar.

yani yeni kaydolan bir öğrenci ilk sene bahar döneminde 2. senesinin bahar dönemi derslerini alarak. ve yaz okulunda da 2. senesinin güz dönemi derslerini alarak (hatta bahar döneminde üstten alamadığı 1 ders varsa o da rahat sığıyor yaz okuluna) 1 senede çok rahat bitirebilir 2 yıllık bölümü. atıyorum bu sene 2020 eylülde kaydolsa 2021 eylülde alır diplomasını yaz okulundan sonra. bizim zamanımızda 2017-2019 arası okudum yoktu böyle bir imkan. bence hedefleri olan erken bitirmek isteyenler için (kpss-dgs vs.) harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodofran -- 21 Temmuz 2020; 13:56:51 >

• Yarbay
    4808 Mesaj

senin zamanında geçme notu 20 idi yanlış doğruyu götürmüyordu, yeni soru hazırlanmayıp aynı sorular soruluyordu, açık liseden daha kolaydı. bunları yazmayı unutmuşsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dodofran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1245 Mesaj

böyle mi doğdun yoksa sonradan mı kaybettin beynini?
    2017-2019 arasında okudğumu yazmışım kör müsün?
    |
    |
    ø kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Let the armies of Mordor know this: Never again will the land of my people fall into enemy hands.

The city of Osgiliath has been reclaimed
    .For Gondor!

For Gondor! For Gondor!

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 51 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

1 maaşla ev alan adamın DH'de çoluk çocukla takılması mı? Ahahaha. Forum mitomani hastalarıyla dolu
    Adam bir maasi ile ev aliyor kullandigi psu ve ekran karti felan çöp.Hayal dünyasi ya çok genis yada asiri ezik burda ego tatmini yapmaya calisiyor.

Gerci ortalik malina dondu haberi yok gelen gecen cakiyo bi tane buna :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3092 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Adam bir maasi ile ev aliyor kullandigi psu ve ekran karti felan çöp.Hayal dünyasi ya çok genis yada asiri ezik burda ego tatmini yapmaya calisiyor.

Gerci ortalik malina dondu haberi yok gelen gecen cakiyo bi tane buna :)

Alıntıları Göster
    .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normandia_06 -- 23 Ağustos 2020; 20:18:37 >
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL14 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Teğmen
    122 Mesaj
    Lisans programı okurken 2. üniversiteye kaydolmak lisansta merkezi yatay geçiş için bir sorun oluşturmaz değil mi?
    |
    |

5. Dönemden 2 adet kaldığım ders var. 7. Dönemden bu derslerle birlikte der alabiliyor muyum ? Normal dönem için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Allah aşkına şuraya bir doğrulanabilir diploma ve bordro atsana. Utandır hepimizi. Görelim bakalım boyun kaç arşın.

|
    |
    Normandia_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Normandia_06

.........

Alıntıları Göster
    Koy da hepimiz utanalim klavye delikanlisi bos yapma.Yalama oldun burda. Senin gibi kac tane gomdum bu forumda cigerini biliyorum :)

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boromir -- 21 Temmuz 2020; 19:32:51 >
    |
    |

Let the armies of Mordor know this: Never again will the land of my people fall into enemy hands.

.For Gondor!

For Gondor! For Gondor!

• Yarbay
    3092 Mesaj
    Sınavlar yüz yüze olacak 4-5 dersi kalıp yaz okulu diye yırtınıp online olacağını sanan veletlere geçmiş olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normandia_06 -- 21 Temmuz 2020; 19:36:31 >
    Gigabyte Aorus X570 Elite | Ryzen 7 3700X | Crucial 16GB Ballistix Tactical Tracer RGB DDR4 3200MHz CL14 1.35V | Samsung 970 EVO Plus (256 GB)+ Samsung 970 EVO (500 GB) | Xigmatek Hera 850W GOLD PLUS PSU | Xigmatek Overtake Full Tower | Asus Dual 8GB RX580 | Xigmatek Aurora 240 Liquid Cooler
  • Onbaşı
    26 Mesaj

Konuyu değiştirme yavru kurt. Bordro ve diploma bekliyoruz.

|
    |
    Normandia_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ulan Yalçın Biraz sosyal mühendislik yaptım nelerin çıktı Lise mezunu arkadaşın selasını okursunuz daha fazla kaale almayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boromir -- 21 Temmuz 2020; 19:48:6 >
    |
    |
    Bahsedilenler: StreamRolleR

.For Gondor!

For Gondor! For Gondor!

• Yüzbaşı
    645 Mesaj
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Normandiya_%C3%87%C4%B1karmas%C4%B1

Normandiya Çıkarması

6 Haziran 1944 - Temmuz 1944'ün ortaları

Taraflar

Mihver Devletleri

Nazi Almanyası

Müttefik Devletler

Birleşik Devletler
    Birleşik Krallık Birleşik Krallık
    Kanada Kanada
    Özgür Fransa Özgür Fransa
    Polonya Polonya
    Avustralya Avustralya
    Belçika Özgür Belçika Kuvvetleri
    Yeni Zelanda Yeni Zelanda
    Hollanda Hollanda
    Norveç Norveç
    Çekoslovakya Özgür Çekoslovak Kuvvetleri
    Yunanistan Krallığı Yunanistan

2. Normandiya Çıkarması

Temmuz 2020'ün ortaları - ?

Taraflar

Mihver forumdaşlar

Normandia_06

Müttefik Forumdaşlar

forum donanimhaber com

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU..

StreamRolleR

taliperen1990

Boromir

dodofran

ø

GARDIROP FUAT

Görkem !

bace3434

Boromir

wintersun09
    |
    |

Ikson - Alive

Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak (How to Stop Worrying and Start Living) Dale Carnegie
    https://en.wikipedia.org/wiki/How_to_Stop_Worrying_and_Start_Living

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

Ulan Yalçın Biraz sosyal mühendislik yaptım nelerin çıktı Lise mezunu arkadaşın selasını okursunuz daha fazla kaale almayacağım

AHAHAHA hocam yaşa hemen SS alalım. Foruma girince fena ağlayacak ve sildiricek . Hocam büyüksün bu boomer ında foyasını çıkardık forumca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 21 Temmuz 2020; 19:58:32 >

• Yüzbaşı
    645 Mesaj

oha bu kadar çabuk biter mi ya birazcık uzasaydı bari
    |
    |
    StreamRolleR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ikson - Alive

Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak (How to Stop Worrying and Start Living) Dale Carnegie
    https://en.wikipedia.org/wiki/How_to_Stop_Worrying_and_Start_Living
    1 Not

NERDESINNNNNN dayıı gel gel şenlik çıktı. Fişini çektik platinum kart 169 lira ödemekten aciz BİR MAAŞI İLE EV ALAN BÜYÜK ÜSTA. İLK ÖNCE 169 LIRA KARTINI ODE EVINE HACIZ GELMESIN
    |
    |
    Bahsedilenler: Normandia_06
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.