Şimdi Ara

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ - AÖF ÖĞRENCİ TOPLULUĞU.. (1664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35.328
Cevap
187
Favori
1.698.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wintersun09

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/aof-duyurular/yaz-okulu-sinav-merkezi-tercihi-duyurusu-1595589308

Yaz Okulu Sınav Merkezi Tercihi DuyurusuEklenme Tarihi: 24 Temmuz 2020
    Değerli öğrencilerimiz,

Yaz Okulu Sınavları, tüm il ve ilçe sınav merkezlerinde pandemi şartlarının el versi halinde yüzyüze yapılacaktır. Ancak öğrenci sayısı yetersiz olan ilçe sınav merkezlerinde öğrenciler bağlı oldukları il sınav merkezlerinde sınava alınabileceklerdir.

Yaz Okulu Sınav Merkezi değişikliğinizi aof.anadolu.edu.tr adresinin Öğrenci Otomasyonu'ndan Yaz Okulu Sınav Merkezi Güncelleme kısmından son değişiklik tarihi olan 05 Ağustos 2020 günü saat 23:59’a kadar yapabilirsiniz.

Bu tarihten sonra yapılan değişiklikler Yaz Okulu Sınavı sınav merkezlerini etkilemeyecektir.
    https://hizliresim.com/yuMALO

[simage]
    [/simage]
    demiştim okullarda yapılacak,mıllet sanıyorki kopya cekebılırım..herkes kalırsa ortalama duser..bıraz calıssak gecebılırız

• Okullar açılırsa cumartesi günüde okul olacak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coderMX

Diploma eki nedir? Mezun olunca AÖF bürolarından sadece diploma dışında ek bir belge mi istemem gereklidir.

Alıntıları Göster
    Diplomayı almaya gittiğinde diploma ekini de istiyorum dersen verirler. Yoksa vermezler.
  • Sınav yüzyüze olursa bütün dersler açılmayacak online olursa öyle bir güzelliği var seçilen bütün dersler açılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

Sınav yüzyüze olursa bütün dersler açılmayacak online olursa öyle bir güzelliği var seçilen bütün dersler açılacak
    Geçen sene sınav yüzyüze oldu ama tüm dersler açılmıştı, bence bu sene de tüm dersler açılacak. Ama yeni rektör yaz okulu sonradan açtırıldığı için kıllığına az ders açtırabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bu sene dgs girmeyi düşünüyorum yeni yaZılıcam açıktan 2 yıllık bir bölüme 1 yılda kesin olarak mezun olunuyormu nasıl bir işleyiş var yaz okulu vs.?

• Crylegend C kullanıcısına yanıt
    ben ikinci üni olarak kaydolmuştum ve zaten türk dili ingilizce ve tarihten muaftım hocam. benim zamanımda bu sistem olsa evet 1 senede mezun olmak mümkündü. üstlerde gördüğüm kadarıyla 1 arkadaş vardı mesela bu sene yaz okulundan dersleri verirsem 1 senede bitecek bölüm diyen.

sizin de muaf dersleriniz vs. varsa biter yüksek ihtimal. tabii sistem değişmezse yaz okulu ve üstten ders alabilme falan seneye kaldırılmazsa.

dönem başı 45 kredi alabiliyorsunuz. kendiniz de hesaplayabilirsiniz.
  • sana öyle denk gelmiştir. bazı bölümlerin dersleri açılmayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ø

sana öyle denk gelmiştir. bazı bölümlerin dersleri açılmayabiliyor.
    Hayır hepsi açıldı duyuru bile yapmışlardı.
  • ø kullanıcısına yanıt
    geçen sene istisna olmadan bütün derslerin yaz okulu açıldı.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Geçen rektör kararıyla tüm dersleri açmışlardı yine aynısı olur farklı olacağını sanmam.

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    o zaman şafak hoca vardı. Bu rektör ulaşılmaz bir adam ya

• oddü makına muhendısı araba fabrıka argeden emeklı 3500 tl alıyor

ssk dan emeklı olduktan sonra aldıgı para bu yanı bosuna okuyorsunuz,ama calısırken bırıkımle 1 trılyonluk ev yaptırmıs tabı,sonucta aylık gelırı 3500 tl,ek işte calısıyor
  • ust sokakta vırus cıkmıs bınalar karantınada ve harıtaya eklenmıs,haberlerde vermıyorlar
    bıde vırus azaldı sanıyor mıllet
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

herkese merhabalar askerlik nedeniyle uzattığım aof den sonunda mezun oldum.Ne yapmam gerekiyor?Şube telefonlarını açan yok.Çalışıyorum ona göre izin alacağım yada eşim diploma mı teslim alabilir mi? teşekkürler...
    diplomalar daha gelmemiş aöf bürolarına muhtemelen bayramdan sonra dağıtılır, diplomayı eşiniz yada bir başkasının alabilmesi için vekalet vermeniz lazım, aksi durumda sizden başka kimse teslim alamaz.

• https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/kayit-yenileme adresinde kayıt yapacağım dönemlik sistemde geçtiğim ama notu düşük olan derslerimi ekleyemiyorum. SAdece kaldığım ders gözüküyor.
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.iyi günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torontoidmanyurdu

https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/kayit-yenileme adresinde kayıt yapacağım dönemlik sistemde geçtiğim ama notu düşük olan derslerimi ekleyemiyorum. SAdece kaldığım ders gözüküyor.
    Hocam sadece dc ve dd ekleyebilirsin cc ve üstü harf notu olan dersler tekrar alınamaz.
  • Arkadaşlar geçen yıl ben iki yıllık bölüme kaydolmustum. Güz döneminin sınavlarını verip geçtim ama sonra bahar döneminin parasını yatirmayınca bahar dönemini veremedik. Şimdi bu yaz okuluna girsem bu dönemin derslerini verebiliyor muyuz? Ya da bu dönemin derslerini önümüzdeki dönem verebiliyor muyuz? Amacım bölümü iki yılda tamamlamak; bahar dönemini vermediğim için ekstradan altı ay bekleyip dgs için bir yıl daha beklememek.

• HubbiFillah H kullanıcısına yanıt
    yaz okuluna girebilirsin. ama bugün son gündü sanırım. acele et.
  • 
Sayfa: önceki 16621663166416651666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.