Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
7
Favori
22.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla düşünce arkası kırılıyormuş.
  • Arkadaşlar, Amerika ve Avrupada 5S için ilk sıraya giren bilmem kaç kişiye hediye ürün verdi mi Apple Store Mağazası?
    Cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.
  • Ya abi böyle şey olur mu ya Iphone 5C'nin olması gereken fiyat en fazla 1600 lira. O kadar süper malzeme kalitesi olan Iphone 5'leri 1900 TL'den satıyorlardı. Şimdi ise malzeme kalitesi daha düşük olan bir modelini yapmışlar, zaten de Iphone 5'den görüntü dışında hiç farkı yok üstüne plastik kasalı, 20 gram daha ağır ve biraz daha yer kaplayan bir cihazı nasıl olur da 1850 gibi bir fiyattan piyasaya sürerler anlamak mümkün değil. Aslına kullandıkları plastik de öyle kalitesiz değilmiş arkadaşım "sert bir plastik ve mermer gibi" dedi bana facebook'tan. Yine de o kaliteli metal-alüminyum modeli ile alakası yok. Zaten de Apple'ı farklı kılan Mercedes gibi Iphone yapmaları. O kadar sitelerinde "çevre politikası" demeyi biliyorlar ama. Bir gidip Ekşi sözlüğe falan bakayım dedim; 5C için "fakir Iphone"u diyorlar. Nasıl 1850 TL'ye satılan bir telefon fakir telefonu oluyor bunu da anlamadım zaten.
    Baktılar ki Iphone 5S'in satışları istedikleri gibi olmadı... Bir alt modelinin malzeme kalitesini düşürdüler ve hiç te öyle Iphone havası yok cihazda. Sırf 5S satsın diye Apple resmen insanlara çirkeflik yapmış. Şimdi 5C modelinin fiyatını zaman içinde düşürürler ama Iphone 5'in fiyatı öylece kalır. Sonra zaman içerisinde arasak bulamayız da artık. Almaya kalksak hep 5C'den 100 lira en az yüksek olur fiyatı.

• Şu an istanbulda en uygun fiyatlı 32 gb 5s siyah nerede stok sorunu olmadan bulunabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Şu an istanbulda en uygun fiyatlı 32 gb 5s siyah nerede stok sorunu olmadan bulunabilir ?

Dün avea bağdat caddesinde vardı. Ben oradayken bir iki kişi daha aldı. Sanki bedava veriyorlamış gibi hızlı tükeniyor haberiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey2

Arkadaşlar, Amerika ve Avrupada 5S için ilk sıraya giren bilmem kaç kişiye hediye ürün verdi mi Apple Store Mağazası?

Cevap verebilcek yok mu arkadaşlar?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar, Amerika ve Avrupada 5S için ilk sıraya giren bilmem kaç kişiye hediye ürün verdi mi Apple Store Mağazası?

Cevap verebilcek yok mu arkadaşlar?

Arkadaşlar bu soruya gerçekten cevap verebilicek kimse yok mu?
  • metal can kullanıcısına yanıt
    Fiyat neydi hocam 32gblık için?
  • ..Knight.. kullanıcısına yanıt
    Hayır, tam aksine hiç kimse yoktu. Hatta iPod almak için gelenlere "Yeni 5S'ler geldi, düşünür müsünüz?" diye sordular.

Bu arada ben de henüz almadım. Turkcell kontratlı alacağım, konuştuğum yerler hafta içi diyor. Eğer hafta içi de ses gelmezse, Apple Store'dan 32GB'lik alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaf-sin-kaf

Hayır, tam aksine hiç kimse yoktu. Hatta iPod almak için gelenlere "Yeni 5S'ler geldi, düşünür müsünüz?" diye sordular.

Bu arada ben de henüz almadım. Turkcell kontratlı alacağım, konuştuğum yerler hafta içi diyor. Eğer hafta içi de ses gelmezse, Apple Store'dan 32GB'lik alacağım.

Keşke Loom'a daha önce uğrasaymışım. Bilgi için teşekkürler.
  • Anaesthetica kullanıcısına yanıt
    Ben 5S e ttec on arka koruyucu aldm acelem bardi. fakat beklerim diyorsan spigenin sitesinden ucretsiz kargo ile almani tavsiye ederim. en iyisi spigen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurnugea

Ben 5S e ttec on arka koruyucu aldm acelem bardi. fakat beklerim diyorsan spigenin sitesinden ucretsiz kargo ile almani tavsiye ederim. en iyisi spigen.

saol hoca bir yere gidiyorum aceleyle girdim turkcell bayiinden birtane aldım hem arka kapan hemde ekran koruyucu var :)
  • AltairinZırhı kullanıcısına yanıt
    aveanın sitesinde yazıyor fiyatlar.
  • metal can kullanıcısına yanıt
    Ama o fiyattan vermiyolar ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

Ama o fiyattan vermiyolar ki.

pardon ben başka bir konuda kontratlı aldığımı belirtmiştim. burada yazmamışım kusura bakmayın.
  • Anaesthetica kullanıcısına yanıt
    rica ederim, güle güle kullan.
  • İzmir'de iPhone5S bulunan bir Turkcell mağazası bilen var mı?
    1 haftadır telefon yok.
  • Bu şekilde kredi kartı ile almak istiyorum. Ama Turkcell Mağaza'da sadece 133TL'lik "Turkcell Kontratlı" seçeneği mevcut.

Bunu nereden, ne şekilde alabilirim acaba?
     ★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★
  • Amerika'da yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye telefonun yanında hediye ürün verdi mi Apple Store Mağazası?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 6 Kasım 2013; 2:59:35 >
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    onu bilmiyorum da turkcell ilk 150 kişiye 450 tl değerinde kablosuz hoparlör verdi.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.