Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
7
Favori
22.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: John -Coffey

iPhone 5S

16 GB - 2.279 TL
    32 GB - 2.599 TL
    64 GB - 2.799 TL

iPhone 5C

16 GB - 1.899 TL
    32 GB - 2.199 TL

Turkcell - Son kullanıcı fiyatları..
    (Kaynak @Senceru)

iPhone 5S

16gb - 2199tl
    32gb - 2549tl
    64gb - 2899tl

Bilkom - Son kullanıcı fiyatları..

Arkadaşlar benim param hazır, ben 1 Kasım da bu telefonu alıyım mı? Yoksa Online Store yada Apple Store Mağazasını bekliyim mi? Bu parayı kolay biriktirmedim ben, 2200 TL verip de Online Store da yada Apple Store da bu telefon 2000 TL nin altına satılırsa bana koyar. Ama Apple Store'un açılmasınada baya zaman var. Online Store başlı başına muamma, sizce ne yapmalıyım arkadaşlar? Telefonada ihtiyacım var artık, peşin parayla bu rakamları 2000'e düşürebilirmiyim?

Online Store yada Apple Store Mağazasından almadığımız için ne gibi eksi durumlar olur?
    Peşin para ile Turkcell ' de 5S 16GB 2150 TL ' e düşer mi?

Seninle aynı durumdayım elimde Turkcell T11 var bir an önce nerden almalıyım bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: seven44

quote:

Orijinalden alıntı: serif61

Ben taksimde pera turkcellden aldim sabahleyin 64gb gold 2799 tl nakit fiyati
    Ve tiklim tiklim idi icerisi

hayırlı olsun gold olduğu için canlı ss atabilirmisin

Buyur kardesim
     ★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ ★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★ ★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merter Meydan Mediamarkt a gittim bugün dolaşmaya,hala ellerinde kalan 5 ve 4s i satmaya çalışıyorlar.. 5s in reklamı dahi yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MasteR

quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

quote:

Orijinalden alıntı: coldfire3

quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

700tlye 2.el iphone 5 bulabilirmiyim?

Daha 1 sene en az o paraya İphone 4s bulamazsın

3 ay sonra 750tl civarı 5 bulursam alıcam sonuçta 5s ve 5c çıktı bazı zenginler 5s'i alıp 5 i satacaktır diye düşünüyorum

3 ay sonra 4s i ( 5 degil 4s ) o fiyata kullanici birisiden satacak ise ( telefoncudan degil ) belki bulursun. Okadar dusmesi imkansiz gibi.

Evet zaten kullanıcıdan almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler telefonu dün bağdat caddesi turkcellden aldım 32 gb gold ama daha jelatini açmadım. gidip iade edip apple storedan mı sipariş etsem? 10 gün bekleme süresi var gerçi.

bu arada turkcelldeki cihaz genpa garantili imei'den kontrol ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muss@

beyler telefonu dün bağdat caddesi turkcellden aldım 32 gb gold ama daha jelatini açmadım. gidip iade edip apple storedan mı sipariş etsem? 10 gün bekleme süresi var gerçi.

bu arada turkcelldeki cihaz genpa garantili imei'den kontrol ettim.

Kaca aldım hocam

• orkan_pp.1 kullanıcısına yanıt
    2599 TL. bi de 400 lira değerinde kablosuz hoparlör seti hediye verdiler.
  • quote:

Git geri ver bence hocam. Dün saat 00:05 te yani ilk çıktığında turkcell mağazadan internetten satın aldım. Sonra apple store açılığını görünce ordan da aldım ve bugun turkcell den aldığımı iptal ettim. Sonuçta hem daha ucuz hem de apple ın satış kaynağı.

• ben bu sabah capitol turkcell den 32 gb gold aldığımda son 2 tane kalmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz94

quote:

Git geri ver bence hocam. Dün saat 00:05 te yani ilk çıktığında turkcell mağazadan internetten satın aldım. Sonra apple store açılığını görünce ordan da aldım ve bugun turkcell den aldığımı iptal ettim. Sonuçta hem daha ucuz hem de apple ın satış kaynağı.

galiba vazgeçecem, taksitle aldığım için ödeme iptal olunca paranın limite yansıması da taksit taksit oluyormuş. öyle olunca limit sıkıntısı oluyor:S
    nasipte bu varmış demek ki, bi gazla gittik gece gece ama en azından hediye verdiler:)
  • applestore de 32gb 5s e 2 449tl yazıyor

16 gb ile arasında 300tl fark mı var !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

applestore de 32gb 5s e 2 449tl yazıyor

evet normalde 100dolar yani 200tl fark olması lazım ama vergilerle felan fiyat farkı açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltairinZırhı

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

applestore de 32gb 5s e 2 449tl yazıyor

evet normalde 100dolar yani 200tl fark olması lazım ama vergilerle felan fiyat farkı açılıyor.

%50 vergi olsa 100 dolarlık şey 300 lira yapmaz mı doları 2 liradan hesaplarsak

sanki dün 2350liraya almışlardı diye hatırlıyorum yanlışmı hatırlıyorum
  • sabah 10:05 te ankara cepa lydia dan 2200 tl ye 16 gb silver aldım. ellerinde ayırtılmıs olanların dısında hic kalmamıstı. ayırtılmıs olanlarda 11:00 gibi sahiplerini buldu. Gold hic gelmemisti. Zaten almakta istemiyordum.
  • dolar olarak hesaplamayın bize euro ile geliyor. avrupada fark 100 euro bu da zaten 273 tl eder.
    2450 12 taksit fiyat, havale ile 2350'ye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 2 Kasım 2013; 6:53:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

quote:

Orijinalden alıntı: ergunsoy

Öğlen konya genpa müdürü 2040 tl den tim lere çıkış yapacaz dedi fakat şuan genpadan mail geldi kendisine ve 16gb 5S 2.128 tl den çıkış yapacaklarmış.Yani peşin ve iyi bir pazarlıkla 2.150 ye alınabilir diye düşünüyorum.

2.128 TL bayii çıkışı.. Demek ki Genpa'da aynı fiyatı veriyor..

İlk mesajda benim yazdığım son kullanıcı fiyatı doğru demektir bu.

quote:

Orijinalden alıntı: onrergn

Kesinlikle fiyat vermiyorlar derken kime sordunuz bilmiyorum hakikaten :) Ben Kastamonu'da yaşıyorum. Buranın Turkcell temsilcisi yakın bir arkadaşım. Ve yaklaşık 1 saat önce aradı ve fiyatların 5c için 1900, 5s için 2280 TL olduğunu söyledi. Ben de Gold rengini ayırttırdım. Konuda verilen bilgiler tamamiyle doğrudur

Üstteki mesajlarda gösteriyor ki bizde yalan olmaz..

türkcelln söylediği fiyat 2500 16gb ıcın

• Arkadaşlar komple stoklar tükenmiş, Capitol-Troy. Evden çıktım tim'leri geziyim dedim bakalım ne kadar yüzsüzler. 16GB için peşin para en aşşa alabildiğim fiyat 2300 TL oda Vodafone. Turkcell 2350-2500 arası istiyor bütün TİM ler farklı farklı. Kontratlı alacak arkadaşları bilemem de normal alıcak arkadaşlar kesinlikle Online Store ' dan sipariş versinler. Paranızı çöpe atmayın bu arsız operatörlerede para kazandırmayalım
  • Capitol tim saolsun cok ilgilendi, ilk açıldığı akşam tam sıra bana geldi bazı problemler oldu alamadım ertesi sabah gittiğimde uzay grisi 32gb alabildim

bu arada güzel bi koruyucu istiyorum telefona , Apple'ın kendi ürünleri bana baya bi gereksiz pahalı geldi varmı önerisi olan arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaesthetica

Capitol tim saolsun cok ilgilendi, ilk açıldığı akşam tam sıra bana geldi bazı problemler oldu alamadım ertesi sabah gittiğimde uzay grisi 32gb alabildim

bu arada güzel bi koruyucu istiyorum telefona , Apple'ın kendi ürünleri bana baya bi gereksiz pahalı geldi varmı önerisi olan arkadaşlar ?

Güzel koruyucular var kardeşim. Spigen marka koruyucularına baktın mı hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey2

quote:

Orijinalden alıntı: Anaesthetica

Capitol tim saolsun cok ilgilendi, ilk açıldığı akşam tam sıra bana geldi bazı problemler oldu alamadım ertesi sabah gittiğimde uzay grisi 32gb alabildim

Güzel koruyucular var kardeşim. Spigen marka koruyucularına baktın mı hiç?

yok paşam bakmamıştım şimdi ufaktan bi araştırmaya gömüldüm :)

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.