Şimdi Ara

★ Amerika yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye? ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
7
Favori
22.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'da yada Avrupa'da iPhone 5S için sıraya giren ilk bilmem kaç kişiye telefonun yanında hediye ürün verdi mi Apple Store Mağazası?

iPhone 5S

16 GB - 2.279 TL
    32 GB - 2.599 TL
    64 GB - 2.799 TL

iPhone 5C

16 GB - 1.899 TL
    32 GB - 2.199 TL

Turkcell - Son kullanıcı fiyatları..
    (Kaynak @Senceru)

iPhone 5S

16gb - 2199tl
    32gb - 2549tl
    64gb - 2899tl

Bilkom - Son kullanıcı fiyatları..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 6 Kasım 2013; 17:59:08 >

• Al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alın gitsin.
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Bunlar son kullanici fiyatlari degil yanlis bilgilendiriyorsun insanlari bilkom cihaz getirmiyor daha

• Sağlam kaynak diyen arkadaşlarımız var, kimseyi yanlış bilgilendirmiyorum. Bilkom değilse bile Turkcell var araştırın lütfen.
  • Al. Çünkü fiyatlar çok fazla değişmeyecek mağaza açılsa da. 2000'in altına düşmesi imkansız. Ayrıca ilk gün almazsan uzun bir süre stok sıkıntısı yaşayacaksın.

Online store büyük ihtimalle mağaza açıldığı zaman açılacak. Ve fiyatlar çok değişmeyecektir.

• Turkiye'de satışa cıktıktan sonra amerikadan getirenler bu kadar yuksek fiyatlara satamayacaklar.
    tahminim 1700'e yurtdısı cihazı bulursunuz, pasaportta kaydettirir 1850-1900e mal etmiş olursun. 400 TL cebinize kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bunlar son kullanici fiyatlari degil yanlis bilgilendiriyorsun insanlari bilkom cihaz getirmiyor daha

Yanlış bilgilendirmiyor. Turkcell fiyatları son kullanıcı fiyatı. Kaynak fazlasıyla sağlam. Kimsenin burada kasıtlı olarak insanları yanlış bilgilendireceğini sanmıyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Yanlış bilgilendirmiyor. Turkcell fiyatları son kullanıcı fiyatı. Kaynak fazlasıyla sağlam. Kimsenin burada kasıtlı olarak insanları yanlış bilgilendireceğini sanmıyorum ben.

Bana destek olduğun için teşekkür ediyorum kardeşim. @karti kardeşimiz biraz önyargılı olduğundan dolayı bu gibi yorumlar yazabiliyor.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Hicbir turkcell o fiyata o cihazi satmaz bosuna umutlanmayin benimde bu isi yapan tanidiklarlarim var. O fiyatlar turkcellin tavsiye ettigi fiyatlar olabilir ama son kullanici o fiyata o cihazi alamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: btr.bck

Turkiye'de satışa cıktıktan sonra amerikadan getirenler bu kadar yuksek fiyatlara satamayacaklar.
    tahminim 1700'e yurtdısı cihazı bulursunuz, pasaportta kaydettirir 1850-1900e mal etmiş olursun. 400 TL cebinize kalır.

Amerika fiyatında evet 400 TL kar yapabilirim ama Amerika'dan alınan cihaz Türkiye'de Apple Store Mağazası açıldığında garanti kapsamına girmicek. Avrupa cihazı olması lazım, Avrupa'da dolar üzerinden satılıyor kılı tüyü 700 Euro' ya geliyor. Pasaport kaydı vs, derken zaten 2000-2100'e geliyor. Mantıksız oluyor bu şekilde almak.
  • Zaten tek sorun da o.
    Garanti olayını iyi değerlendirmek lazım. Acele etmeyin biraz bekleyin.
    Ben de bekliyorum :) elimde sony ericcson w910i var :)
  • quote:

Hicbir turkcell o fiyata o cihazi satmaz bosuna umutlanmayin benimde bu isi yapan tanidiklarlarim var. O fiyatlar turkcellin tavsiye ettigi fiyatlar olabilir ama son kullanici o fiyata o cihazi alamaz

Turkcell Online Mağaza yada bir Turkcell Flagship'e gidip bak bakalım, alınıyor mu, alınmıyor mu? Geçen sene ilk gün ilk çıktığı anda almıştım 5'i Kanyok'den. 32 GB'lık 2480 lira mı neydi, o zamanların en düşük fiyatıydı işte. Diğer fırsatçı bayiler kontratsız satışlarda aşırı derecede kar koyuyorlar.

Edit: Capitol yazmışım aklım arkadaşla ona Capitol'den 5S alma hakkında konuşurken Capitol'a gitmiş. Kanyon olucak o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 30 Ekim 2013; 16:07:21 >
  • quote:

@Senceru nick li arkadaşın verdiği bilgiye göre yorum yapıyorum burada. Herhangi bir bir şeye umut bağlamıyorum. Sadece konuyu açan arkadaşa yazdığınız mesajdaki üslup rahatsız edici. Sonuçta hepimiz kesin olmayan bilgilerle konuşuyoruz.

• Fiyat yuksek ama suanki dolar kuruna gore vs degerlendirirsek de bir o kadar uygun. Paran hazirsa ilk gun al cok guzel olur iphonelari cikar cikmaz almasi :)

• Bu fiyattan çıktı diye heyecanlandim ve moralim bozuldu .
    Halkbuki yolmuş boyle bir fiyat . Olursa ben ŞAPA otururum

2.500 TL para verdim ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Bu fiyattan çıktı diye heyecanlandim ve moralim bozuldu .
    Halkbuki yolmuş boyle bir fiyat . Olursa ben ŞAPA otururum

2.500 TL para verdim ya

Turkcell fiyatlari simdilik dogru gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Turkcell Online Mağaza yada bir Turkcell Flagship'e gidip bak bakalım, alınıyor mu, alınmıyor mu? Geçen sene ilk gün ilk çıktığı anda almıştım 5'i Capitol'den. 32 GB'lık 2480 lira mı neydi, o zamanların en düşük fiyatıydı işte. Diğer fırsatçı bayiler kontratsız satışlarda aşırı derecede kar koyuyorlar.

Kesinlikle. İstanbul'da oturan insanlar zaten neden gidip TIM'den alırlar anlamış değilim. Bağdat Caddesi, Capitol ya da Kanyon'a gidip direkt Turkcell'den, tavsiye edilen satış fiyatından satın al. Sonuçta bu yerler merkezi yerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Turkcell Online Mağaza yada bir Turkcell Flagship'e gidip bak bakalım, alınıyor mu, alınmıyor mu? Geçen sene ilk gün ilk çıktığı anda almıştım 5'i Capitol'den. 32 GB'lık 2480 lira mı neydi, o zamanların en düşük fiyatıydı işte. Diğer fırsatçı bayiler kontratsız satışlarda aşırı derecede kar koyuyorlar.

Sonuna kadar katılıyorum.

• Aynen kardeşim senin için biraz kötü olucak, hatırlıyorum senin o kadar para verdiğini. İnan ki üzüldüm senin adına, ama sen Apple Store görüşmesi için almıştın o fiyattan 5S'i @TheMarjinaLs
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.