Yarbay
19 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
LG, 2014 Kullanıcı Elektroniği Fuarında tanıtacağı yeni akıllı saati için bir teaser yayınladı. LG'nin yeni akıllı saati yuvarlak bir ekranla geliyor. Tanıtılan ilk yuvarlak ekranlı Moto 360 saatin aksine LG G Watch R tamamen yuvarlak bir ekrana sahip oalcak. Bildiğiniz gibi Moto 360'da ekranın altında tahminen sensörlerin bulunduğu ksıım yüzünden ekran tam yuvarlak değildi. Teaserda ekran silüeti Moto 360'ın ekran silüetini aldığında "Fill the gap"(Boşluğu doldur) ibaresi beliriyor ve daha sonra ekran tam yuvarlak şeklini alıyor. Bunun Moto 360'a bir atıp olma ihtimali yüksek görünüyor. Benim gibi Moto 360'ı sabırsızlıkla bekleyen ve alternatif olmamasından rahatsız olanlar için güzel bir haber. Detaylı tanıtımı dört gözle bekliyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=1STW7LQXONo

Evde kendi kendime spor yapabileceğim beni yönlendirecek bir uygulama arıyorum. Biraz bakındım uygulamalara ama ya koşuya özel uygulamalar var ya da karın kası vs. Nike training club gördüm ama kadınlara yönelik yanlış anlamadıysam. :S Ayrıca uygulama hem ios hem de android platformunda olsa iyi olur. Aynı hesabımı farklı cihazlarda kullanabilirim böylece.
Apple kimliği oluşturmaya çalışıyorum. Adres bilgilerini doğru girmeme rağmen ilçe kısmında hata verip "Lütfen bir ilçe girin." yazıyor. Sorunu arattım ama çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı?
Aşağıdaki linkten girip View in Windows Store deyince göstermiyor. Bizim bölgede yok sanırım şu an. Bir şekilde bu uygulamayı edinebilen var mı?

http://apps.microsoft.com/webpdp/en-US/app/xbox-companion/571b1120-f579-47d3-88c8-a722652643b3
Büyükler için yüzme kursuna gitmek istiyorum sporium bostancı ve club aydınoğlundan(ist anadolu) birine gitmeyi düşünüyorum. sporium bostancıda Gökhan ERSAYIN, club aydınoğlunda Barbaros ÇELİKÖZ hoca var. Bu iki yer hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi?
Büyükler için yüzme kursuna gitmek istiyorum sporium bostancı ve club aydınoğlundan(ist anadolu) birine gitmeyi düşünüyorum. sporium bostancıda Gökhan ERSAYIN, club aydınoğlunda Barbaros ÇELİKÖZ hoca var. Bu iki yer hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi?
1. O benim kalemim.
2. Benim kalemim kırmızı olan.
3. Benim kalemim

Burada "benim" kelimeleri anlatım bozukluğuna yol açıyorsa nedenini yazarak belirtir misiniz?
Faturasız data hatlarının fiyatı ne kadar bilgisi olan var mı?
Merhabalar yedeksubay . tk sitesine sansür uygulanmış. Site yedek subay aday adaylarının listeye kendini kaydettirerek hem birlikte olabileceği kişilere ulaşması hem de istatistikler için kurulmuş bir site. Site hakkında bilmediğim yanlış bir uygulama var da o yüzden mi engellendi acaba? Bu akşam 339. dönemin sonuçları açıklanacak, o yüzden acil bir cevap alabilir miyim?

ekleme: bu arada sitenin sadece kullanıcısıyım, kullanıcı olarak soruyorum.
Major Nelson'ın tweetinde verdiği bir video. İlginç geldi, paylaşayım dedim.

düzeltme: imla
Hakkında
Meslek: Elektronik ve Haberleşme Mühendisi
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.536
İkinci El Bölümü Mesajları: 112
Konularının görüntülenme sayısı: 263.228 (Bu ay: 784)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 63 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.