Şimdi Ara

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] (396. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: abayismail Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.207
Cevap
165
Favori
506.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki

AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 24.4.2024)
Giriş

Alt tap siyah ekran sorununun çözümü yok, metro exodusta no signal sorunu var mesala, yine adrenalin yazılımı alt + r ile açtığınızda veya bu kombinasyon ile adrenalini açıp oyun açıkken işlem yaptığınızda siyah ekran, çökme vs. problemler de olabiliyor. Bunlarında çözümü yok. yeni driverlarla sorunun çözülmesini bekleyeceğiz. Bu arada en stabil driver 20.11.2 ile gelen driver bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -kanunadamı- -- 21 Ocak 2021; 23:42:6 >
  • Arctic p12 pwm pstleri aioda pull push olarak kullanıyorum. Sessizlik açısından gerçekten çok iyi fanlar...

• -kanunadamı- - kullanıcısına yanıt
    21.1.1 indirdim.Msfs için fena gözükmüyor.Freesync açınca flickering yapıyordu.O giderilmiş
  • Kasada Phanteks'in 3 tane kendi fanıyla 3 tane ml140 var, hepsi fan çoklayıcıya bağlı. Farklı fanlar olduğu için rpm tutmuyor, biri kalk gidelim derken diğeri otur oturduğun yere diyor. 6 tane P14 pwm sipariş ettim bakalım durum ne olacak. Yanınada şundan sipariş verdim, baktım p14'ler gürültülü satıp p12'ye geçerim artık. Olmadı inventus indirimi kovalarım noctua için, geçtiğimiz aylarda iyi indirim yapmıştı. Kasa deliklerinide köpükle kapatacağım. Şuan kartın sıcaklığı 70'i geçmiyor ama bakalım değişikliklerden sonra ne kadar düşecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yoizhik -- 22 Ocak 2021; 0:39:15 >

• Tavsiyeleriniz lazim arladaslar

Sapphire 6800 xt nitro+

Red devil 6900 xt

Aradaki farka deger mi?

Ayrica 3 yil garantili bir marka model var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkilerden'de incelemesi gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Tavsiyeleriniz lazim arladaslar

Sapphire 6800 xt nitro+

Red devil 6900 xt

Aradaki farka deger mi?

https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=11422

3 yil olan bu. Ama fiyat pahali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spirit_Rises kullanıcısına yanıt

Msi - asus 3 yıl diğer hepsi 2 yıl. Gigabyte 3 veya 4 olmalıydı ama distribütör 2 sene veririz deyip kesip atıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timeguard -- 22 Ocak 2021; 7:21:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

Tavsiyeleriniz lazim arladaslar

Sapphire 6800 xt nitro+

Red devil 6900 xt

Aradaki farka deger mi?

diğerlerini bilmiyorum ama red devil ısınmıyor ve çok sessiz

• 6900XT icin 1000W PSU kullanin diyorlar bir sitede bu saka degil mi ? Yani 5900x ve 6900XT icin 750w 80+ bir psu yeterli olmaz mi ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

https://www.amd.com/en/products/graphics/amd-radeon-rx-6900-xt

Sadece ekran kartı için tavsiye edilen zaten 850W. Çalışmaz değil tabi, çalışır, ama çökme vb problemlerle karşılaşmamak için 1000W almanız daha iyi olur.

• Strix 3080 oc / suprim x 3090 derken yeni durak merc 6900xt oldu bakalım bu nasıl

• 650w psu olup 6800xt dusunenlere sunu diyeyim. Kart calisiyor. Uv yaptim bi de. 220w felan cekiyor tam yukte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Sende benim gibi karttan karta geçiyorsun 😃 RTX - DLSS takıntın yok ise güzel kart güle güle kullan.
  • OssiiE kullanıcısına yanıt

dlss - rtx takıntım yok merak ediyordum ne zamandır biraz kurcalayalım bakalım. Teşekkürler bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: s1Lv3r

Strix 3080 oc / suprim x 3090 derken yeni durak merc 6900xt oldu bakalım bu nasıl

Güle güle kullan kardeşim. Allah utandırmasın. Efsane bir tasarım.AMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt

Teşekkürler kardeşim, sabah alelacele taktım işe geldim kabloların haline bak jelatini bile sökmemişim :) akşama bakalım kurcalamaya ne kadar izin veriyorAMD Radeon RX 6000 Serisi [ANA KONU] 

• Arkadaşlar fikriniz önemli.
    Asus Lc 6800xt sıvı soğutma ekran kartım için az önce Asus servise geldim (SMS İnfocomm) ve bir tane fandan tıkırtı geliyor sadece onu versem olur mu dedim. Olmaz komple almamız lazım dediler. Eğer fanda donanımsal bir sorun varsa ekran kartını iade veya değişim raporu çıkar dediler. (ortalama 10 gün sürer dediler)

Şimdi bir fan sesi için servise vereyim mi ekran kartını yoksa elimdeki fanları zaten kullanacaktım diye umursamayayım mı?

Ileride satmaya çalışırken sorun çıkar diye çekiniyorum. Ne dersiniz?

• carman1tr kullanıcısına yanıt

Asus 3 sene garantili elinizdeki fanlarla kullanın canınız isteyince ekran kartı piyasası düzelince garantiye verirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 394395396397398
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.