Şimdi Ara

AMD Radeon R9 295X2 video inceleme 'Ekran kartı dünyasının yeni kralı sahnede' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
2
Favori
5.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

olcaksa gtx780 ti ikitane alsak ne olur acaba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 10 Nisan 2014; 14:46:36 >
  • Aslında Titan Z'yi de bu şekilde test etseniz sağlam bir versus olsa bence inanılmaz güzel olur. Gerçek kralı uygulamalı olarak onaylamış oluruz hep birlikte.
  • nvidia nın nasıl bir cevap vericehi merak konu olmaya başlarken titan z patates çıkması üzücü oldu öleki yandan gtx780 ti ondan cok daha iyi sonuçlar veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 10 Nisan 2014; 15:26:06 >
  • Herkese selamlar. Arkadaşlar ben 1 adet almayı planlıyorum.6 senedir kullandığım 8800gt artık tat vermemeye başlamıştı zaten.Şu an için işlemcim i7 2600 ramler 2x2gb kingston 2200 hz kingston ssd 120gb asus z77 - a anakart 1 tb wd black hdd. Şu anda bu sistemimde kullandığım XİLENCE XP800 psu var ama anladığım kadarı ile bu yetmeyecek.Sizden bir adet 200 - 400 tl arası bir PSU tavsiye etmenizi isteyeceğim. R9 295X2 için şimdiden 3500 tl ayırdım lakin üzerine tr de ne koyacaklar bilmiyorum. O yüzden PSU ya daha fazla bütçe ayıramadım.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.
  • Bende bu kartın DayZ performansını merak edenlerdenim. Ayrıca Battlefield 4, 64 kişilik MP modunda oynarsanız sevinirim.
  • bu kartla bir litecoin kassanızda bizde hangi değerlere ulaşabiliyormuş kart fikir sahibi olsak
  • sorix kullanıcısına yanıt
    2 mhs verir herhalde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

2 mhs verir herhalde.

2 mhs den fazla vermesi lazım zaten 3 tane 7950 alırsan 1,9 veriyor fiyat olarakda 2100 tl şu kartı bi bize verseler accık zorlasak
    Soğutma sistemi sebebiyle miningçilere uygun bir kart değil. 5 kart bağlasan, 5 tane koca soğutucuyu nereye koyacaksın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Soğutma sistemi sebebiyle miningçilere uygun bir kart değil. 5 kart bağlasan, 5 tane koca soğutucuyu nereye koyacaksın?

alınabilir ama pek mining işine gitmez 8 pinli 2 giriş istiyor zaten en fazla bir powere bu karttan 2 tane bağlayabilirsin bu kartın radyatörünü sökcen üstünde ne mangal yapılır varya
    Mesela Seasonic X-850'de 4 kart için 8+8 pin güç kablosu var.

8+6 olanlar da 6-8 dönüştürücü ile 8+8 olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bocekgrafik -- 10 Nisan 2014; 18:22:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Dehşet.

• Mesut bey ben Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve Counter Strike 1.5'de Çalışmayı Durdurdu Hatası alıyorum bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Aslında Titan Z'yi de bu şekilde test etseniz sağlam bir versus olsa bence inanılmaz güzel olur. Gerçek kralı uygulamalı olarak onaylamış oluruz hep birlikte.

Aynı fiyata 4 adet r9 290x gpu varken 2 adet gk110 780ti ne yapacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    True Audio testini bekliyoruz

• Bişey yapıp yapamayacağı değil konu, sadece iki firmanında son kartlarını karşılaştırmak. Anlayışına bak.
  • çok güzel bir ekran kartı süper acaba nvdia titan z nasıl performansı var.

• Amd'nin piyasaya sürdüğü dehşet bir şekilde güç tüketen yürekler acısı bir kart olmuş bana sorarsanız... Hd 7990'dan bile neredeyse 2 kat fazla güç harcıyor. Bunun yerine gtx 780 ti veya gtx titan alsanız 5 yılda elektrik faturasından köşe olursunuz... Tabi kartın maliyetini hiç söylemiyorum bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rom Ain -- 10 Nisan 2014; 21:19:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rom Ain

Amd'nin piyasaya sürdüğü dehşet bir şekilde güç tüketen yürekler acısı bir kart olmuş bana sorarsanız... Hd 7990'dan bile neredeyse 2 kat fazla güç harcıyor. Bunun yerine gtx 780 ti veya gtx titan alsanız 5 yılda elektrik faturasından köşe olursunuz... Tabi kartın maliyetini hiç söylemiyorum bile...

Titan Z alıp 5 yıl sonra da üzerine 2930TL kalıyor günde 4 saat oyun oynasan

• quote:

Orijinalden alıntı: J.Maharaja

Bişey yapıp yapamayacağı değil konu, sadece iki firmanında son kartlarını karşılaştırmak. Anlayışına bak.

Titan Z doku işleme performansı olarak daha iyi olacaktır ama %7 belki en fazla.. Aradaki fiyat farkına değmez

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.