Şimdi Ara

AMD Radeon R9 295X2 video inceleme 'Ekran kartı dünyasının yeni kralı sahnede' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
184
Cevap
2
Favori
5.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maşallah bütün ödülleri toplamış ama bunu unutmuşsunuz Resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunhez -- 10 Nisan 2014; 0:55:32 >
  • Bundan 2 tane alıcan kullanma,uzan yanına yat :D

• 100$ olsun alırım iki tane...

• Fena değil gibi :D

• Harika bir video incelemesi olmuş.. Kart göz doldurucu, taşırıcı ve tam bir zerafet. Benchmark testlerindeki ciddi farkı ve oyunlardaki performansı hem teoride hem uygulamada çelişmediğini bizlere gösteriyor.. Güç tüketimi agresif olmasına rağmen ekran kartı dünyasının metafizik boyutundaki donanım.. :)

• Süper bi fiktrim var . Kartı bana verin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Österreich

nVidia der giderim.

Anca gitmekle yetinebilirsin dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inceleme çok güzel ekran kartı çok güçlü gerçekten tabi diğer incelmeleride bekliyoruz özellikle O.C testini ve 4K oyun testini

• kurduğunuz sistemde 8 gb ram kullanmışsınız 32 gb ram kullanın işlemci darboğaz yaratıyormu bence yaratmaz ama değişik 4770k dan daha iyi işlemcilerle denene bilir ram sıkıntıntı yaratıyor bence

• 3 monitör yerine bir de ultra hd monitör olaydı tam olurdu

• Money talks.
    Kesenin ağzını açana iyi kart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BÖCCÜK ♂

Money talks.
    Kesenin ağzını açana iyi kart.

Senin nick yaninda niye resim var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey iyi güzel de birde bu kartın çizim programlarındaki performansından bahsetseniz çok iyi olur. Ben böyle bir ekran kartına bu kadar para vereceksem benim için oyunun yanında işim için bir şeyler ifade etmesi gerekiyor. Oyun için farklı iş için farklı ekran kartı kullanmıyoruz sonuçta.

Lütfen sadece oyun için test yapmayın kart oyunlarda kendini belli etti. O çözünürlükte 50 fps vermesi bence mükemmel. Nvidianın cuda desteği gibi bu kartı hangi alanlarda kullanabiliriz bunlardan da bahsederseniz eminim birçok donanimhaber kullanıcısın fikir oluşacaktır

• Ekran kartı incelemelerine hasret kalmıştık, ilaç gibi geldi teşekkürler.

• Deli gibi param olsa yine bu karta vermem. Nvidia olsun çamurdan olsun ans.
  • Bu kart metro last night ta sanki 30 fps nin altına düşecek gibi. Bu oyunu denediniz mi?

• aynı testi 2k mönitörler ile yapalım. (çok şey mi istedim D) kartın limitlerini göremedik

• Videoyu Özet Geçeyim KALLAVİ, FİYAT/PERFORMANS, BATTLEFIELD

• Max ısı 67C görülüyor ama siz 65C yazmışsınız,Kart ustundeki fanın ses durumu? donus hızı sabit mi ? değiştirilebiliyor mu ?
    Crysiste sanırım kartın beli bükülmesin diye msaa yerine fxaa tercih edildi ama en azından msaa da ne derece etkiliyor gormek isterdik.
    Bf4 mantle ile de denenebilirdi.
    780 yerine 780ti tabloda daha mantıklı olurdu.
    Aklıma gelenler bunlar.İnceleme için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceRulez

mesut bey anti aliasing ve anistopric filtering'leri kapatıp bu şekilde bir fps testi yapabilirmisiniz ?

o kadar yüksek çözünürlükte bunların gerekli olmadığını düşünüyorum ve merak ediyorum sağladığı fps artışını.

teşekkürler iyi çalışmalar

Eğer 4K çözünürlüklü tek bir monitör kullanılıyor olsaydı AA'nın önemi azalabilirdi ancak bu testlerde çözünürlük sayısal olarak yüksek olsa dahi aslında 3 adet monitör kullanıldığı için zaten her bir monitörde 1920*1080 çözünürlük sunuluyor. Bu durumda antialiasing, normal tekli FullHD monitör kullanımındakiyle aynı öneme sahip diyebiliriz.

Anisotropic filtering ise uzak texture çizimlerinde kaliteyi arttırdığı için çözünürlükten bağımsız tutmak gerekir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.