Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.616
Cevap
30
Favori
135.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kocaefe88

öyleyse sahip olduğunuz pc uzunca bir süre fazlasıyla iyi performans gösterir ve sadece sıvı soğutma takviyesiyle işlemciyi güçlendirmiş olursunuz, ekran kartı alcağınız zaman takviye yaparsınız. ki yakın gelecekte çıkan ekran kartları sizinkine fark atmış durumda değil. yeni ekran kartları performans olarak fark atmaya başladığında fark edersiniz, o zaman yenilemeniz daha iyi olur. yoksa gereksiz para harcaması olur yakın zamanda ekran kartı yenilerseniz, sonraki nesil kartları takip edin bence.

AYnen biraz araştırdım herkes böyle söylüyor. en azından 2015i beklemem daha iyi olur
  • Konu sahibi hocam benim bilgileri güncellermisin anakartım bozuldu MSI 990FXA GD65 aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phenom II 1090T (4.0 GHZ) ve Asus M4A89GTD Pro USB 3 olarak benide ekleyebilirsiniz olmaz mı?
  • Konu güncel arkadaşlar bu arada ekle diyen arkadaşlardan ricam önce listeye göz atmaları daha önce ekle diye mesaj atan hemen herkesi eklemiş durumdayım önceki sayfalarda...
    Şimdi olmasada senin gibi eklenmek isteyen olursa konuya ekleyebilirim kardeş işlemciler diye
    Sistemin gayet iyi uzun yıllar idare eder ileride performansından memnun kalmadığın zaman sadece ekran kartı ve yoksa ssd alarak takviye yapabilirsin
  • 8320 - Gigabyte 990Fxa-Ud3
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

Bak acik solim suan pcye bir sey yapmana gerek yok 2 yil sonra fx 8350 8320 veya intele gec gtx 970 veya r9 3xx serisinden bir sey al

Haklısın en iyisi öyle yapmak ki ben zaten 1 sene sonrası için falan soruyordum.
  • Ekledim listeye
  • Gözümsün
  • Fx6300 Kullanıcılarına benide yazabilirsiniz. İyi forumlar.
  • fx 6300 - gigabyte 990fxa-ud3 eklermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ekledim listeye

benide yaz
    amd fx 8320
    asus m97r2.0
  • Ekledim listeye arkadaşlar hoşgeldiniz
  • Çok saolun hocam :)
  • selamninja S kullanıcısına yanıt
    Ne demek görevimiz bu
  • quote:

Ne demek görevimiz bu

benide 6300 kullanıcılarına eklerseniz sevinirim anakart 970a-ud3p
  • Seni listeye eklemiştim diye hatırlıyorum ama bakalım yok isen ekliyorum şimdi
  • quote:

Seni listeye eklemiştim diye hatırlıyorum ama bakalım yok isen ekliyorum şimdi

hocam kusura bakma eklemişsin zaten görmemişim üzgünüm
  • Evet varsın daha önceki sayfalarda ekle diye mesaj atan herkesi eklemiş durumdayım ve bir çoğunun nicki aklımda normal olabilir böyle şeyler
  • quote:

Ekledim listeye arkadaşlar hoşgeldiniz

saol hocam
  • Amd Fx 8350 Asus M5A99FX PRO R 2.0
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.