Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.617
Cevap
30
Favori
135.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam benide ekleyebilirsen sevinirim , 8320 aldım 2-3 güne gelicek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

Fx8350 ye eklerseniz sevinirim.

Ayrıca amd fx8350 nin herhangi bir güncellemesi falan oluyor mu?

İşlemcinin güncellemesi olmaz.
    Anakartın driverları ve biosu güncellenir.
  • cemcan1245 kullanıcısına yanıt
    Ekledim senide
  • sapphire r9 290 tri-x o.c bu e.kartı mad fx 6300 le dar bogaz yaparmı acaba allah aşkına biri yardım etsin
  • koca sitede yokmu kullanan multi oynadigim tek oyun worl of tank bi allahin kulu yardim etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

sapphire r9 290 tri-x o.c bu e.kartı mad fx 6300 le dar bogaz yaparmı acaba allah aşkına biri yardım etsin

6300 280x'e bile darboğaz yapıyorsa 290'a da yapacaktır ama oynadığın oyunlara göre değişir ben halimden memnunum diyebilirsin.6300 ile 290 kullanan zaten yoktur bir de dediğin oyunu oynayan hiç yoktur ama ekran kartı bölümüne bir başlık aç istersen.
  • world of tank oynuyan yokmudur sen bu oyunu bikiyormusun dh ana sayfasinda bile konusu olan oyunu nasil oynuyan yoktur ?

• ben birtek bahsetdigim oyunu yogunlukla oynuyorum diger oyunlari multi degil single oynuyorum amacim wot da yuksek fps almak

• quote:

world of tank oynuyan yokmudur sen bu oyunu bikiyormusun dh ana sayfasinda bile konusu olan oyunu nasil oynuyan yoktur ?

oyunu oynayan vardır da 290 ve 6300 ile birlikte oynayan yoktur.yüksek fps istiyorum derken 290 zaten o oyunu yüksek fps oynatır ağır bir oyun olmasa gerek ama fps düşüşleri var diyorsan o işlemciyle alakalı işlemci yetmiyordur.vsync açabilirsin 60 üzerine çıkmazsa fps düşüşleri fazla hissedilmez.
  • daha kart elime gecmedi ki ppwer color 7850 2gb 256bit ddr5 ile 35/45/60 fps aliyorum yerine gore daha dedigim kart gelmedi konu actim kullanan varmi diye arkadaslarda hangi islemciyle kullanacaksindediler ben 6300 deyin herkes hurra yapap anakart dan bi girdiler psudan ciktilar ben onlari alacak olsam niye ikinci el e.karti bakayim param olsa heralde gider sifir alirim

• quote:

daha kart elime gecmedi ki ppwer color 7850 2gb 256bit ddr5 ile 35/45/60 fps aliyorum yerine gore daha dedigim kart gelmedi konu actim kullanan varmi diye arkadaslarda hangi islemciyle kullanacaksindediler ben 6300 deyin herkes hurra yapap anakart dan bi girdiler psudan ciktilar ben onlari alacak olsam niye ikinci el e.karti bakayim param olsa heralde gider sifir alirim

o zaman takınca göreceksin fps düşüşü yapacak mı diye ama vsync'i kapatır oyunu 90-100 fps'ye çıkarırsan işlemci yüzünden de düşüş olursa takılır gibi olur vsync'i ac sen sabit 60 oynarsan güzel olur 35-60 diyorsun demek ki 7850 ile sabit 60 oynayamamışsın.işlemcide overclock yoksa kartı takınca biraz yükselt fark oluyor mu diye bak 4.5 ghz kullanan gördüm ben o işlemciyi.

• benim anakart biraz ezik malesef abi ya asus ma75 mlx-3 o.c yeri varda korkuyom hem satsam daha iyi degilmi anakartla ikisini anakarti sifir islemciyi ikinci el alirim ilerliyen zmanda zaten corsair 400r var sistemi oarya gceirmedim daha gecirince ram anakart islemci kasa 400powe artcak ve bunlari saticam abi ozman tek tek

• ve tabiki klawye mause de var isin icinde

• quote:

benim anakart biraz ezik malesef abi ya asus ma75 mlx-3 o.c yeri varda korkuyom hem satsam daha iyi degilmi anakartla ikisini anakarti sifir islemciyi ikinci el alirim ilerliyen zmanda zaten corsair 400r var sistemi oarya gceirmedim daha gecirince ram anakart islemci kasa 400powe artcak ve bunlari saticam abi ozman tek tek

zamanla sistemi düzeltecem diyorsan overclock işine girme anakart iyi değildi buna daha iyi soğutma lazımdı derken baya masraf yaparsın tak kullan işlemci darboğaz yaparsa da yapsın yani kralını yapsa 7850'ye göre şahane oynatması lazım 290'nın.kullan oyna da yine yazarsın şöyle oldu fpsler diye.
  • tamm abi denerim baktim olmadi ilerliyen zmanlarda degustirirm islmeciyi suan bana hepsi 1500 tlye patliyicak ne anladim bu isten ben o zman gidip yeni sistem duzerdim param olsa dedigin gibi yapicam ne olurki en fazla ne zarar gorur en fazla reset atar yada donar donarsada cozunurlugu dusururum bende

• quote:

tamm abi denerim baktim olmadi ilerliyen zmanlarda degustirirm islmeciyi suan bana hepsi 1500 tlye patliyicak ne anladim bu isten ben o zman gidip yeni sistem duzerdim param olsa dedigin gibi yapicam ne olurki en fazla ne zarar gorur en fazla reset atar yada donar donarsada cozunurlugu dusururum bende

bence korkutmuşlar seni o yetmez bu yetmez diye.kart gelince tak oyna takılıyor mu diye sonra fpslere bak 7850 gibi olmadığını göreceksin zarar da gelmez çözünürlük de düşürmezsin 512bit kartla yani rahat ol.
  • abi dunden beri anakrt degistir ram degistir cpu degistir psuda yetmez diye diye beni mahvetdiler benim tek sordugum soru suydu kac fps alirim diye konu actim ama fps haric su olmaz bunu al bu olmaz ise baska kart al adam iyi bi insan e.kartini alacagim guvendigim insan olmasa adama gidip bsey dmem zaten ama islemcin kotu dediler anakartin kotu dediler psu kotu dediler bende sunu anlatmaya calisiyorum dunden beri ben normlade diger oyunlari otomatik cozunurlukte oynuyorum
    sadece tank oyunu full grafikte ve hep o oyunu oynuyorum oteki oyunlari ayda iki kez belki aciyorum beni bu oyinda idare etsin ilerluyen zmanda tabiki degistirim diyorum ama bana hala adamlar bf4 de bayikir bu is olmaz diyorlar

• quote:

abi dunden beri anakrt degistir ram degistir cpu degistir psuda yetmez diye diye beni mahvetdiler benim tek sordugum soru suydu kac fps alirim diye konu actim ama fps haric su olmaz bunu al bu olmaz ise baska kart al adam iyi bi insan e.kartini alacagim guvendigim insan olmasa adama gidip bsey dmem zaten ama islemcin kotu dediler anakartin kotu dediler psu kotu dediler bende sunu anlatmaya calisiyorum dunden beri ben normlade diger oyunlari otomatik cozunurlukte oynuyorum
    sadece tank oyunu full grafikte ve hep o oyunu oynuyorum oteki oyunlari ayda iki kez belki aciyorum beni bu oyinda idare etsin ilerluyen zmanda tabiki degistirim diyorum ama bana hala adamlar bf4 de bayikir bu is olmaz diyorlar

başka bir konuda gördüm dediğin mesajları soğutucu al overclock yap falan demişler bence gerek yok zaten çok güçlü bir kart alıyorsun dediğin oyunu böler parçalar onlar diğer işlemci canlısı oyunları da oynuyorsun diye düşünmüşlerdir ondan öyle demişlerdir.güç kaynaklarından anlarım az çok ne ki güç kaynağın yetmez demişler bir de ben bakayım.güç kaynağından sorun olmazsa ki olursa da dediğin gibi reset atar en fazla ama sistemde bir şey yapmana gerek yok güç kaynağına bakalım sadece.

• AMD FX 8230 - GİGABAYTE 970A UD3P ANAKART. Eklerseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.