Şimdi Ara

AMD FX Serisi İşlemci Kullananlar Kulübü: 895 Kullanıcı (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.616
Cevap
30
Favori
135.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Umarım olur ne diyelim
    Ekledim senide hocam ayrıca ilk mesajınmış forumda aramıza hoşgeldin
  • SABERTOOTH 990FX R2.0 & AMD FX-Series 8350 kullanıcısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RetrosKop -- 12 Ekim 2014; 1:37:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

@black.rain
    @HeroTürk
    @ataberk_ylmz

eklenmiştir

6100 e beni de ekleyin kardeş. m5a78l-mlx

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ne demek görevimiz bu

fx 6100 asus m5a78l-mlx
    az önce birine daha yazdım bunları.Yanlış olduysa özür...

• Ekledim arkadaşlar
  • Dün katildim aranıza , fx 8320 anakart gigabyte 970-ud3p :)

Call of duty son ayarlarda oynadım işlemci fani baya gurultu yaptı kasa içinde 5 adet fan var . Işlemci sıcaklığı 64dereceyi gördü sizce normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: adihasret

Dün katildim aranıza , fx 8320 anakart gigabyte 970-ud3p :)

Call of duty son ayarlarda oynadım işlemci fani baya gurultu yaptı kasa içinde 5 adet fan var . Işlemci sıcaklığı 64dereceyi gördü sizce normal mi?

stok fan mi overclock yaptin mi o kadar isinmamasi lazim islemcinin.neyle baktin sicakliga?sununla bak oyun icinde gosterir sicakligi

http://www.playclaw.com/download.php

overlays bolumune gir programin cpuyu sec set apperance'yi sec oradan 8 cekirdek olacak sekilde secebilirsin bunu yapmazsan 4 cekirdek gosteriyor oyunda gerisi nerede deme diye dedim.

sicaklik yine cok cikarsa sogutucu montajini macunlamasini bastan yap iyi olmamis olabilir amd icin 64 yuksek bir sicaklik 70 gorunce kapaniyor diye biliyorum.

• adihasret kullanıcısına yanıt
    eğer stock soğutucu ile kullanıyorsanız gayet normal, aşırı dandik bir soğutucu ben fx 8350 aldıktan sonra 3 ay idare eder sonra soğutucu alırım dediydim ama 2 haftadan sonra pes etti çok fena ses yapıyor.
  • Bir yanlışlığı düzeltmek istiyorum listede benim anakart yanlış yazılmış benim anakart Asus M5A97 Evo R2 değil sadece Asus M5A97 Evo dur. Saygılar...

• Hala eklenmemisim fx 8320 , gigabyte 970 ud3p :)

• Uyarı için sağol düzelttim konu güncel
    Gündüzleri forumda olmuyorum sadece akşamları bu yüzden güncellemeler akşamları yapılacak aceleye gerek yok
  • Arkadaşlar yaklaşık 2 senedir Fx 6300 işlemci kullanıyorum. Oyunlardaki sıcaklıklar son dönemde biraz arttı gibi 55-60 derece arası çalışıyor hep, ilk aldığım dönemde 7-8 derece daha düşük olurdu, sizde de hafiften bir artış var mı ?
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Stok fanmı kullanıyorsun birde oyunlarda o sıcaklıklar normal sayılır yakında havalar soğumaya başlar iyice sıcaklıklar düşecektir biraz daha
  • Hayır Contac 21 var. İlk aldığım dönemi hatırlıyorum 50 derece falan olurdu. Şimdi 57-58 oluyor genelde. 65'i geçmediği sürece benim için sorun değil.
  • isbara alp İ kullanıcısına yanıt
    Termal macun özelliğini kaybetmeye başlamış olabilir ben 6 ayda filan bakım yapıyorum pc ye yada kafama eserse söküp takıyorum iyi oluyor yükte 57-58 derece son derece normal bir değer ama
  • Beyler imzalarımız güzel ama yeni imzalarda eklemek veya yapmak isteyen var ise yapabilir
  • İyi günler bende dün fx6300 işlemci alarak amd hanesine girdik ama işlemci benim kendi sogutucusu 60c duruyor oyuna girinci cs go gibi 75c cıkıyor hatta 77c gördü bu acaba normalmi yoksa yeni sogutucu alayımmı

• FX-8150 970A-UD3P ekleyin hocam
  • Ekle bakalım benide
    Amd Fx 6300
    AsRock 970 Pro3 R 2.0
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.