Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.607
Cevap
189
Favori
1.254.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nvidiada aynı bok (sürücü olarak)
  • klement kullanıcısına yanıt
    Dx12 açtığımda gecikme oluyor, dx11 sorunsuz. Dx12 deyse sizin ki ondan oluyor olabilir.
  • yok ultraya yetmedi kart high olsa gecikme olmuyor sorun yok yani e tabi 2k bf1 sonuçta...

Doom piyasaya malum yerlere düşmüş haberiniz ola an itibarı ile repack çekiyorum bakalım hikaye modu nasıl performans verecek...
  • 16.9.1 Çıkmış
  • 144hz sorunu çözülmüş

Edit: Çözülmemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killabyte -- 8 Eylül 2016; 21:37:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

AMD Crimson Edition 16.9.1
    ◾Support for:
    ◾Deus Ex™: Mankind Divided (DirectX®12)

◾New AMD CrossFire profile added for DirectX® 11:
    ◾DOTA™2

İyileştirmeler
    ◾A small number of 144Hz non-FreeSync enabled displays may exhibit flickering during gaming or on desktop.
    ◾FreeSync may stay enabled while on desktop causing flickering.
    ◾Grand Theft Auto V™ may experience an application hang after loading story mode.
    ◾DiRT™ Rally rain drops may flicker when using high or ultra in game settings.
    ◾DOOM™ may experience a hang on game exit in some limited AMD PowerXpress configurations.
    ◾Total War™: Warhammer may experience negative AMD CrossFire scaling on some Radeon RX 400 series configurations.
    ◾GPU utilization may remain high when idle after running SteamVR performance benchmark.
    ◾Pixel format options may be missing from Radeon Settings for some limited system configurations on Radeon RX 480 graphics.
    ◾Radeon Software may intermittently fail to install or hang on some AMD CrossFire configurations. If this happens users can reboot and re-install without issue as a workaround.
    ◾Some Radeon RX 400 series graphics products may experience high GPU usage when resuming from sleep.

Bilinen Hatalar
    ◾A few game titles may fail to launch or crash if the AMD Gaming Evolved overlay is enabled. A temporary workaround is to disable the AMD Gaming Evolved "In Game Overlay".
    ◾Upgrading from a previous Radeon Software Crimson Edition version may cause user settings in Radeon Settings to reset to defaults.
    ◾OpenCL applications may run initially on integrated graphics if they are present. Make sure to set the application to the correct device you would like to use.
    ◾Radeon Settings information tab may report incorrect Open CL or Mantle versions.
    ◾Radeon Software installer may report driver uninstallation failed even when it was successful.
    ◾No Man's Sky™ some minor corruption may be experienced when standing close to solid structures inside of caves.
    ◾Mouse cursor corruption may be experienced very intermittently on the Radeon RX 480.
    ◾DOTA2™ may experience an application hang when using the Vulkan™ API and changing resolution or game/quality settings.
    ◾Ashes of the Singularity™ may experience an application crash with "crazy" in game settings and Multi-GPU enabled.

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-Edition-16-9-1-Release-Notes.aspx

• Son güncellemeden sonra Totalwar Warhammerda Rx 470 Nitro+ 4gb ile en yüksek fps de 6, ortalama fps de 2 fps artış oldu. Bilginize.
  • CSGo da 200-250 fps alırken 150-190 lara düştü Arkadaşlar birde benim 2 sorunum daha var.

1. Oyun oynarken aniden ekran kartı görüntü vermeyi kesiyor monitörde no signal yazıyor vga dönüştürücü ile kullanıyorum kartı, garantiye mi göndermeliyim? internette gezerken lol, Cs:go vs oynarken böyle bi sıkıntı yok gta 5 battlefield 1 gibi oyunlarda böyle bi sıkıntı yasıyorum. Sıcaklıklara bakıyorum bilgisayar yeni acılmısken 36-38 derece oyun oynarken 78 falan bi h1z1 de 80 derece oldu pek takmadım o oyun sıkıntılı diye.

2. bazende Thread stuck in device driver hatası alıyorum ddu ile sürücüleri silip yeniden yükledim ama düzelmedi.

EKRAN KARTIM SAPPHİRE R9 380 4 GB
  • bir onceki surucuye nazaran hic fark goremedim bu surucude.destekledigi oyunlari oynamadigim icin olabilir.siz de o oyunlari oynamiyorsaniz gecmeseniz de olur.
  • yav bizim 6xxx serisini niye iplemiyorlar?

yazık değil mi 6950 ve 6970 lere?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

yav bizim 6xxx serisini niye iplemiyorlar?

yazık değil mi 6950 ve 6970 lere?

ya dostum içimi parçaladın ya harbiden ha adamın kart ıile niye ilgilenmiyorsunuz iplemiyorsunuz ulan amd ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parola_18 -- 12 Eylül 2016; 15:16:32 >
  • Freesync monitorlerdeki 144 hz kıprasma sorunu cozulmuş Bugune kadar cıkmıs en verimli guncelleme oldu benim icin freesync monitor kullananlar mutlaka guncellesin.
  • Arkadaşlar sürücü güncellerken artık ddu kullanmanıza gerek yok. DDU hem yapmış olduğunuz ayarları siliyor hem de kurulum sonrası uygulama kendini default ayarlara atıyor. Buna hiç gerek yok.
    1) Başlat menüsünde aratıp tıkladığınız "Aygıt yükleme ayarlarını değiştir"den Hayır seçeneğini işaretleyin.
    2) Program Ekle ve Kaldır'dan amd uygulamasını kaldırın.
    3) Yeni sürücüyü yüklerken en üstte 2MB boyutu olan işaretlenmemiş bir seçenek olacak onu da işaretleyip yükleyin böylece uygulamada yapmış olduğunu değişiklikler, özel çözünürlük ayarları silinmeyecektir.
    4) Yeniden başlattıktan sonra "Aygıt yükleme ayarlarını değiştir"den "Evet" seçeneğini işaretleyip kaydedin.
  • Ben direk Crimson uzerinden guncelle diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu gün DOOM testini yaptım opengl ile 60+ 73 fps felan gördüm karışık medium-high arası üzeri gidiyor genel olarak ancak hdd sorunlu olduğu için ani kayıplar mevcut Vulkan api ile full ultra 1080p ayarlarda çok akıcı oyun oynatıyor ancak msı afterburner ne hikmet ise devre dışı kalıyor bu bakımdan alınan değerleri giremeyeceğim oynanış çok güzel denemeyen varsa denesin ortam ambians harika allien isolation havası sezdim biraz ancak gayet başarılı grafikler tavsiye ederim R9 380x ile sürücü 16.7.3 değiştirmeye eriniyorum aynı sürücü devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klement -- 12 Eylül 2016; 20:07:07 >
  • Çok sağlam bir güncelleme olmuş. Güncellemeden önce CS:GO'da 255 fps alıyordum. Güncellemeden sonra 340 oldu. Tüm ayarlar en yüksek seviyede. Ekran kartım : Sapphire HD 7850 Dual-X O.C Edition İşlemcim XEON X5460

• Beyler redstone guncellemesi ile monitorunde kapanmalar olan varmı.
    Bazen gidip geliyor bazen gelmiyor bazen görüntü gidiyor ses geliyor.
    Ekran kartım amd rx480
    Monıtor rl2455hm

hdmı 1 den 2 ye aldım gene aynı birazdan kabloyu degiştiricem .
    Olmazsa tekrar format atıp redstone öncesine dönüş yapacagım.
  • arkadaşlar güncelleme mi geldi amd sayfasında release date: 9/13/2016 görünüyor ama sürücü 16.9.1
  • 144hz sorunu çözüldü denmişti ama bende devam ediyor. Sanırım monitörde ki panelden panele farklılık gösteren bir sorun. Bununla ilgili ufak düzeltme olabilir. İndirip bakıyorum şimdi
  • 16.9.1 surucusu guncellenmis yeni surucu degil ama yeni ozellikler var mesela whql yani onayli surucu olmus ve raptr denen dalgayi cikarmislar.yerine daha guzel bir sey ekleyebilirler bu ara.
  • 
Sayfa: önceki 297298299300301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.