Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.601
Cevap
189
Favori
1.253.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bilmem farkettiniz mi son iki sürümdür kart boştayken sanki multi monitör kullanımı varmış gibi daha yüksek hızlarda çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2-3 fps problem değil ya stabil olsunda sıkıntı yok. Çok teşekkürler yardım için
  • Laptop da hd7400M var.Uzun zamandır güncellemedim bir bakim dedim 16.2 de kalmış en iyisi kalsın biraz daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

Arkadaslar bilmem farkettiniz mi son iki sürümdür kart boştayken sanki multi monitör kullanımı varmış gibi daha yüksek hızlarda çalışıyor.

Aynen kardeşim ekran kartı boştayken önceden 38 derecedeydi. Şimdi 16.8.2 Hotfix sürücüsünde ekran kartı boştayken 61 derecede sabit kalıyor. Bu sürücüyü sırf Rise of the Tomb Raider oyunu için yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara344

quote:

Arkadaslar bilmem farkettiniz mi son iki sürümdür kart boştayken sanki multi monitör kullanımı varmış gibi daha yüksek hızlarda çalışıyor.

Aynen kardeşim ekran kartı boştayken önceden 38 derecedeydi. Şimdi 16.8.2 Hotfix sürücüsünde ekran kartı boştayken 61 derecede sabit kalıyor. Bu sürücüyü sırf Rise of the Tomb Raider oyunu için yükledim.

Sizde nedendir bilmem ama bende Tweetdeck kullanırken birisi gif paylaştığı zaman oluyor bu durum. Gif'i durdurduğumda yada tarayıcıyı kapattığımda sıcaklık düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 29 Ağustos 2016; 13:03:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: kara344

quote:

Sizde nedendir bilmem ama bende Tweetdeck kullanırken birisi gif paylaştığı zaman oluyor bu durum. Gif'i durdurduğumda yada tarayıcıyı kapattığımda sıcaklık düşüyor.

Bu son sürücüde sıkıntı var kesin, Umarım hemen düzeltirler.

• Benim RX 470 de gpu hızını sürekli dalgalanıyor standart hızının bile altında kalıyor oyundayken.
  • 16-2 den sonraki hiç bir güncellemeyi kuramıyorum iş yerindeki bilgisayara kaçkez ddu ile kaldırdım yok aga gene olmuyor
  • Radeon Software Crimson Edition 16.8.3 Highlights

New AMD CrossFire profile added for DirectX® 11:
    Deus Ex™: Mankind Divided
    Battlefield™ 1 Beta

Fixed Issues
    A random blank or colored screen may be experienced intermittently on some Radeon RX 400 series products while gaming.
  • quote:

AMD Crimson Edition 16.8.3

Highlights
    ◾Deus Ex™: Mankind Divided
    ◾Battlefield™ 1 Beta

İyileştirmeler
    ◾A random blank or colored screen may be experienced intermittently on some Radeon RX 400 series products while gaming.

Bilinen Hatalar
    ◾A few game titles may fail to launch or crash if the AMD Gaming Evolved overlay is enabled. A temporary workaround is to disable the AMD Gaming Evolved "In Game Overlay".
    ◾Radeon Software may intermittently fail to install or hang on some AMD CrossFire configurations. If this happens users can reboot and re-install without issue as a workaround.
    ◾Grand Theft Auto V™ may experience an application hang on Radeon RX 400 Series Graphics when playing at 4K resolution in story mode.
    ◾A small number of 144hz non-FreeSync enabled displays may exhibit flickering during gaming or on desktop.
    ◾Ark Survival Evolved™ may experience an error message when trying to launch the game in some configurations.
    ◾DOTA2™ may experience an application hang when using the Vulkan™ API and changing resolution or game/quality settings.
    ◾Corruption may be experienced in Rise of the Tomb Raider using the DirectX®12 API on some Hybrid Graphics configurations when performing a task switch.
    ◾Shader Cache may remain be enabled when set to "off" in Radeon Settings on some Hybrid Graphics configurations.
    ◾Radeon RX 480 graphics may experience intermittent stuttering in The Division™ when high game settings are used and vsync is enabled.
    ◾Battlefield™ 4 may experience intermittent crashes when using Mantle. As a work around users are suggested to switch to DirectX®11.
    ◾Radeon Pro Duo may experience a black screen in Total War™: Warhammer with the games API set to DirectX®12 and V-Sync enabled.
    ◾World of Tanks™ may experience stuttering after performing a task switch in AMD CrossFire mode.
    ◾Rocket League™ may experience flickering when in AMD CrossFire mode.
    ◾Ashes of the Singularity™ may experience an application crash with "crazy" in game settings and Multi-GPU enabled.

http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/Radeon-Software-Crimson-Edition-16.8.3-Release-Notes.aspx

• 400 serisi kullanmayan kurmasın yine bir şey yok bizim kartlara.
  • quote:

400 serisi kullanmayan kurmasın yine bir şey yok bizim kartlara.

400 serisi olanlarda kurmasın, düzelen bir şey yok... Aynı sıkıntışar devam, ahh amd ah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yok hocam herkes için ama 400 serisi için iyileştirmeler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

quote:

yok hocam herkes için ama 400 serisi için iyileştirmeler var.

400 serisi kullanmayanların kurmasına gerek yok. Herkes için çıkması bir şeyi değiştirmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: experienced

quote:

400 serisi olanlarda kurmasın, düzelen bir şey yok... Aynı sıkıntışar devam, ahh amd ah.

Ben uzun bir süredir kartla alakalı bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama insan yine de yeni bir şeyler bekliyor. Tek sıkıntım Steam Link kullanırken oyunlarda fps düşüşleri yaşıyordum. Bu da 2 gün önce Steam tarafından yayınlanan yama ile çözüldü. Sorun yine amd de değil b.ktan optimizasyon yapan firmalardan kaynaklanıyormuş yani.

Siz nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

• battlefield 1 beta de var son sürücüde akşam eve gidip kuralım bakalım ne kadar fark yapacak.
  • quote:

quote:

quote:

Ben uzun bir süredir kartla alakalı bir sıkıntı yaşamıyorum. Ama insan yine de yeni bir şeyler bekliyor. Tek sıkıntım Steam Link kullanırken oyunlarda fps düşüşleri yaşıyordum. Bu da 2 gün önce Steam tarafından yayınlanan yama ile çözüldü. Sorun yine amd de değil b.ktan optimizasyon yapan firmalardan kaynaklanıyormuş yani.

Source engine kullanan oyunlar da sıkıntı var, adamlar kendi patch noteların da düzenltik demişler ama hak getire. Cs ve dota her ilk açışım da görüntü gelmiyor yada ekranda maviden yeşile dalgalı saçma bi görüntü geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

battlefield 1 beta de var son sürücüde akşam eve gidip kuralım bakalım ne kadar fark yapacak.

Yeni sürücüde bf1 e yönelik birşey yok sadece crossfire kullananlara yönelik bf1 profili var zaten 16.8.2 de bf1 kusursuz çalışıyor beta olmasından kaynaklı sorunlar dışında sürücüde sorun yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Source engine kullanan oyunlar da sıkıntı var, adamlar kendi patch noteların da düzenltik demişler ama hak getire. Cs ve dota her ilk açışım da görüntü gelmiyor yada ekranda maviden yeşile dalgalı saçma bi görüntü geliyor.

CS'de herhangi bir sorun yaşamadım ben.

• sürücüde oyunun ismi var ama bilemedim

AMD Crimson Edition 16.8.3

Highlights
    ◾Deus Ex™: Mankind Divided
    ◾Battlefield™ 1 Beta
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.