Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1005. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
299
Favori
1.560.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dual Sense muhabbeti nedir hocam ?

• Dual sense açıkşaması mı değişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Son zamanlarda bozulan dualsense sayısı baya fazla olmaya başladı hocam. L2, r2 tuşların da baya bi yumuşama oluyormuş mekanizma arızasından dolayı.
  • Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

Priz farkına niye takılıyorsunhz ki hocam?

• Alamadım ama meraktan soruyorum, Ps3'ümün güç kablosunu bunda da kullanabilir miydim nornal şartlarda?

• prize kafayı takmayın, standart 0.75x0.75 teyp kablosu. şöyle 5 liralık adaptör alın ya da teyp kablosu alın.

kafaya çok takan varsa dualsense şarj istasyonundan da aynı teyp kablosu çıkıyor. onu alınca konsolda onda çıkan kabloyu kullanırsınız.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu
  • Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

bir de dualsense muhabeti eksikti hocamAmazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu 

• arkadaşlar 400 euro 'ya digital ps5' i alabilenler kargo gümrük toplam kaç türk lirasına geldi amazon.de den yazarlarsa bizde ona göre para biriktirelim.

• dostlarım aramızda enpara ile euro üzerinden ödemiş olan var mı? kur çevirirken bir problem oluyor mu?

• emre1393 kullanıcısına yanıt

Bende bunun aynısı var. Xbox'da kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmuyor arkadaşlar.

• Efdiar kullanıcısına yanıt
    Hocam enpara da döviz ekstresi yok diye biliyorum
  • Amazon UK mail atmış. 13.64 sterlin fazla gümrük parasını iade edeceklermiş. Helal olsun adamlara üstüne yatmadılar.
    Böylelikle digital edition 4730’a gelmiş oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darktemplar1903 -- 25 Ocak 2021; 16:51:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darktemplar1903

Amazon UK mail atmış. 13.64 sterlin fazla gümrük parasını iade edeceklermiş. Helal olsun adamlara üstüne yatmadılar.
    Böylelikle digital edition 4730’a gelmiş oldu
    Kac euro idi odeme?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonuk diskli icin hala para cekmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Kac euro idi odeme?

Alıntıları Göster

466,39 sterlin

• emre1393 kullanıcısına yanıt

Yaa hocam bilende yazıyor bilmeyen de yazıyor. Tam ağzı olan konuşuyor muhabbeti.

Bir kaç kişi çevirici kullanıldığı zaman cihaz yanıyor falan diyince şüphelendim. Halbuki ben ps4 ü bu şekil de 5 yıl kullandım.

Zaten bulsaydım alacaktım uk den de. Son anda kaçırmışım

• Efdiar kullanıcısına yanıt
    Malesef enpara da döviz ekstre olayi yok.
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde bana da geldi dün mail atmışlar iade olur 5-6 güne👏🏻👏🏻👏🏻
  • Euro olarak ödeme yapmak icin kartinizin döviz ekstresi özelliğinin olup olmadığını öğrenin.Bankanizi arayip sorabilirsiniz.Eger varsa kartinizin ekstre seklini doviz olarak ayarladiginizda euro uzerinden aldiysaniz euro olarak ekstrenize yansir sizde hesabinizdaki euro ile odersiniz.

pound ile aldiysaniz banka pound u dolara cevirerek dolar olarak ekstrenize yansıtır.(bankanin kendi doviz kuruna göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 25 Ocak 2021; 18:44:42 >
  • 
Sayfa: önceki 10031004100510061007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.