Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (1003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
299
Favori
1.560.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    😂😂 ne kadar karaktersiz bir insansın sen. Sana efsane değil karaktersiz denir sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matt3627

Ben az once uk den digital aldim, dualsense almadim, hata mi yaptik ? Simdi almak istesem
    Extra kargo vermek gerekicek, mevcut siparise eklenwbiliyor mu ?

Lütfen nasıl aldığınızı anlatır mısınız ? Anında bildirim varken tıkladım olmadı. Eksik bir şey mi yapıyoruz bilmiyorum :/

• Jester61 kullanıcısına yanıt
    Bırak, bu adam al-satcı muhattap olmaya değmez.
  • Kanka 1 saniyede tıkladım girdim siteye bildirim gelir gelmez yaklaşık 10 dakika sepete ekle tuşuna bastım hepsinde hata verdi
  • cekirdek55 C kullanıcısına yanıt
    Zaten 374 £ yazıyor büyük ihtimal bunun değil. 550£ tutuyor çünkü normalde.
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt

kime satmışım ?

• Bu gelen stoklar satıcı amazon muydu fotolara bakıyorum da bizim bölgeye gönderim yok diyor
  • cekirdek55 C kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişi senin ne olduğunu biliyor dcden bile banlandın.
  • Jester61 kullanıcısına yanıt

Aynısı oldu ya. İnanılmaz moralim bozuldu. Böyle bir rezillik olamaz. Şans mı dersin, gerçekten yeterli stock mu yok ya da karaborsacı ahlaksızlar yazılımla filan mı alıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Üyeliğin varken diğer ülkelerinkinden de alabiliyor muyuz? Aynı Amazon hesabı ile giriyoruz bütün ülkelere.

Evet alabiliyoruz. Sırf bunu bilmediğim için ayrıca de hesabı açıp eylülde de siparişi vermiştim o günün kuruyla 460 avro-4100 liraya. İşte o HARİKA siparişim MUHTEMELEN hesap çakışması dolayısıyla iptal edilmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt

Neden banlandım biliyor musun ? satıcı olduğum için değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Juliano.Cs

Lütfen nasıl aldığınızı anlatır mısınız ? Anında bildirim varken tıkladım olmadı. Eksik bir şey mi yapıyoruz bilmiyorum :/

Alıntıları Göster

disc liyi gordum girdim ilk alamadim hata verdi, var gosterdigi halde alamadim...sonrasinda digital acilir diye tahmin ettim, sansima digital acildi o an digital aldim.

• Bu kez denk bile gelemedim stoğa ama fr de açılabilir bugün

• Aylardır her playstation almaya çalışmamdan 2 dakika sonra ben:

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    Genelde 1 2 dk arayla açılırdı 1 saat geçti ama
  • Ya her seferinde böyle alamıyorum sonra kızıyorum bir daha siteye bile bakmam seneye alırım diyorum, sonra gene stoğa girince bir heyecan ama sonuç hep hüsran :)

• Dostlar para bankamatik kartımda duruyor. Amazon İngiltere,İtalya,Fransa ve Almanya'da stok olursa alırken herhangi bir sıkıntı olmaz di mi? Kuru yüksekten çevirme vs gibi..

• Diğer ülkelere niye gelmedi yaw.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MA11 kullanıcısına yanıt
    Ödeme yerinde en sonda tl ile öde euro olarak öde diyor euro ile ödemeyi seç kuru şuan 9.0 ise 9.5 fln alıyor sonradan ödemeyi alınca karttan ilerde kur farkını geri ödüyor kartına
  • aylardir stok takip etmekten harab olduk bulanlara helal olsun biz alamayacagiz sanirim

• 
Sayfa: önceki 10011002100310041005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.