Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3590. sayfa)

5 sn
331.683
Cevap
8.115
Favori
72.884.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35883589359035913592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Ürün birebir bir ara tchibo'nun sattığı suluklara benziyor. Evet ancak 1 en fazla 2 saat ısı muhafaza özelliği var. Dışında ki kaplama da bir süre sonra yapış yapış oluyor."

şeklinde yazdığınız için ben de "bu söylediklerinizin hiçbiri doğru değil" diye yanıt vermiştim yanlış anlaşılacak bir şey yok..

ayrıca sizin görseldekiyle de bunun hiç alakası yokmuş zaten, sadece kapaklar standart muhtemelen..

ben de görsel ekleyeyim gelmişken (kapak sıkılı durumda değil, şu an içi boş malum) Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• antique kullanıcısına yanıt

nasıl yani hocam. 2 suluğun tasarımı birbirine çok benziyor, ben mi yanlış görüyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: paladinho

nasıl yani hocam. 2 suluğun tasarımı birbirine çok benziyor, ben mi yanlış görüyorum :)

mesela bütün akıllı telefonlar da birbirine benziyor Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

ben 2.turdayım hala gelen giden yok.

Yani ilk kayıtta aradılar, ertesi güne randevu verdiler,gelen giden yok.

10 gün felan geçti, aradım Amazonu,dedim böyle böyle. Yeni kayıt açtılar.

Tekrar aradı Aramex, yurtiçi kargo ile 3 işgünü içerisinde aldıracağız dediler geçen perşembe.

1 hafta oldu gelen giden yok.

yarın 3.Tura geçmeyi düşünüyorum, tekrar arayacağım amazonu.

Benim ürün defolu geldi,döküm tavada delik var. Bir yaşıma daha girdim ,

LAVA nasıl görmemiş bunu, kalite kontrolünden geçirmiş anlamadım.

Sen de 2. tura geç bence, tekrar ara Amazonu ve durumu anlat.

Alıntıları Göster

Benim lava tava da da sorun çıktı ortasında bozuk para büyüklüğünde bir kısım kalktı demir gözüktü, ne olduğunu anlamadım iade ettim, 30 cm kızartma tavasıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba,

Amazon.de'ye giriş yapmaya çalışırken hesabım kilitlendi, müşteri hizmetleriyle iletişime geç diyor. Yardım sayfasından iletişim kısımlarını denediğimde ise hesaba giriş yapma ekranı geliyor, dolayısıyla kısır döngüye girdim.

Şu anda yurtdışında görevde olmam sebebiyle telefonla ulaşma şansım da yok. Müşteri hizmetlerinin mail adresini bilen var mıdır aramızda?

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Benim lava tava da da sorun çıktı ortasında bozuk para büyüklüğünde bir kısım kalktı demir gözüktü, ne olduğunu anlamadım iade ettim, 30 cm kızartma tavasıydı

Alıntıları Göster

Bende aynı sorun oldu. Lava müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Direkt olarak bize iade edin inceleyelim yenisi ile değiştirelim dediler. Ücretsiz şekilde iade ettim cevaplarını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Arkadaşlar merhaba,

Amazon.de'ye giriş yapmaya çalışırken hesabım kilitlendi, müşteri hizmetleriyle iletişime geç diyor. Yardım sayfasından iletişim kısımlarını denediğimde ise hesaba giriş yapma ekranı geliyor, dolayısıyla kısır döngüye girdim.

Şu anda yurtdışında görevde olmam sebebiyle telefonla ulaşma şansım da yok. Müşteri hizmetlerinin mail adresini bilen var mıdır aramızda?

Teşekkürler..

impressum@amazon.de primary@amazon.com

Hesaplarla ilgili destek mail adresi cis@amazon.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macintosh -- 27 Mayıs 2021; 20:44:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Denedim oldukça güzel iş görüyor. 135 TL

Aladdin 0.41 L Enjoy Food Jar Çelik Yemek Termosuhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07BN4V684/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_WC53YGZEJ5DK10ZCMVM2?_encoding=UTF8&psc=1

• antique kullanıcısına yanıt

bisiklet lobisini kurmamız yok mu peki Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Kafesin linkini özelden yazar mısın varsa :)

• Macintosh kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim şansımı deneyeyim bakalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin. -- 27 Mayıs 2021; 21:9:1 >
  • Partir kullanıcısına yanıt

2 kere lava karnıyarık tavası aldım ikisi de problemliydi en az problemli olanı seçip öbürünü iade ettim.

Lava kalite kontrol yapmıyor gibi

• niketnac kullanıcısına yanıt

390 olmuş ve yorum yok. vasat bi ürün gibi geldi. 30 mb yazma hızı ile 512 GB dolmaz ama yine de 390 bile güzel fiyat.

ekleme: fotoda test boyutu 50mb seçilmiş. genelde 50mb ile yapolan testlerde değerler yüksek çıkar. muhtemelen yazma hızı daha düşük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crowler -- 27 Mayıs 2021; 23:55:0 >

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Eskiden böyle değildi, rağbet görüyor olması ile üretim hatalarına rastlanır oldu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Fiyat : 85TL, gayet uygun

https://www.amazon.com.tr/dp/6059129994/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_4X6YGZ328MYD71DK8T38?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 123dfgh kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 35883589359035913592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.