Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3592. sayfa)

5 sn
331.021
Cevap
8.113
Favori
72.717.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35903591359235933594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen dediğin gibi olmalı. Şimdi o baktığım ürün işimi görecek mi onu da tam bilmiyorum, biraz rastgele alım olacak. Yani giderse 24 lira gitsin derim ama +20 lira da gümrüğe ödersem bir anlamı kalmıyor bu sefer. Ödeme belgesini gönder vs onunla da uğraşamam açıkçası. Artık forumdan ararım ne yapayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08DB9L7CN/

Leopar Desenli Kedi Boyun Tasması

Fiyat:6,98 TL

Dip

-Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prens_ipsiz -- 28 Mayıs 2021; 13:58:56 >
  • Amazon olsa satıcı hiçbir ücret ödemezsin amazon değilse satıcının taktirine bağlı kiminde ödüyorsun kiminde ödemiyorsun. Sipariş vermeden önce satıcıyla iletişime geçmek en doğrusu.

Alacağın ürünün vergisi Avrupa'dan gelecekse %18 Çin'den gelirse %20 + 8 TL gümrüğe sunma ücreti çıkar.

Bana sorarsan 2 dolar için hiçbir satıcı sorun çıkarmaz.

• egoist84 E kullanıcısına yanıt
    Çin'den gelecek.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• prens_ipsiz kullanıcısına yanıt

teşekkürler aldım bi tane eskimişti tasması bizimkinin

• Müşteri hizmetleri veya satıcıya sorabilirsiniz.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 28 Mayıs 2021; 14:3:56 >

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    çok fahiş fiyattan satıyor kendisi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yazıda özellikle ek ücret ödemenize gerek yoktur diye yazıyor. TC kimlik no yurtdışı alışverişlerinde mecburi olarak isteniyor. Adınıza gelmesi için gerekli. Birkaç yurtdışı siparişimde benden ayrı gümrük ücreti alınmadı. Alınsa da müşteri hizmetlerine bildirdiğinde hesabına iade ederler diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: M0meNtS

çok fahiş fiyattan satıyor kendisi

şu cam silme robotu türkiye fiyatnını yarısından daha az https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08F2K5Q58

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 28 Mayıs 2021; 14:32:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

bisiklet lobisini kurmamız yok mu peki  

Kafesin linkini özelden yazar mısın varsa :)

plastik kafesi yıllar önce aliexpressten 10 liraya almıştım..

az önce baktım kargosuyla vergisiyle 60 liraya geliyor..

aynı ürün HB sitesinde 85 lira ve bu sadece plastik bir kafes Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

https://www.aliexpress.com/item/1005001667554165.html

• İADE'ler konusunda güncel bilgiyi vereyim;

7 mayısta aldığım rün defolu çıktı,iade işlemi başlattım. ARAMEX pazartesi aradı,salı geleceğiz almaya dedi.Gelen giden olmadı 10 gün.

18 Mayısta tekrar iade yazdırdım,aramex tekrar aradı ve yurtiçi kargo ile 3 işgünü içerisinde aldıracağını söyledi.

10 gün geçti gelen giden yok.

Az önce tekrar Amazon ile görüştüm. Verdiğkleri iade kodu 1 hafta geçerliymiş, 10 gün geçtiği için geçerli olmadığından almamış/aldırmamış aramex. Tabii demezlermi adama 1 hafta niye gelip almadın diye.

Neyse tekrar iade yazdı MH ve bu sefer MNG ile iade aldıralım dedi, okey verdim. İade kodu oluştu. MNGyi arayıp gel al kaydı açtıracaktım.

MNGde sistemler gitmiş, daha sonra tekrar arayın dediler.

Amazona yakışmayan bir süreç oldu bu durum,bence iadeleri de KOLAYGELSİN ile yapmalı,dağıtıma gelen eleman iadeleri de almalı. Keşke böyle bir sistemi aktive etselerde,Amazon onlarla çalışsa iadelerde de. 1 günde teslim aldığım ürünü 20 gündür iade edemedim malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: realgs

İADE'ler konusunda güncel bilgiyi vereyim;

7 mayısta aldığım rün defolu çıktı,iade işlemi başlattım. ARAMEX pazartesi aradı,salı geleceğiz almaya dedi.Gelen giden olmadı 10 gün.

18 Mayısta tekrar iade yazdırdım,aramex tekrar aradı ve yurtiçi kargo ile 3 işgünü içerisinde aldıracağını söyledi.

10 gün geçti gelen giden yok.

Az önce tekrar Amazon ile görüştüm. Verdiğkleri iade kodu 1 hafta geçerliymiş, 10 gün geçtiği için geçerli olmadığından almamış/aldırmamış aramex. Tabii demezlermi adama 1 hafta niye gelip almadın diye.

Neyse tekrar iade yazdı MH ve bu sefer MNG ile iade aldıralım dedi, okey verdim. İade kodu oluştu. MNGyi arayıp gel al kaydı açtıracaktım.

MNGde sistemler gitmiş, daha sonra tekrar arayın dediler.

Amazona yakışmayan bir süreç oldu bu durum,bence iadeleri de KOLAYGELSİN ile yapmalı,dağıtıma gelen eleman iadeleri de almalı. Keşke böyle bir sistemi aktive etselerde,Amazon onlarla çalışsa iadelerde de. 1 günde teslim aldığım ürünü 20 gündür iade edemedim malesef.

Bende de 23.gün ancak alındı.

• 10 günlük kod diyince herhalde iade kapandı diye düşündüm, meğer başka kargoya yönlendirme yapmışlar. Amazon bazen yanlış yapsa da genellikle çözüm üretiyor.

Aslında durum tam rezalet, 20-25 gün iade bekletmek nedir? Belki parayı işletmeye devam ediyorlar vs. Diğer internet satıcılarının bize davranışı o kadar kötü ki şu rezil durumda bile memnuniyet çıkabiliyor. Eminiz o para Amazon'da kalmayacak geri gelecek.

Umarım en kısa zamanda çözülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mb2007 M kullanıcısına yanıt

Ben hiç almalarını beklemiyorum direkt mng ye kendim veriyorum, onların keyfini beklersem öhöö ölme eşeğim ölme, bi iade için aramex arıyor beni dedim ben onu çoktan iade ettim, 20 gün olmuş anca akıllarına geldi herhalde

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0877LN4JS/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1 bayadır indirimde ama bugun elime geçti ve memnun kaldım. Kulak üstü kulaklık kadar ses yalıtımı var, oyunlarda performansı iyi.

edit: içinden çıkan kulaklık ucu süngeri bu marka https://hifilife.com/products/comply-foam-sport-pro-kulaklik-sungeri-m gerçekten çok sağlam. 1 adet var ama boyut olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrandy -- 28 Mayıs 2021; 20:48:23 >

• TheBrandy kullanıcısına yanıt

müzik dinlemek için alınır mı hocam birde sesin geldiği yer plastik mi yoksa metal mi? plastik ve kağıt gibi olanlar düşüyor bir süre sonra

• Y. K. G. kullanıcısına yanıt

müzik için pek tatmin etmez bass olarak pek iyi değil. Sanırım metal

• Yılbaşında 32 liraya aldığım tuvalet kağıdı 60 lira olmusAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBrandy kullanıcısına yanıt

pubg gibi oyunlarda ses kasabilmek için elverişli mi acaba? ben de kulak için düzgün oyun sesi verecek bir kulaklık arıyorum

• 
Sayfa: önceki 35903591359235933594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.