Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tfk12 , killforyou1981 , killforyou1981 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 90 Misafir (2 Mobil) - 90 Masaüstü3 Mobil
5 sn
331.405
Cevap
8.112
Favori
72.815.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35863587358835893590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kariyo

Fırsat: Philips 43PFS5505/62 5500 Series 43 Inç Led TVhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0891GYVTC/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_NJZPZQYJREYM5CT4PAJC ihtiyacı olan kaçırmasın. 43 inch Philips tv

Bir de fiyatını yazsanız Amazonda devamlı fiyatlar değiştiği için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada'da 3 saatlik indirime girmiş malum Amazon da 2 kuruş altına düşürmüş.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Merhaba, bulunduğum şehirde teslimatları agt kurye yapıyor. Biraz önce aradılar bina girişine inmem gerektiğini yoksa ürünleri teslim etmeyeceklerini söylediler. Daha önce başına gelen oldu mu?

Ürünün ağırlığı ve ebatına göre değişiyor,14 kg mu,14 desi mi hatırlayamadım kriteri. Yatak alırsanız,dolap vs alırsanız bina kapısına teslim olabilir. Öyle 5-10 kiloluk ürünler daire kapısına teslim etmek zorundalar.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde biliyorum. 2 tane deterjan almıştım. Normalde 30kg 30desi sınırını aşmıyor. Ama ilk defa sorun yaşadım. Bakalım amazona ilettim çözebilecekler mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon kitapları ne kadar ucuza satıyormuş yav. :) Kidega, Kitapyurdu, HepsiBurada vs bakarken Amazon'a denk gelip baktım yaklaşık Kidega'dan 50 TL , KY ve HB 40 TL daha ucuza geldi. Ciddi bir fark. Yani fırsat mı hep mi böyle bilmiyorum ama kitaplara bir bakabilirsiniz arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: koolandgang

Ürün birebir bir ara tchibo'nun sattığı suluklara benziyor.

Evet ancak 1 en fazla 2 saat ısı muhafaza özelliği var.

Dışında ki kaplama da bir süre sonra yapış yapış oluyor.

Tchibo'dan çok uygun fiyatlara almıştık. Bu fiyat da aşırı pahalı geldi bana, bilginiz olsun.

-3 saatlik bisiklet turunda kullandım bana göre başarılı..

-dış kaplaması yapış yapış olmadı..

-bahsettiğiniz tchibo'daki ürünle aynı ürün olmayabilir

-gerçek termos özelliği olan mataraların çoğu 200 liranın üzerinde..

sonuçta isteyen alsın fırsat ortada Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Yukarı mesajımı okursanız efendim. İlk adres kredi kartı ile aynı olmak zorunda yoksa ödeme kabul etmiyor internet alisverisine açık olmasına ve limit olmasına rağmen. Ondan sonra istersen adres ekleyebilirsin diye belirttim. Yahu herkes bu sorunu yaşamamış ama ben yaşamış ve çözmüş olmama rağmen kabul etmiyor 😂 arkadaş insaallah yapar uygularda yazar buraya

• m.hüseyin kullanıcısına yanıt

Toplam fiyatta çok fark etmeyecektir ama yanına kek falan da ekleyip ürün adetini 10 yapınca %10 daha düşüyor.

• MertZubeyir01 M kullanıcısına yanıt

Dediğinizi yaptım. Kendi açtığım hesabımla kartın hesabı aynı idi. Hatta sırf işler karışmasın diye ürünleri eve değil kayıtlı adrese işyerine istedim. Ama bu sefer de parayı çekmedi. Anlattığım gibi siparişi iptal edip kartı kayıtlı kartlardan silip tekrar sipariş verdim. Sipariş oluştu. Sonra ödemeyi yap diyerek kart bilgilerini girince 3-D'ye yönlendirdi. Belki bir yerlerde ben hata yaptım ama bu şekilde becerebildim. Dediğiniz gibi herkesin karşılaştığı sorunlar ve denediği çözüm yolları farklı.

Ne yaparak sipariş verebildiğimi ben de bilemiyorum. Adres kaynaklı mı sistemsel mi anlayamadım. Ama sipariş vermeyi becerebildim,😀

Destekleriniz için herkese tekrardan teşekkürler 👏👏👏

• mkaragul40 M kullanıcısına yanıt
    Sen adresi guncelledin mi

• yigit355 kullanıcısına yanıt

yaw link atmayın şunlara da, gene letgo cular süpürmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: m.hüseyin

Hepsiburada'da 3 saatlik indirime girmiş malum Amazon da 2 kuruş altına düşürmüş.

Limonlusunda kalite düşüşü var ama elmalısı hala çok başarılı, elmalı çeşidini iyi fiyattan bulursanız kaçırmayın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• aramex iade seçtim 10 gün oldu gelen giden yok. nedir bunun süresi

• Aramex küçük şehirlerde yurtiçi vs kargolarla çalışıyor.Benim 15 gün boyunca kargomu almaya gelmediler. 2 kere aramex 1 kere amazon müşteri hizmetleriyle konuştum. Sonra da sinirlenip iptal edince yarım saatte kapıda belirdiler.Aramex iade isteginden yurticinin haberi olmuyor.Boşuna beklemeyin bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman

aramex iade seçtim 10 gün oldu gelen giden yok. nedir bunun süresi

Aramex arayıp iadem var deyip randevu alırsan 2 güne gelirler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 2 dk sonra küçük ama güzel bir fırsat paylaşacağım, forum dışına çıkmaması için öncesinde bu mesajı atma gereği duydum :)

• heisenberg____ H kullanıcısına yanıt

Kamooon :)

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

piyasa fiyatına göre %50 ucuz gibi. minimum 2 adet alınması gerekiyor. stok 13

• MertZubeyir01 M kullanıcısına yanıt

Banka kartı adresi ile aynıydı ama müşteri hizmetlerine sordum adres olayını. Farklı güvenlik adımlarımız var ama farklı adres olabilir dedi. Zaten Amazon'un bankadaki adresimi bilme şansları yok diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

yazın sıcak havalarda bisiklet turuna çıkanlar için güzel bir fırsat.. içindeki soğuk suyu birkaç saat soğuk tutma özelliği var..

normal bir mataradaki soğuk su dışarı çıktığınız anda bulaşık suyu gibi oluyor turlayanlar bilir ne demek istediğimi..

ayrıca pipetli sistemi seyir halindeyken içme kolaylığı sağlıyor..  

Bi richford markasindan aldigim ürün kalitesiz cikmisti.

• 
Sayfa: önceki 35863587358835893590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.