Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3485. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 64 Misafir (14 Mobil) - 63 Masaüstü18 Mobil
5 sn
333.738
Cevap
8.143
Favori
73.287.160
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1594 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34833484348534863487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furbey40

Amazondan aldığım 30 adet ıslak mendil hepsi ayrı ayrı kutuda geldi, paketleri açmam vs 30 dk sürdü.

Tanesi 2.5 liradan 5 adet el kremi aldım küçücük toplasan bir avuç eder. Kol kadar koliden 5 adet ayrı ayrı göndermişler. Amazon prime üyeliğim vardı kargo ücreti ödemedim. Alırken utandım keşke almasaydim dedim gönderdiği 5 kolinin kendisi 10 liralık üründen daha pahalı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laylaylaylom -- 4 Mayıs 2021; 21:48:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Yer yüzünde bu kadar israf yapan başka firma yok çevre katliamı

Çevre katliamı felan yok dışarıya atıldığı gibi toplayıcılar alıyor geri dönüşüme atıyorlar

• coindoping C kullanıcısına yanıt
    Benden önce davrandınız hocam, hayırlı olsun :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Kısmet hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alttaki araç şarjı 61,90 TL olarak görünüyor. İndirimli fiyat olarak en düşük ne kadara kadar düşmüştü, hatırlayan var mıdır?

Spigen Essential 30W Hızlı Araç Şarj Cihazı 2 Port USB Qualcomm 3.0 18W + iP (Intelligent Power Technology) 

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    En düşük 44e, indirim dönemlerinde genel olarak 50ye düşmüş.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Mr.Seko kullanıcısına yanıt

Ok, teşekkürler.

• drilldozer D kullanıcısına yanıt

tekli satsalar 3 renkten de 1 er tane alacaktım ama 2 li satınca sayı çok fazla oluyor eşe dosta dağıtsamda bitiremem diye almadım ama pişmanım, fiyat güncellemesini de bugün yapmışlar. :(

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Bunlar 2020 verileri tabi aradaki 10 lira fark normal gibi. Ama acil ihtiyaç değilse büyük indirim dönemleri beklenebilir.
  • Amazon dan kotonun bir tişörtünün uyar uymaz diye hem m hem l bedenini aldım, m küçük geldiği için iade talep ettim direkt ürün sizde kalsın para iadeniz yapıldı dedi. İyi hoş da biz böyle şeylere alışkın olmadığımız için bu durum bende sanki borçluluk ve mahcupluk hissi yarattı. Zaten amazon açıldığından beri genelde başka yerden pek alışveriş yapmam. Ama bu koşulsuz iade ve müşteriyi memnun etme politikası inşallah birileri tarafından gasp edilip temelli tadımızı kaçırmasın diye de endişe etmiyor değilim. Aliexpress de olduğu gibi bir kaç karakteri zayıf " nasıl bedava alınır, nasıl bedavaya aldım tarzı " konular yüzünde elin çinli satıcıları bile ülkemize satış yapmayı kesmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 4 Mayıs 2021; 23:7:29 >
  • tiggo3 T kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim , daha iyisi size denk gelir inşallah hocam iyi akşamlar

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt

Arabada ne zaman aldığımı bile hatırlamadığım eski bir şey vardı, bugün kıvılcım çakarak bozuldu. Fiyat fena değil gibi, aldım bir adet, tekrar teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: laylaylaylom

Tanesi 2.5 liradan 5 adet el kremi aldım küçücük toplasan bir avuç eder. Kol kadar koliden 5 adet ayrı ayrı göndermişler. Amazon prime üyeliğim vardı kargo ücreti ödemedim. Alırken utandım keşke almasaydim dedim gönderdiği 5 kolinin kendisi 10 liralık üründen daha pahalı bence

Alıntıları Göster

Böyle çok koli olunca paketleri tek tek açmakta oldukça vakit alıyor, çok uğraştırıyor.

• Amazon’dan telefon alacağım ancak şu iade muhabbetlerinden kaynaklı çekiniyorum. Teslim sırasında ve cihazı açarken dikkat etmem gereken neler var? bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: otsukarcı

18 yıl önce paylaştığım sıcak fırsat başlığı. Nostalji olsun 😀

Wadjet usta affına sığınaraktan paylaşıyorum.

alınır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kariyo

Amazon’dan telefon alacağım ancak şu iade muhabbetlerinden kaynaklı çekiniyorum. Teslim sırasında ve cihazı açarken dikkat etmem gereken neler var? bilgisi olan var mı

Sim kartı takarsan iade dışı oluyor

• laylaylaylom L kullanıcısına yanıt
    iade ürün olduğunu nasıl anlarım?
  • 
Sayfa: önceki 34833484348534863487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.