Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3487. sayfa)

16 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 70 Misafir (11 Mobil) - 65 Masaüstü21 Mobil5 iOS4 Android
5 sn
331.466
Cevap
8.113
Favori
72.833.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34853486348734883489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hadi bakalım inş olmaz hocam :D

• Arkadaşlar 00:20 sularında sipariş geçtim. Perşembe gününe teslimat gözüküyor ancak bugün elimde olur mu acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Beklemedeyim 😀😀

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece 3 er kadar gönderilirse evet KolayGelsin,AGT perşembe teslim eder.

• otsukarcı O kullanıcısına yanıt

O zamanlar Sıcak Fırsatlar bölümü de yoktu, bayağı sonradan açıldı.

İlk açıldığını hatırlıyorum, toplasan 10-20 konu vardı ve çoğu da firma reklamı tarzı başlıklardı. İlgimizi pek çekmezdi.

2008'den sonra falan halka indi, hızlandı ve çok ekmeğini yedik. Çekilişler, anketler, firma promosyonları havada uçuşurdu.

O zaman ölücülük değil forumdaşlık vardı.

Hey gidi günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: newalixan

Dickie Street Force
    Link yada ürün kodu paylaşamadım
    Oyuncak polis arabası sesli ve kapıları vs açılıyor galiba uzaktan kumandasıda var şuan dip fiyat

B076YZJ9VG 114,14 tl

tekrar stokta 2 adet

• akman64 A kullanıcısına yanıt
    Bende aldım iptal ettiler

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Ürün İsmi:
    Ballarini Bologna Granitium Granit Kaplama Kızartma Tavası 24 cm

Fiyatı: 155 tl(çok iyi)
    Stok: 8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123dfgh -- 5 Mayıs 2021; 2:4:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123dfgh

Ürün İsmi:
    Ballarini Bologna Granitium Granit Kaplama Kızartma Tavası 24 cm

Fiyatı: 155 tl(çok iyi)
    Stok: 8
    Hocam bu tava sağlıklı mi
    Alınır mi ne diyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam markanın çok kaliteli olduğunu biliyorum fakat detaylarına hakim değilim, bilen varsa yanıtlarsa daha iyi olur. Fiyatının düşük olduğu kesin ama.
    Bu da fiyat grafiği:
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Burada 20cm'lik modeli var. Detay bilgileri de içeriyor daha fazla, bakılabilir.

https://www.tchibo.com.tr/ballarini-granit-kaplama-kizartma-tavasi-20-cm-p400137557.html?forceP=WEBSHOP

• 123dfgh kullanıcısına yanıt

Bu tava bildiğiniz teflon. Sadece teflondan bir tık daha kalın. Yani granit değil. Son zamanlarda çoğu firmanın yaptığı kurnazlık, granit kaplama diye isim koyuyorlar. Biz granit sanıyoruz.

• Bahar indiriminde Granit tava tencere fırsatları paylaşmıştım. 1-2 üye sağlık açısından zararlı olduğu konusunda ısrar edince araştırma yapmak zorunda kaldım ve paylaşımları silmek zorunda kaldım. Kendim şuan granit kullanıyorum şimdilik bu riski alıyorum ama başkasının hayatı için aynı rahatlığı gösteremezdim. Artık granit ve teflon fırsatı paylaşmam. Çikolata yersin,salam sosis yersin,sürekli yemezsen zararı çok tehlikeli olmaz ama bu teflon,granit,seramik tencere tava ürünlerinin zararı tehlikesi kansere kadar yolu var. Özellikle teflon hiç kullanılmamalı. Bu ürünler hassas yıkanmazsa,çizilirse zararı daha çok tehlikeli. Ağaç kaşık/kepçeden başka yada silikon kaşık/kepçeden değdirilmemeli.

Yüksek ısıya maruz kalmamalı. Tamam kaşığı kepçeyi hallederiz de yüksek ısıya maruz kalmadan yemek nasıl pişecek nasıl ısınacak. İşte en önemli sıkıntı ve çelişki de burası. İşte bu yüzden kullanılmamalı deniyor.

Gel gör ki kullanması çok zevkli,yapışmıyor. Özellikle pilav için çok iyi oluyor.

Bu ürünlerin zararlı olduğu bilgisi yayıldıkça fiyatları da düşüyor diye düşünüyorum. Teflon da da öyle oldu ve millet teflona mesafeli olunca Granit ve seramik ortaya sürdüler.

Daha kötüsü şimdilerde "granit görünümlü" adı ile satılan ürünler piyasada çok. Granit değil,granit görünümlü,buraya dikkat.

Bir de granit kaplamalar var,sizin etkileşimde bulunduğunuz bu ilandaki gibi. Daha az masraflı,ve çizilmeye darbeye daha müsait.

Millet granit zararlı demeye başlayınca bu sefer Bio Granit diye bir imaj ortaya sürdüler. Ee bu zararsız mı diyorsun,kem küm ederek,ama daha dayanıklı diyorlar.

Önüne konan Bio kulağa hoş geliyor,ama sağlıklı mı zararsız mı diyoruz,net cevap yok.

Özel hastane sahiplerinin,hastane başhekiminin,ameliyat başına para kazanan doktorların işler azaldı müşteri az diye üzüldüğü bir dünyada sağlığa zararlı ürünler satarak para kazanmaya çalışanlar daha çok masumdur sanırım. Herkes para peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 5 Mayıs 2021; 3:59:57 >

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt
    Güzel bilgilendirme olmuş eline sağlık. Peki hangi tip ürünü kullanmalıyız? Sağlığa zararsız olanı var mı? Bu konuda da bilgilendirirsen sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 34853486348734883489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.