Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3486. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 87 Misafir (4 Mobil) - 87 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
331.511
Cevap
8.114
Favori
72.841.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34843485348634873488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • . Çok iyi bir site n11 ve hb facialari yaşayan ben bu sitede aldığım hizmetten her zaman mutlu olmusumdur. Yanlısıkla 45 TL lik ürünü iade ettim kolay iade diye saniyeler içerisinde iadem onaylandı. Dur bir bakim bunu da iade ederler mi diye başka 30 TL lik ürünü iade ettim onu da onayladılar tabii ki çok vicdan azabı duydum müşteri hizmetleriyle konuştum adamların öyle bir hizmeti var ki müşteri hizmetleri az kala o değerde kupon tanimlayacakti bana. Ne yaptım ne ettim iadeyi iptal edemedim ben de gidip hak geçmesin diye camiye bağışladım.

Ancak Amazon kısa zaman sonra Türkiye'den ayrılır. Ülkedeki fırsatçı coomar sayısına Jeff bezosun serveti dayanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laylaylaylom -- 4 Mayıs 2021; 22:51:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laylaylaylom L kullanıcısına yanıt

Fırsatçılar da sizin yaptığınızı yapiyorlardir muhtemelen Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

alakası yok, yurtdışındaki müşteriler farksız mı sanıyorsunuz? amerikaya gidin de bir görün nasıl iadeler yapılıyor! satışları iyi olduktan sonra, insanlar güvenle alışveriş yapabildikten sonra gerisi boş, tabi biz böyle şeylere alışık değiliz, müşteri her zaman haklıdır söylemi bu ülkeden gideli yıllar oluyor ama eticaret siteleriyle bir nebze geri geldi. Amazon da bu işin en üst noktası.

• Amazona "sohbet" yolu ile ulaşmak istediğimde "bir sorun oluştu" yazıyor. Telefon ile ulaşmak istediğimde ise "Girmiş olduğunuz telefon numarası “Beni Ara” hizmetinden engellenmiş durumdadır." yazıyor.

Daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu? Email atabiliyorum ve sorunsuz bir şekilde sipariş verebiliyorum. Daha önce 60 a yakın siparişim olmuştur, bunlardan 5-6 tanesini sebep belirterek iade ettim.

Email olarak yazdım, "ilgili birime ilettik" yazdılar ancak 1 hafta geçmesine rağmen hala aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreanland -- 4 Mayıs 2021; 23:51:42 >
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Dün ki siparişime tatlı bir şekilde Türkçe çeviri kullanarak cevap vermişler :D

• dreanland kullanıcısına yanıt

Hicbir neden yokken bende de boyke birsey oldu. İadem falan da yoktu. Duzeltemediler, yeni bir hesap acarak cozebildik olayi, musteri hizmetleri o sekilde yönlendirdi.

Hocam her ulkede bunu yapan vardir. Amazon gibi koca firnalar bunu aylik olarak kontrol eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

Hocam her ulkede bunu yapan vardir. Amazon gibi koca firnalar bunu aylik olarak kontrol eder.

Bazıları parça siparisi ediyorlar içerisinde kendine yarayan parçaları alıp geri gönderiyorlar birkaç kere başıma geldi mesela satranç takımı istedim içinde at yoktu bir uyanık içinden alıp iade etmiş. Amazon çalışanları da ya bakmadan iadeyi onaylamış ya da gormezlikten gelmiş. kotu niyetli çok satıcı da olsa inşallah Amazon bu çizgisinden hiç bozmaz n11'de bir ürünü alırken eğer üründe problem varsa iade işi yaş oluyor çünkü n11 satıcıları çingene n11 onlardan daha çingene hb de aşağıya yukarı böyle Amazonun fiyat politikası kötü olsa da yine de iade ve memnuniyet konusunda can suyu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laylaylaylom -- 4 Mayıs 2021; 23:5:22 >

• dreanland kullanıcısına yanıt

Hocam uzun zamandır ben de Sohbete giremiyorum.

Ben direk mail atıyorum 5-10 dk için de değerli Amazon temsilcilerim hemen ilgileniyor gerekirse beni arayıp görüşüyorlar problem var ise çözüyoruz ama nedense bende sohbete giriş yapamamaktayım.

Oyle tabii ki. Her ulkede olan seyler bunlar.

Amazon un su an da sanirsam -piyasayi bildigimden- 15-20 civari muhasebecisi-10 civarida butcecisi var.

bir sene oncesine kadar boyleydi. Simdi daha fazladir.

o yuzden batmaz merak etmeyin :)

• psykheee P kullanıcısına yanıt

Bunu hangi sitede görüyorsunuz?

• Günün fırsatı: Grundig NEWLINE HM 6840 Mikser, 425W, Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07PMT73T8/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_APF6YXWGR6DKPX0QPBSW

199 TL iyi fiyat. Şu an en ucuz internet fiyatı 269 TL
  • Böck kullanıcısına yanıt

spy drop eklentisi.

• Tefal tekli Türk kahvesi makinesi 248 tl

B08BXMGX7Q

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MertRammstein kullanıcısına yanıt

Benim siparişim hala iptal olmadı :))

• Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remotehttps://www.amazon.com/dp/B081RJ8DW1/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_fabc_X7ETRB88BNS1BHWM2KGP

Gümrük dahil 1440 TL gibi bir ücret çıkıyor. Türkiye de aynı teleskobu 4000 TL ye satan site var.
  • akenatons kullanıcısına yanıt
    Trendyol da Grundig Türkiye'de 199'a indirmiş.

Ne tesadüf !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcdevil -- 5 Mayıs 2021; 0:36:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34843485348634873488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.