Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3407. sayfa)

5 sn
331.654
Cevap
8.114
Favori
72.877.884
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34053406340734083409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 tane mendili ayrı kutuya koymanın bir sistemi olamaz..mantığın olmadığı yerde sistem de olmaz..olsa olsa çalışan personelin gevşekliğidir..akıl var mantık var yahu..ne demek 10 mendile 10 ayrı kutu yapmak..ya da yaptığı koli kutulama başına prim alıyordur personel..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anker powercore select 10000. 100 TL
    Ben 120 ye almıştım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0886C3SR8/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_22B72K472968DA7NNZ3J?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Amazon Germany adres bilgilerimi eksik girmiş, DHL üzerinden kontrol ettiğim zaman kapı numarası yazmıyor sadece bina numarası var. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim? DHL'e iletişim mi kurmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

10 tane mendili ayrı kutuya koymanın bir sistemi olamaz..mantığın olmadığı yerde sistem de olmaz..olsa olsa çalışan personelin gevşekliğidir..akıl var mantık var yahu..ne demek 10 mendile 10 ayrı kutu yapmak..ya da yaptığı koli kutulama başına prim alıyordur personel..
    Geçmişte bi sigara firmasının boş paket üretip buruşturup sokaklara atarak yaptığı reklam aklıma geliyor.

Düşünsenize, siz diğer e ticaret sitelerinden alışveriş yaparken dağıtıcılar, Kargo şubeleri amazon kolileriyle dolu. En azından merak edip bi bakarsınız siteye.

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

Kargocu zaten sana ürün getirmek için maaş alıyor, maaşının hakkını verecek tabiki, bazı kargocular paket başına para alıyor onlar böyle çok paket gelince mutlu oluyorlar.

• Bu konuda benim aklıma başka birşeyler geliyor. Ama yazacaklarım tamamen hayal ürünü, tahmine dayalı ve kimseyi suçlar nitelikte değil.

Global firma, burada kurduğu yapıyı başıboş bıraktıysa ve anlaştığı logistik hizmeti aldığı şirketleri iyi denetlemiyorsa, koli başına ücret alan kargo şirketiyle beraber güzel bir tezgah dönüyor olabilir.

Başka açıklama gelmiyor aklıma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt
    Hocam site bir hak veriyorsa kullanılır 10 liralıkta olsa alıyorum şahsen kargocunun işi bu. Ayrıca 150 kitaplıkta alsanız 5 liralıkta alsanız kargocu bunu bilemez onun tek göreceği kapalı paket. Bu sebeple içiniz rahat olup alabilirsiniz herkesin biri işi var sonuçta

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 23 Nisan 2021; 19:23:7 >

• Volkanç V kullanıcısına yanıt
    Evet bugünün en ünlü sigarası.. uçaktan atmışlar..ancak buradaki durum bence tamamen personel prim olayı gibi geliyor bana..

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

Bu konuda benim aklıma başka birşeyler geliyor. Ama yazacaklarım tamamen hayal ürünü, tahmine dayalı ve kimseyi suçlar nitelikte değil.

Global firma, burada kurduğu yapıyı başıboş bıraktıysa ve anlaştığı logistik hizmeti aldığı şirketleri iyi denetlemiyorsa, koli başına ücret alan kargo şirketiyle beraber güzel bir tezgah dönüyor olabilir.

Türkiyede herşey mümkündür. Mantığın bittiği ülke. Amazon Türkiyeden zararla bile çıkar yakında

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhunturk

Bu konuda benim aklıma başka birşeyler geliyor. Ama yazacaklarım tamamen hayal ürünü, tahmine dayalı ve kimseyi suçlar nitelikte değil.

Adamlar yatırım yaparken avrupa mantığıyla türkiyeye yatırım yapıyor.

biz '' Türk mantığıyla''

ya kargo şirketi parayı vurmuşsa...

Amazon Türkiyede Avrupa kalitesini yaşatıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: elbetbirgun

Anker powercore select 10000. 100 TL
    Ben 120 ye almıştım.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0886C3SR8/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_22B72K472968DA7NNZ3J?_encoding=UTF8&psc=1

geçen hafta 20.000 olanı 120 liraydı hocam

https://www.amazon.com.tr/dp/B07XKFV145/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_R7GFKEP9T4NHQ25EQF9G

• quote:

Orijinalden alıntı: Brotha

Amazon Germany adres bilgilerimi eksik girmiş, DHL üzerinden kontrol ettiğim zaman kapı numarası yazmıyor sadece bina numarası var. Bu hatayı nasıl düzeltebilirim? DHL'e iletişim mi kurmam gerekiyor?

kargonuz bulunduğunuz mevkiye gelince DHL elemanı sizi arayıp bilgi alır sizden. zaten DHL telefonla aramadan kargo teslimi yapmıyor

• abeslank kullanıcısına yanıt
    Olabilir benim aldığım zamanda 140 gibiydi herhalde. Daha önce 20000 lik vardı Xiaomi bir arkadaşa verdim. Kaba oluyor diye 10000 lik aldım bu sefer. Teşekkürler bilgilendirme için 🙂

• Benim baby turco lar da ayri siparis olarak görünüyor henuz kargoya verilmeden mesaj attim hepsini tek pakette kargolar misiniz diye. Musteri hizmetlerinden aradilar onu sistem ayarlıyor biz mudahele edemiyoruz, dedginiz sekilde olsa herkes icin daha iyi olacak ama sistem ayarladigindan bisey yapamiyoriz dediler. Tek Nescafe yi bile ayri çıkarıyor gondertiyor sistem dedi. Herkes şikayetçi bu durumdan dedi
    Bu konuyu ust birime aktarmasi icin geri bildirim biraktim. Umarim çözüm bulurlar,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaPAxA -- 23 Nisan 2021; 20:40:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

kargonuz bulunduğunuz mevkiye gelince DHL elemanı sizi arayıp bilgi alır sizden. zaten DHL telefonla aramadan kargo teslimi yapmıyor

Alıntıları Göster

Tamamdır hocam, teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 34053406340734083409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.