Binbaşı
05 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 220 (Bu ay: 7)
Gönderileri

Hesapta 2 TGH + 8 Popmundo karakteri vardır. Hepsi yetişkindir.

Ana karakterin 1.700.000.000 den fazla parası (1.7B , M ile karışmasın) mevcut olup şirketinde pek çok mekan bulunmaktadır. Toplamda 3 farklı şirkette olmak üzere 36 adet bar ( farklı şehirlerde ) , kayıt stüdyosu + fabrika +hq , oyunda en çok kişinin barındığı şehirde hastane , otomobil dükkanı , 3 adet dükkan ve restoran mevcuttur.

Ana karakterin başarı puanı 1500 civarlarında , eski karakter olduğundan yeteneklerde hiç problem yok. TGH karakterinde yetenekleri tamam

Ana karakterde Jetli grup , TGH karakterde jetli suç grubu , 4 karakterde de 4 farklı 18 tekerlekli lüks tır barındıran grup mevcuttur. Ayrıca ana karakterin 2 adet kredili evi bulunmaktadır.

Elinde çok fazla antika mevcuttur o sebeple bu kadar çok tır mevcut. Tüm av seti , İlluminati Piramit Bulmacası, Sırlar Kitabı,iffet kilidi, çocuk antikaları , karasakal küreği , rude evin, korsan sikkeleri , rozetler , Heavy metal Mjölnir , Molotof kokteyli , It's POP'un Son Sayısı gibi ender nesneler mevcuttur. Ana karakterin 90+ yan karakterlerin bazıları hariç 40+ dp si mevcuttur.

Yalnızca ciddi alıcılar fiyat teklifiyle PM atsınlar whatsapp dan yazışabiliriz. Ciddi alıcıya yalnızca id veririm. Onun dışında id gözükmeden whatsapp dan fotoğraf atabilirim.

Fiyat teklifinizle PM atın. Fiyat ne kadar diye sormayın lütfen.

Merhaba arkadaşlar , bir süredir televizyonumda bir sorun var. Görüntü zaman zaman çift oluyor zaman zaman normal oluyor. Normal tv yayını izlerken genellikle bir sorun olmuyor. Ama mesela 3 4 saat açık kaldıktan sonra onda da sıkıntılar çıkmaya başlayabiliyor. Ama özellikle netflixi açınca, youtube falan açınca yüksek ihtimalle görüntü garipleşiyor. Bu soruna tam olarak ghosting diyebilir miyiz bilmiyorum. Bunun bir çaresi var mıdır yada yaşayan var mı bu sorunu acaba ?
https://www.youtube.com/watch?v=RYjqmta5TNg

Bu netflixteki hali görüntüde ki problem net bir şekilde görülebiliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BslrDZhUcB4

Buda normal TV hali ama bunda bir sorun şuan için mevcut değil.
Arkadaşlar merhaba ,

Henüz 1 senelik Samsung marka bir çamaşır makinemiz var. 1 senedir gayet güzel çalışıyordu ancak şu an onu taktığım prizin sigortası atıyor. Evde toplam 3 adet sigorta var biri mutfağı banyoyu ve bir odayı kontrol ediyor diğeri salonu , balkonu ve diğer odayı kontrol ediyor. En sağdaki sigorta ise sadece çamaşır makinesini kontrol ediyor sanırım çünkü o atınca sadece çamaşır makinesi çalışmıyor. Neden böyle saçma bir dizayn yapılmış bende bilmiyorum.

Şimdi sorun şudurki en sağdaki sigorta devamlı atıyor. Çamaşır makinesi prize bağlıydı ve biranda attı bende ne olduğunu anlamadım ve tekrar açtım. Bu attığı sırada çamaşır makinesi çalışmıyordu. Daha sonra makineyi çalıştırdık 15 dakika sonra tekrar attı sigortayı düzelttim yıkama bitti makineyi kapattık 4 saat sonra tekrar sigorta attı. Bugün işten geldiğimde sigortayı yine atık gördüm tekrar düzelttim yarım saat sonra yine sigorta attı. En sonunda çamaşır makinesini prizden çıkardım sigortayı kaldırdım ancak 1 saat sonra yine attı.

Yani şuan sigortanın sorumlu olduğu tek bir priz var ve bu prize hiç bir şey takılı değil. Ona rağmen sigorta kafasına göre bazen yarım saatte bazen 1 saatte bazen 3 4 saatte atıp duruyor. Bu neden olabilir arkadaşlar ?
Arkadaşlar yüz için kullanacağım bir traş makinesi almayı düşünüyorum. Bana bıçak değiştirme vs olmayan kendi kendini bileyen bana bozulana kadar masraf çıkarmayacak bir ürün arıyorum. Bütçem 250-300 civarı son çıkabileceğim rakamlar. Philips 5000 serisini beğendim aslında ancak ni-mh pili olduğunu gördüm mantıklı mı ni-mh almak emin olamadım dolayısı ile 7000 serisine baktım onlar lion batarya.

Braun un ıslak kuru serisinide gördüm ancak önerenler genelde philips öneriyor sizin öneriniz nedir ?
Merhaba arkadaşlar samsung s7 telefonum var 2 adet aralarında 1 sene kadar fark var. Orijinal samsung şarj aletim ve orijinal samsung kablom mevcut kabloda gözle görünür hiç bir sorun yok ancak kabloyu yeni s7 ye takınca telefonu sallasanız yine de düşmüyor ama eski olana parmağım değse hemen yerinden çıkıyor bu neden olabilir ?

Eski s7 ye başka kablo takınca oda sallasam da düşmüyor ama bu orijinal kablo düşüyor nedendir ?
Bildiğimiz gibi son dönemde çıkan Cam filmi yasağı ve ardından muayenede ağır kusur sayılması vakalarından sonra şimdi de cam filmi yasağının kalkacağı açıklandı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü cam filmi yasağını kaldırmak için çalışma yaptıklarını açıkladı

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/bakan-cam-filmi-yasagini-kaldiracak-calisma-yapiyoruz-40645711
Arkadaşlar merhaba , bilgisayarımı alalı 1 seneyi biraz geçti ama henüz 2 senesi dolmadı. Bilgisayarımı bir kaç kez dışında hep şarja takılı kullandım. Kötü koşullarda kullanmadım hep dikkat ettim ancak 2-3 gün öncesinden bir sorun başladı.

Asus laptop kullananlar bilirler klavye takımının altına doğru bir pil göstergesi ve ledi olur burada şarjda kullanırken tam dolunca yeşil yanar ve bir daha sorun çıkarmazdı. Ancak 2-3 günden beridir şarjda kullansam bile buradaki ışık sürekli turuncu yanıyor. Ve sanki bilgisayar sürekli şarj oluyormuş gibi gösteriyor görev çubuğunun sağ altındaki simgede. Şarj bazen %92 de bazen %89 da takılıp kalıyor 2 saatte şarj olsa hep öyle oluyor ve şarj etmeye devam ettiğini iddaa ediyor.

Bazende bu ışık bir turuncu bi yeşil yanıyor seri bir şekilde sizde neden olabilir ve ne yapmam gerekir ? Laptopu şarjdan çıkarsam bile 2 saat civarı kullanabiliyorum yani pil çalışıyor ama bu ışık neden böyle yapıyor anlayabilmiş değilim .
Merhaba arkadaşlar ,
Adidas firmasından aldığım ayakkabı 1 yılını dahi doldurmadan pertledi. Satarken her türlü garantisi biziz her türlü yardım yaparız diyorlar sattıktan sonra o bizim ayakkabımız mı diyecekler utanmasalar.
Bugün aradım fabrikadan ret cevabı gelmiş diyorlar pişkin pişkin neden diyorum sorun yokmuş diyorlar. Call centerdaki görevlinin de ismini aldım onu da dava dosyasına ekleyeceğim. Aynı şekilde satış personelinin de ismi elimde var onu da dava dosyasına ekleyeceğim.
Şimdi arkadaşlar sizden istediğim tecrübeli biri varsa bana yardımcı olabilir mi neler yapmam gerekiyor tam olarak nasıl bir dilekçe yazmalıyım etmeliyim ? Önce tüketici haklarına başvuracağım oradan sorun çıkmazsa bu işi daha da ileri götüreceğim sayısız firmadan hakkımı aldım önce tatlı dille başlarım sonra sertleşirim yine olmazsa zor kullanarak alırım. İlk defa zor kullanmamı gerektirecek bir firma çıktı ancak bundan asla pes etmeyeceğim.

Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum , bu şekilde sattıkları ürünün arkasında durmayan firmalardan da kendi sağlığınız için alışveriş yapmayın şikayetvar a bakın şikayet dolu
Merhaba arkadaşlar , benim yapmak istediğim bir şey var ancak nasıl yapılacağını bir türlü bulamadım. Gerek forumdan gerek arama motorlarından araştırdım ama bir türlü bulamadım.

Şimdi elimde bir laptop var ve iki adet televizyon var , istediğim şey görüntünün yarısının TV1 de kalan yarısının TV2 de görünmesi. Oyun videoları falan izlediyseniz mutlaka dediğimi anlamışsınızdır , çoklu ekran yapıp oynamak istiyorum. ancak laptopun tek hdmi çıkışı var bunu nasıl yapabilirim görüntüyü nasıl 2 adet tv ye aktarabilirim ?
Arkadaşlar asus x550jk marka laptopum için soğutucu tavsiyesi istiyorum. öncelikle bol oyun oynarım yani zor koşullar altında çalışacak diyebilirim , ssd alacağım ve hdd ısınma derdi olmayacak yani buna göre önerilerde bulunursanız sevinirim bildiğim kadarıyla hdd yuvası sağ alt köşede ( laptop henüz elime gelmedi ondan emin değilim )

Şimdiden herkese teşekkürler

ayrıca laptopun usb sinden değilde direk prizden beslenmek üzere tasarlanmış bir soğutucu var mı var ise bu şekilde almak istiyorum laptopun usb sini kullanmaya sıcak bakmıyorum
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung S7
Operatör
Vodafone
Oyun Platformu
Xbox Series X
Steam
https://steamcommunity.com/id/muratcangm/
TV
TV
Xbox Live GamerTag
MuratcanGM
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.534
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 11.633 (Bu ay: 89.165)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 908 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.