G

Teğmen
14 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhabalar öncelikle 3000-3500 arası Siemens-Samsung-Bosch-LG çamaşır makinesi tavsiyesi verebilirseniz sevinirim.
Bosch'un servis ağının zayıf olduğu söylentisi çok fazla oldu ne derece doğru bilmiyorum
Samsung ile ilgili çok fazla şikayette bulunanlar var farklı sitelerde.
Aklım sürekli Siemens tarafına kayıyor.
Siemens'te ise IQ700 serisi önceliklendirdiğim seri ıq700 serisi
Özellikle şu olsun bu olsuun diyen birisi değilim fakat alacağım makinenin üretim yılı yeni olsun yani son teknoloji. Tutup da 5 sene önce çıkan makineyi özelliği iyi diye şimdi 3000 bandında almak istemem.
Sizlerden görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi almak istiyorum arkadaşlar.
Ayrıca 2000-2500 tl bulaşık makinesi önerinize de açığım.
Herkese merhabalar değerli arkadaşlar,

6s cihazım da yaşadığım hızlı pil tüketimi problemini dile getirmek istiyorum ve ardında yardımlarınızı rica ediyorum.

Yaklaşık 6 ay önce cihazı aldım ve ilk 5 gün şarj problemi yaşadım, %100 olan şarjım kullanım süresi 3 saati görmeden kapanıyordu, sizin yardımlarınızla o gün bu problemin üstesinden gelmiştim fakat son 1 haftadır aynı sorunu yine yaşıyorum bu kısımda biraz detaylı bilgilendirme de bulunmak zorundayım.

İlk baştaki problemi çözerken Dfu mod ile restore yapmıştım ondan sonra da diyelim ki 9.3.2 versiyonunu kullandım fakat şimdi ise zamanında düzelen 9.3.2 versiyonunda aynı sorunu yaşamaya başladım . Yaklaşık 4 ay boyunca hiçbir problem yaşamadan kullandım telefonu bunun üstüne tekrardan güncelleme yapmadım ve bir sabah kalktığımda telefon kapalıydı kendi kendine böyle birşey oldu öncelikle bunun sebebi nedir ?

Son 2 haftalık serüvenime geçiyorum şimdide,

Telefon şarjı çok hızlı bitmeye başlayınca DFU ile 9.3.5 geçtim 2 gün boyunca denedim düzelmedi sonra tekrardan Dfu ile 9.3.5 'i tekrardan yükledim Yeni Bir İPhone olarak ayarla diyerek bu sefer 3 gün bekledim yine düzelmedi tabi , son olarak ise şunu deniyorum restore yaptıktan sonra yeni bir iPhone ve üstüne yeni bir iCloud hesabı bugün 3. Gün değişen hiçbirşey yok..

Son denememden önce Apple destek ile görüştüm, batarya verimliliğinin %96 ve bugüne kadar 130 kere şarj ettiğimi söyledi yazılımsal olarak herhangi bir hata gözükmediğini ve arka planda kendini sürekli yenileyen veya yenilemeye çalışan bir işlem olmadığını dile getirdi

%100 şarj, kullanım süresi olarak 2.5 - 3 saat arasında bitiyor.
Gece yatarken %27 şarjım vardı Hücresel veriyi 2G 'ye alıp üstüne düşük pil modu acık olmasına rağmen sabah telefon kapanıyor ( yatma saati : 1 kalkma saati : 8 ) yani 7 saatte telefon eriyor .

Lütfen yardımcı olun umarım sorunumu anlatabilmişimdir. En kısa zamanda ekran görüntüsü de ekleyeceğim.

Herkese iyi forumlar.

Saygılar..

20 gün sonra gelen edit: telefonun anakartında problem varmış o yüzden cihaz değişimi yapılacağı söylendi.
3-5 gün önce 9.2 ye geçtim ve telefonun resmen içine edildi. çok hızlı bir şekilde şarj bitiyor. düşük güç modu açık telfon 2g de uyku esnasında % 12 şarj gitti.
İtunes ile güncel sürümü yükledim tekrardan bununn dışında konum olsun antin kuntin bir çok şeyi kapattım şuan daha iyi olsa da eskisine göre aradaki fark bariz bir şekilde anlaşılıyor. 15 dk lık whats app konusmam boyunca %98 den %94 ' e indi.

Bu sorunu başka yaşayan arkadaşlarda mevcut mu acaba ve çözüm yolu olarak ne yapabilirim telefonu servise göndermeli miyim.
Kullandığım cihaz iki haftalık 6S 64 ve ayrıca 9.0 varken bunların hiçbiri yoktu

edit: resimler alt tarafta eklendi bakın lütfen dakika da %3 batarya gidiyor
Herkese iyi forumlar dileyerek başlamak istiyorum.
Suan 1.6 2004 Model Hyundai Accent aracım var aractan yana sıkıntım yok aslında fakat model yukseltmek istiyorum ve maksimum verebilcegim 35 bin lira, 1-2 bin lira fazlasıda olabilir. bu Fiyata hangi aracı önerirsiniz acaba ?

Renault kesinlikle düşünmüyorum aslında toyota corolla istiyorum fakat onlar da malum oldukca pahalı geliyor butceme sizinde görüşlerinizi bekliyorum herkese iyi aksamlar
Değerli büyüklerim iki cihaz arasında kaldım
1. VESTEL 42PF9060
2.LG LA620S

620S i ulusal kanal da izledim gayet iyiydi tv ye olan uzaklığımdan dolayı da olabilir fakat Vesteli bu forumda alıp da kullanan insanlar da var ve cok memnunlar Sadece markası lg veya samsung olsaydı bu ürün 2000 ile 2500 arası bur fiyata satılırdı deniyor.

Hemen hemen özellikleri aynı gibi iki farkı var bildiğim kadarıyla birisi 200 mhz birisi 600 mhz 2. Fark ise biri dahili Wifi diğeri harici.

Bu iki tv yide kullanan ve fikrini söyleyip benim kararsızligimi kıracak birisine ihtiyacım var

Umarım yardımcı olursunuz
Arkadaşlar öğrenciyim ben tv alıcam eve max limit 1500 siz bana tavsiyeliriniz yazar msınız ?
Digitürk yok normal uydu ile izlicem kanalları yani kare kare olsun istmiyorum izlerken plazma-lcd-led fark etmez yorumlarınızı bekliyorum sevgili arkadaşlar
İyi forumlar
Arkadaslar sync programını indirdim kurdm teli bagladıktan sonra htc sync yöneticisi seciyorum fakat bir türlü olmuyor pc de sync programında hiçbir cihaz bulkunamadı diyo yardım lütfeeen
hansini önerirsiniz ?? son 1-2 gün arastırmam kaldı alcam gari birini sıkıldım anasını sattıgımın tv lerinden
ALT KOMSUMUZ MEHMET BAY 42LG660S MODELİNİ ALMIS BİRGÜN ANNEM BABAM MİSARFİLİĞE GİTTİĞİNDE GÖRMÜŞLER VE BAYA ETKİLENMİŞLER ÖZELLİKLEDE BABAM DİYEBİLİRM :) BİR LED TV İÇİN HANGİ ÖZELLİKLER YETERLİ OLUR VEYA NE OLSA DAHA İYİ OLUR DİYE BİLEMEDİĞİÖ İÇİN DİREK BURAYA GELDİM.
ÖNCELİKLE LG 660S AYARINDA TV BAKTIGIM İÇİN Bİ KAC MODELİ İNCELEDİM BENDE FAKAT NE YALAN SÖYLİM Bİ ÖN DÜŞÜNCE BİLE OLUSMADI BENDE, BU ONDAN DAHA İYİ DİYEBİLCEGİM. İSTEDİĞİM ÖZELLİKLER: SMART -3D-DAHİLİ WİFİ(UYDU ALICI OLMASADA OLUR SANKİ)- BAŞKA BİRŞEY BİLMİYORUM ZATEN :S :) İNCELEDİGİM MODELLER İSE
PHILIPS 47PFL4307 vs SAMSUNG 40es7000 VE 40PFL5507H ÜRÜNLERİ BUNLAR VEYA BUNLARIN DISINDA ÖNEREBİLCEGİNİZ BÜTÜN CİHAZLARI YAZIN LÜTFEN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADASLAR :)
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 257
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 5.129 (Bu ay: 268)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.