Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3406. sayfa)

5 sn
331.542
Cevap
8.114
Favori
72.850.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34043405340634073408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cinsel bir şey alsak falan açıp bakıyorlar yani ?

Şubeyi şikayet edin, özel hayatın gizliliğini ihlal ediyorlar.

Amazon'a da bilgi verin.

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Şikayet etsenize neyi bekliyosunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mng'de çalışan herkes yaptığı işten nefret ediyor.. amazon neden mng diye ısrar ediyor acaba Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Benim koli yandan aralama gibi değil de komple hasar görmüştü. Çünkü etrafını amazon bandından hariç kendi mng kargo bantlarıyla bantlamışlardı. MH ile görüşüp cam ürünlerin hassas taşınması için bir şeyler yapılmasını rica ettim. Aslında yapılması gereken mng ile anlaşmayı fesh etmek.

• Mukaddem. kullanıcısına yanıt

MNG ile global anlaşmaları var.

Almanya'dan da MNG ile gönderiliyor.

KG ve AGT ile bana ürünler geliyor.

Ben çok fazla cam ürün aldım 1 tane bile kırık gelmedi.

CAM içerikli Mayonez vs aldım hiç bir problem olmadı.

Taşıyan arkadaşlar işini severek yapıyorsa sıkıntı olmuyor.

Sıkıntı olsa bile kutuyu açarken video çektiğim için videoyu Amazona gönderirim onlar ilgilenirler. Her hangi bir durum da zan altında kalmamak için video çekiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Şikayet etsenize neyi bekliyosunuz

zaten yapacam fakat prosüdür nasıl tam bilmiyorum kargocu ztn imza almıyor kod sormuyor direk verip gidiyor, geldiğinde ben kutuyu kontrol edip tutanak mı tutun bu kutu açılmış veya hasarlı diye bir kaç defa üst üste tutanak alırsam muhtemelen o yapan elemanın bir şekilde kulagına gider diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: okanreyiz

Peki arkadaşlar şu seti bilen kullanan varmıdır

https://www.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/black-decker-a7218-xj-53-parca-circirli-tornavida-seti_pdp_659121708

Black and Decker motorlu araçları genel olarak eev kullanıcısına hitep ediyor, çok güçlü ya da uzun ömürlü değil. Normal malzemelerdeki metal kalitesi de çok iyi değil. İzeltaş mesela çok daha kaliteli , ancak basit işler yapacağım diyorsanız tercih edilebilir. Çin malzemesi ucuz mallar gibi dağılıp gitmez , ucu yenmez kolayına.

• 10 adet tek seferde Baby turco Islak mendil aldım 10 ayrı kutuya koyup kargolamışlar bizlik bişey yok olan kargocuya oluyor Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Bana her şey tek kutuyla, hatta bazen kendi kutusu sağlamsa kutusuz poşete sarılı olarak geliyor. En son 5 kutu poşet çay, 4 paket ayrı markalarda banyo sabunu ve 3 paket 2032 pil tek kutunun içinde geldi.

• 5 pk A4 kağıdını ayrı ayrı kolide gönderdiler. Abur cubur aldım 26 parca icicek dahil tek kolide geldi.

Bu sistemde bir yanlışlık var ama hâlâ çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 23 Nisan 2021; 16:57:20 >
  • Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Bu konuda şikayet oluşturdum. Sizler de arayıp durumu bildirirseniz iyi olur. Belki israfın önüne geçmiş oluruz. Müşteri hizmetleri konuyu ilkkez duyuyormuş.
  • Bulunduğum yerde MNG kargoyu amazona şikayet ettim ve birkaç üründe para iadesi aldım.(ürünü göndermeden.) Senelerdir adam edemediğimiz kargo çalışanları işlerini çok titiz bir biçimde yapmaya başladı.

Mail atacaksiniz fotoğraflarla birlikte.

Telefonla arayacaksiniz

Şikayetvar a kayıt okusturacaksiniz

Twitter dan yazacaksiniz.

Bu 4lu tamamlanirsa taşıyıcının kulağına gider merak etmeyin. Ama muhakkak arayın, bedava dakikalar var, uğraşın böyle insanlarla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt

2032 pil de bana ayrı kutuyla gelmişti, akar falan diye midir bilmiyorum.

Koskoca dh de bir tane depoda çalışan arkadaş yok mu ya, bizi bilgilendirecek, niye böyle geldiğini anlatacak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam şikayet oluştururken bilgilerinizin kargoyla paylaşılacağını göz önüne alın. Amazon sizin şikayetinizi direkt kargoya yönlendirip cevap vermesini istiyor. Ama konu çözüme ulaşıyor, yaptırımı var sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanç

Hocam şikayet oluştururken bilgilerinizin kargoyla paylaşılacağını göz önüne alın. Amazon sizin şikayetinizi direkt kargoya yönlendirip cevap vermesini istiyor. Ama konu çözüme ulaşıyor, yaptırımı var sanırım.

bilgi paylaşımı derken hocam nasıl bir riskten bahsettiğinizi anlayamadım ztn ben gelen kargocuya açık açık bu kutuları bu şekilde tutanaksız almıyorum diye belirticem tutanak tutmazsa kendi bileceği iş geri götür diyeceğim mecburen sebebide kargo hasarlı diye amazona iletirim diye düşündüm

• agra3000 A kullanıcısına yanıt

hocam kaç kişiler arayıp söyledi bizlik bişey yok adamların sistemleri öyle herhalde.şikayetle falan uğraşamıcam ürünüm gelsinde nasıl gelirse gelsin.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Ah be amazon neden ayrı ayrı sipariş olarak algılıyorsun tek kutuda yolla işte.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    4 adet ruffles cips ayrı ayrı geldi. birbirleriyle muhabbet etmesinler diye mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34043405340634073408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.