Şimdi Ara

Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
21
Favori
28.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun içinde Twitch Prime üyelik yoktur var ise kısa sürede sömüren sömürür, hemen ya kaparlar yada 8 tl üyelik içinden o para verilir.

Sonuçta üyelikler 5 dolar üstünden hesaplanıp dolar bazlı 3.5 dolar yayıncıya aktarılır bu üyelik 1 dolar zor ediyor lol.

• Bordo_BERE kullanıcısına yanıt

Encard ile üye olmayı dene hocam ben öyle yaptım oldu Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! 

• maicole kullanıcısına yanıt
    Sabah uygulama üstünden ve uygulamada kayıtlı sanal kartım uzerinden sorunsuz üyelik baslattim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    Sanırım sadece USA Amazon'da var o belgesel. Aramada çıkmadı.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhabalar

Akşam sayenizde gördüm üye oldum. Teşekkürler.

• Eski dizi filmlerin altyazılı yok böyle devam ederse üyeliği yenilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Akşam sayenizde gördüm üye oldum. Teşekkürler.

rica ederim, hayırlı olsun metin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Bunun içinde Twitch Prime üyelik yoktur var ise kısa sürede sömüren sömürür, hemen ya kaparlar yada 8 tl üyelik içinden o para verilir.

Sonuçta üyelikler 5 dolar üstünden hesaplanıp dolar bazlı 3.5 dolar yayıncıya aktarılır bu üyelik 1 dolar zor ediyor lol.

Twitch Prime ile abone olanlardan az para kazanır yayıncılar büyük ihtimal.

• Enpara kabul etmedi başka sıkıntı yaşayan var mı

• Kim ne düşünür bilmem, ben sayelerinde The Expanse dizisine başladım bile. Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! Türkçe alt yazı seçeneği, görüntü kalitesi vs vs bir yığın şey daha söyleyebilirim ki cidden çok kaliteli olmuş.

Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de!
  • En sevdiğim yanı netflixin daha iyi görüntü kalitesi için fazladan para isterken bunun istememesi oldu. İnternetinizde problem yoksa görüntü kalitesi çok iyi

• Yıllardır kullanıyorduk .de sitesi üzerinden primevideo'yu. Ama kargo işi tadından yenmez 19.99'a bile çıksa ileride aylık Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! 

• Pweck5 kullanıcısına yanıt

Yani yoksa 1 dolarlık üyelik üstünden 2.5-3 dolar yayıncıya gidecek Amazon bırak para kazanmayı zarar eder. Şayet bizim çakal yayıncılar bu işi çözer ise çin ordusu gibi binlerce fake hesap ve kart ile kendilerine bile üye olurlar. Zaten şimdiden yayıncılar bot basıp izlenme artırma işine girdiler bunu gören neler neler yapmaz. Olan yine bu hizmeti hakkı ile kullanmak isteyene olur.

Şunu bilmek lazım Amazon deli bir fiyat verdi düşünün hem Amazon Prime - Video ve Twitch üyelik hepsi içinde size 8 tl diyor komedi resmen.

• Şöyle bir fiyatlara baktımda , artık nasıl fakirleşmişsek prime bile kurtarmıyor.

• ironturk kullanıcısına yanıt

Anlam veremediğim için mazur görün ama twitch için almak neden mantıklı? Yani yayıncılara abone olmak içinmi diyorsunuz ne önemi var çoğu saçma sapan boş insanlar boş yayınlar neden abone olalım?

Mesela bazı oyunlarda twitch prime abonelerine özel bedava içerik oluyor bunun için diyorsanız değer tabiki.

• Pozitron~ kullanıcısına yanıt

Bir saat kadar önce encard ile üyeliğimi aktif ettim ben sorunsuz.

• # Ace # kullanıcısına yanıt

Twitchten atılmak istiyorlarsa keyifleri bilir hocam, böyle çakallıkları yanına bırakmaz Amazon ve twitch.

• yayıncılar sevinçli, insanlar çılgınlar gibi abone oluyorlar :)

• Amazon Prime fiyat ve içerik olarak çok güzel hemen aktif ettim fakat 2018 de almış olduğum 49'' Samsung NU7500 model televizyonda Prime Video uygulamasını açınca Internet Connectivity Problem diyor. Tv cache boşaltma , modem kapat - aç , smart hub sıfırlaması denememe rağmen sonuç alamayınca üzdü.

• Tosla'nin %60 iade kampanyasi prime'da gecerli mi ? Amazon diye belirtmisler ama detaylarda prime diye belirtilmemis.

https://tosla.com/kampanyalar/amazon-blutv-netflix-ve-tvplus-odemelerinin-60i-tosladan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.