Şimdi Ara

Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
21
Favori
28.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar prime videoda 4K film ve dizi var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar hala nasıl bedavaya getirsek derdinde, vallahi bu ülkeye bu hizmet fazla.

• Tek eksik ürün çeşitliliği. Bu politika ile ürün yelpazesini genişlettiği anda Türkiye'de diğerleri biter.

• 4k izleniliyor mu bu üyelik ile ve indirme varmı ?

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Sorma ya 8 lira için ortak arayan bu kafayla bize ucuz bir şey haram yemin ediyorum.

• Şimdi bu prime şeyini alınca twitchte istediğimiz her kanala abone olup, mesela xbox series s'de %50 indirim olursa faydanalabiliyor muyuz?

• Almanya'da da surekli ucretsiz prime dagitiyorlar. En son kargo bir gun gecikti, sinirlendim prime ucretinin iadesini alip uyeligimi iptal ettim. Adamlar 365 gun ucretsiz prime verdiler. Oncesinde de yeni kayit oldugumda epey bir sure ucretsiz vermislerdi. O yuzden Turkiye'de boyle bir fiyat uygulamasina sasirmadim.

Yalniz sikinti su ki, Turkiye'deki Amazon'da satin alacak urun yok. Hani millet ne yapicak prime hizmetini? Prime demek benim icin sabaha kargonun getirilmesi demek. Satin alacak urun yoksa, cok da esprisi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deswaaa

4k izleniliyor mu bu üyelik ile ve indirme varmı ?

Evet 4K içerik var. The Boys dizisini UHD olarak izliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 15 Eylül 2020; 14:1:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Arkadaşlar prime videoda 4K film ve dizi var mı?

var ama full hd kadar yaygın değil

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Tek eksik ürün çeşitliliği. Bu politika ile ürün yelpazesini genişlettiği anda Türkiye'de diğerleri biter.

en son depolarını büyültüyor haberleri çıkmıştı. bakalım... amazon özel ürünleri geldiği anda nakavt etmeye başlar sıradan.

• Netflix i biraz önce kapattım. zaten iyice çöpe dönmüştü.

• biz de aldık bakalım umarım hızlıca büyürler

• sacmAdam kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim.

Ulan Allah aşkına 7.90 neyini paylaşacaksınız ya

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Dur Sebastian zaten ortalık karışık Kulaksızı kulaklandırma 😬😬

• Yaklaşık 1 yıl kullandım ama 6 Euro çok gelmeye başladı bir noktadan sonra, iptal etmiştim ben de. 8 TL inanılmaz bir fiyat gerçekten

• Bari bu fiyattayken türlü türlü yollara girip ücretsiz yapmaya çalışmayın! Sonra adamlar ağ.. ediyorlar

• Ben de Netflixi kapatacağım. Hiç birşey yok izleyecek. Amerika gibi geniş değil ağı. En saçma ülkelerde olan diziler tr de yok. Kaç kere geri bildirimde bulundum ama takmadılar tabii. Umarım prime la beraber kendilerine gelirler biraz

• Amerikancılar hortlamış yapmayın 10 kişi kullanmayın, ürün iptal etmeyin bırakın arkadaş sömürün Sömürebildiğiniz kadar acımayın

• Yaw şöyle birşey yapsak ya? En azından amazon için...

Şu 8 lirayı bile ödememek için kılı kırk yaran şahıslara toplu "ban" uygulasak?

Ya da adminler bu seferlik bu sistemin içine etmemeleri için şunları sınırsız uzaklaştırsa ya da bu platformda en azından buna izin vermese?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.