Şimdi Ara

Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
21
Favori
28.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

ben de almadım henüz ama sonra da almadığımıza pişman olmayalım

Alıntıları Göster

niye pişman oluyorsunuz ki ? ilk ay ücretsiz ondan sonra ki aylar şimdilik 7.90 tl.

• fa1yan0s kullanıcısına yanıt

enpara kredi kartıyla ben de alamadım hocam sanal kart denedim yine olmadı sinirlendim sonunda gittim banka kartı bilgilerini girdim düzeldi. Aceleniz varsa banka kartı bilgilerini girin alın sonradan değiştirebiliriz diye düşünüyorum.Müşteri temsilcisi şuan sorun var daha sonra deneyin diyordu.

edit büdüt: hatta şimdi gittim ayarlardan az önce hata veren kredi kartını seçtim, izin verdi değiştirebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 15 Eylül 2020; 12:40:42 >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt

Turkcell hattıma 2. denemede anca geldi.

• bakalım bunu nasıl suistimal edip içinden geçecekler sonra bunada bir engel ne zaman gelecek bekleyip görüyoruz.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

şu amazon basicslerin fiyatları çok iyiydi, hdmi kablolar usb kablolar felan kargo olayı olasa dolardan bile vurunca bir ara buraya göre daha ucuza geliyodu umarım amazonun kendine ait bu tarz ürünler de gelir yakın zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bilmediğimden soruyorum amazonda alışveriş fiyatları nasıl. Bir kaç kere denk gelmiştim genelde daha pahalıydı ürünler. Kitap indirimi falan oluyordu. Kargoyu bedavaya getiricez tamam da ürün fiyatları açısından avantajı var mı

• Ödeme aracınız doğrulanamadı. Lütfen ödeme aracınızı güncelleyin veya yeni bir ödeme aracı bilgisi girerek tekrar deneyin.

bu hatayı veriyor alamıyorum prime üyeliği

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilephone

Beyler bilmediğimden soruyorum amazonda alışveriş fiyatları nasıl. Bir kaç kere denk gelmiştim genelde daha pahalıydı ürünler. Kitap indirimi falan oluyordu. Kargoyu bedavaya getiricez tamam da ürün fiyatları açısından avantajı var mı

fiyatlar iyi. aç bak hocam incelemesi bedava

dünden beri tonla ürün aldı millet amazon prime özel indirimleri sayesinde. güzel ssdli hp lptop 2799 tl den gitti mesela.

böyle ıvır zıvır kitap mitap alan alıyor yani alacağını.

• Kredi kartı ve sanal kredi kartı ile üye yapmıyor. Bankamatik kartı ile üye oldum. Bu fiyata çok iyi gerçekten...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bordo_BERE

Ödeme aracınız doğrulanamadı. Lütfen ödeme aracınızı güncelleyin veya yeni bir ödeme aracı bilgisi girerek tekrar deneyin.

bu hatayı veriyor alamıyorum prime üyeliği

kredi kartınız da sorun vardır hocam, başka bir kartla deneyin.

• Abi çok iyi fiyat yahu kesinlikle abone olunmalı.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    sürekli alışveriş yaptığım enpara sanal kartım. kartta sorun yok. en son dün alışveriş yaptım

• daha üyeliğimi başlatmadım, geçen ay yüklü alışveriş yaptım.

başlatırsam alırım diye korkuyorum açıkçası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Turkcell hattıma 2. denemede anca geldi.

Sistemde sorun var anlaşılan. Mesajlar şimdi gelmeye başladı, ama siteye erişilemiyor hala.

Edit: Düzeldi site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 15 Eylül 2020; 12:49:36 >
  • Prime Video'da Alex de souzanın belgeseli Alex Camera 10 'da Türkçe alt yazı var mı?

• Keşke yurtdışı ürünleri de kapsasa :) vergi ödesek sadece

• armyoflovers kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı amazon sıklıkla kullanıyorum özellikle usa üzerinden. Ancak usa prime özelliği kapsamıyor sanirim sizin dediğiniz gibi degil mi? O konuya hic vakıf değilim.

• FaTeeH kullanıcısına yanıt

hocam wsanırım yogunluk patladı tam anlamadım yavas biraz. Ekside filan cok konusuluyor herkes geziyor suan siteyi vs.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.