Şimdi Ara

Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
21
Favori
28.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Burada bir hata olmalı beyler, Türk insanı olarak ucuz ve kaliteli bir hizmete alışık değiliz. Devlet acilen el atmalı yüzde 500 vergi falan gelmeli ki kendimizi kaybetmeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazon müthiş bir hizmet verdi sonunda

• marketten android uygulamasını indirdim altyazıları çıkmadı bilgisayarda açtım altyazılar çıktı neden ki?

• kef K kullanıcısına yanıt

Sıkıntı şu bu prime olayını sen yabancıya da basarsın yani fiyat ayrımı nasıl yapacak Twitch düşünsene herife bizim üyelikten 20 cent zor gider..

Bakalım çakallık yapan olur mu göreceğiz.. Zaten şimdiden 8 tl oldu diye başlık delisi oldu Twitch kısmı..

• Güzel haber,Netflix'i iptal etmek için fırsat kolluyordum.HBO Max gelir diye umut etmiştim ama Amazon rededemeyeceğimiz bir teklifle geldi.Güle güle Boşflix..

• "Amazon.com.tr tarafindan satilir ve gonderilir" yazmiyorsa zaten almiyorduk. Artik PRIME logosuna bakmamiz yeterli olacak. Kolay Gelsin (EKOL) ile calistigi surece ve Ayni Gun/Ertesi Gun teslimatlar ucretsiz oldugu surece Amazon tek secenek olmaya devam edecek. Prime yokken de gun icinde verildigi surece teslimatlar ertesi gun geliyordu. Artik gece 23.59'a kadar, hatta oglen 11.59'a kadar (50 TL ustu) verecegimiz siparisler ertesi gun/ayni gun ucretsiz gelecek.

Trendyol - Kenar mahalle pazari (tutturanin kaptirdigi les gibi pazar yeri)
    n11.com/GG.com - Sabit pazar yeri (iyi kotu zabita var)
    Hepsiburada - Kismen AVM (HB'nin kendisinden aldigin surece)
    Amazon - En guvenilir ve hizli alisveris secenegi (Prime logolu urun aldigin surece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 15 Eylül 2020; 13:36:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Gerçekten insan uygun fiyat görünce Türkiye de şaşırıyor ya :) bilgisayar a indirdim akşam izleyeceğim bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Yani yoksa 1 dolarlık üyelik üstünden 2.5-3 dolar yayıncıya gidecek Amazon bırak para kazanmayı zarar eder. Şayet bizim çakal yayıncılar bu işi çözer ise çin ordusu gibi binlerce fake hesap ve kart ile kendilerine bile üye olurlar. Zaten şimdiden yayıncılar bot basıp izlenme artırma işine girdiler bunu gören neler neler yapmaz. Olan yine bu hizmeti hakkı ile kullanmak isteyene olur.

Şunu bilmek lazım Amazon deli bir fiyat verdi düşünün hem Amazon Prime - Video ve Twitch üyelik hepsi içinde size 8 tl diyor komedi resmen.

Fake kart ile yapılan abonelikler zaten 1-2 hafta sonra ücret kesilmediğinde iptal ediliyor, sadece sembolik olarak abone gözüküyorlardı. Yayıncılar onlardan para kazanmıyordu, amazon ve twitch çoktan önlemini almıştır. Ama bu bize 8tl tanıtım fiyatı olabilir, nasıl avrupa fiyatı 6 ay 3 euro, sonra 6 euro ise bizde de 16-20 tl ye çıkabilir. Ki çıkarsa yine alırım çünkü ayda 2 ürün alsam kargo parasına vereceğim parayı prime a veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Burada bir hata olmalı beyler, Türk insanı olarak ucuz ve kaliteli bir hizmete alışık değiliz. Devlet acilen el atmalı yüzde 500 vergi falan gelmeli ki kendimizi kaybetmeyelim.

Şşş.

Sizde sessizce alın çıkın beyler gündem yaratmayın, hükümetin kulağına gitmesin yoksa 8 Lira olur sana 28 Lira, hadi bakıyim  

• Tosla canlı destekden sordum. Amazon prime %60 iadeye dahil dedi.

Tosla kartı olanların bilgisine.

• Netflix beter olsun. Amazon geldi hoş geldi, umarım ihtiyacı olanlar şirketi dolandırmaz da amazon tahmin edilebilir fiyat değişikleri içerisinde kalır.

• Pweck5 kullanıcısına yanıt

yayıncılar prime üzerinden aboneliklerde normal aboneliğe göre daha fazla kazanıyor, partnerler için minimum $2.5. Eğer türkiye üzerinden gelen prime'larda şu kadar kazanacaksınız diye bir düzenleme yapılmadıysa hala $2.5 alırlar. Böyle bir değişikliği de partnerler kabul etmez zaten, $2.5 olarak devam ediyordur bence şu an.

• Pweck5 kullanıcısına yanıt

Fake demiyorum direk alsalar yine kazanırlar 1 dolar veriyorsun 2.5 alıyorsun kesin Twitch Prime kısmını bu üyeliğe kaparlar yada 8 tl içinden yayıncılara 2-3 tl gidecektir.

• # Ace # kullanıcısına yanıt
    Twitch Prime dahil. Prime Gaming içinden Twitch ile hesap eşleştirmesi yapılıyor. Zaten bundan sonra twitch prime, Prime Gaming olarak adlandırılacakmış sitede yazdığına göre.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt

Offff yayıncılar yaşadı bu işe önlem gelinceye kadar sömüren sömürsün ne diyelim lol.

• Perturbator kullanıcısına yanıt
    Oynadığım oyun içerikleri için.

• Bekle bizi yüssüklerin efendisi

• formgonder2055 kullanıcısına yanıt
    Kontrol etmeden yorum yazmışsınız sanırım. Altyazı var. Film ve diziler de baya iyi. Bomboş derken neyi kastettiniz ki? Netflix üzerinden 42tl'ye aldığım hizmeti 8tl'ye alıyorum. Bu tür kullanıcı dostu firmalara sırf destek olsun diye abone olurum. Kimsenin sunulan uygun fiyatlı hizmeti karalama hakkının olduğunu düşünmüyorum.

• MoRTaLNIGHTMARE kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarlardan dili ingilizce yaparsan düzelir.benimde nu8000 modelde senin gibiydi ingilizce yaptim duzeldi

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.