Şimdi Ara

Amazon Türkiye’den dev hamle: Amazon Prime Türkiye’de! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
21
Favori
28.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prime iyi de . Bu aynı gün teslimat olayının üstesinden zor gelirler diye düşünüyorum. Bakalım biraz önce sipariş verdim bugün teslim edilecek yazıyor. Gerçi prime olmadan önce standart teslimatta bile aynı gün teslim edildiği oldu ama...

Şirket politikası güzelde bu Ülkemiz şartlarına ayak uydurabilir mi "Kolay Gelsin" firması gayet iyi ama yoğunlukta kapasiteleri yetmeyebilir...

• harika fiyat ya keşke hep böyle kalsa da imkansız 

• 7.90/6= 1.31liraya denk geliyor.

adamlar 8 liradan kullanıma sunmuşlar, hala 6ya bölmeye çalışanlar var :D

• Asıl konuya yazdığım iki yorumu buraya da ekliyorum. Video izleyenlerden paralarını alsınlar ama bu iş Amazon TR müşterilerine kayıp olarak yansımasın.

Geldiğinden beri alışveriş yapıyoruz, ya hiç kargo ödemedim ya da 1 defa ödedim.

Fırsatı yakala olayını ya 1 ya da 2 defa kullandım.

Video, Music, Gaming kullanmam, Music zaten dahil değilmiş gibi görünüyor.

Hızlı teslimat bulunduğum ilde yok.

Sanırım 5TL bile olsa gerekli olmaz durumu benzer olanlara.

Ürün fiyatlarında indirim olursa da o anda üyelik başlatmak daha akıllıca olacaktır sanıyorum. İndirim derken konuda verilenler gibi göstermelik indirimler değil elbette.

Bu arada çok yüklenmeyin arkadaşlar yoksa anında zam gelecektir.

Burada tek sıkıntı aldığımız yüzlerce ürünü artık sadece prime olarak alınabilir hale getirirlerse o zaman başlar. Eğer öyle bir şey olursa şimdiye kadar alışveriş yaptığımız Amazon bize hortumu bağlayacak ve her ay 8TL'ye çökecek demektir. Bu da daha uygun fiyata ürün aldığımız için her yıl 100TL'yi geri alacaklar anlamına gelir. Umarım öyle olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 15 Eylül 2020; 12:15:29 >

• Bende hata veriyor sizdede öylemi.
    Ödeme aracınız doğrulanamadı. Lütfen ödeme aracınızı güncelleyin veya yeni bir ödeme aracı bilgisi girerek tekrar deneyin.

• Arkadaş hiç bir kartımı kabul etmiyor , sorun bende mi ki ?

• napolyon07 kullanıcısına yanıt

Ben duyar yapmıyorum, ben yapılmış bir duyarın ("Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.") yanlış bir algı olduğundan bahsettim orada. Farkındaysan o yazımda bir tek sen yanlış açıdan bakmışsın olaya. Ben Amazon bizim dostumuz, Jeff Bezos her sene Antalya'ya geliyor demedim. Amazon kar amacıyla kurulmuş küresel bir şirket bunda zaten hemfikiriz. Fakat şu gerçeği üstelemek istedim, 8 lira (0,89 cent) sürümden kazanma olayının da altında bir ücret. Rakipleri kapıyı 15-20 liralardan açarken, bu fiyatla girmek bana göre bir iyi niyet göstergesidir, rakiplerini dumur edecek bir fiyatla giriyor piyasaya. Yerli ve milli şirketlerimiz Trendyol ve Hepsiburada ücretsiz kargo için aylık 2-3 bin TL'lik harcama şartları koşarken, Amazon aylık 8 lira ücret talep etmiş.

• sabah alışveriş yaptım sıkıntı olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücret çok iyi. Yerli firmaların yapmadığı kıyağı yapmış Amazon. Biraz kurumsallık görsünler.

• Jeff Bezos  

• Arkadaşlar Amazon'u verdiği oyunlar oynanabilir seviyedeler mi? Yoksa dandik oyunlar mı veriyor?

• Uye olduk bakalim😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AwJeezRick kullanıcısına yanıt
    Tamam iyi güzel de, türkün türkten dostu yoktur kelimesi ile bu davranışın ne alakası var onu soruyorum? Türk turke bile dost değil bunu biliyoruz da bunun ticaret ve ticari bir hareket ile alakası nedir?

• amazon prime turkiye zaten vardi. haftalik ucretsiz denemede vardi. cogu kisi girip bakti zaten. kocaman bir boş platform. amazon prime zaten eşantiyon maksat amazondaki alis verisi artirmak. amazon prime 100 milyon indirilmişken netflix 1 milyari geçmiş demek istedigim amazon prime dizi film izleme platformu degil musteri cekmek icin hazirlanmis bir goz boyama.

• muhtemelen ücret böyle kalmayacak.

yıllık olarak çıkarsa hemen almak gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: formgonder2055

amazon prime turkiye zaten vardi. haftalik ucretsiz denemede vardi. cogu kisi girip bakti zaten. kocaman bir boş platform. amazon prime zaten eşantiyon maksat amazondaki alis verisi artirmak. amazon prime 100 milyon indirilmişken netflix 1 milyari geçmiş demek istedigim amazon prime dizi film izleme platformu degil musteri cekmek icin hazirlanmis bir goz boyama.

amazon prime video vardı ama aylık 6 euro ydu

şimdi amazon prime geldi, onun içinde amazon prime video dahil zaten. amazon prime üyeliği ise sadece ayda 7.90 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

muhtemelen ücret böyle kalmayacak.

yıllık olarak çıkarsa hemen almak gerek.

ben de almadım henüz ama sonra da almadığımıza pişman olmayalım

• Amazon prime uygulamadan satın alabilen var mı?

• Şu amazon’un sms doğrulama mesajları bir tek bana mı gelmiyor? Yada vodafone kaynaklı bir sorun mu anlayamadım. Uygulama üzerinden üye olamıyormuşuz.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.