Şimdi Ara

Amazon Sitesinden ürün getirtmek !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, amazon sitesinden bir saat almayı düşünüyorum acaba gümrükte kaç TL'ye kadar sıkıntı çıkartmazlar ? Veya telefon haricinde gümrüğe takılan ürünler var mı ?

İstediğim saat bu linkteki :http://www.amazon.com/Diesel-DZ1467-franchise-analog-leather/dp/B0054K34LI/ref=sr_1_1?s=apparel&ie=UTF8&qid=1413238805&sr=1-1&keywords=Diesel+DZ1467

Sizce bunu sipariş versem gelir mi ? Bilgili olanlar cevap yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

• Takip
  • TAKİP
  • Kargo dahil 75€ ($100) üzeri alışverişlerde gümrük vergisi gerekir. Sim kart takılan hiçbir cihaz gümrükten geçmez.
    Bu ürün saat olduğuna göre gümrüğe takılmaz. Amazon'dan satın almaya çalıştığınızda zaten göreceksiniz ki Amazon kendisi gümrük vergisini ekleyecektir alışveriş kargo ile birlikte $100'ı geçeceği için.
  • Şimdi kargoyla birlikte ne kadara gelecek bakmak için sipariş vereyim dedim, fakat Türkiye'ye gönderilmiyormuş ürün. Geçmiş olsun
  • Amazon prime studenttan(6 aylık) faydalanabiliyor muyuz öğrenci e-maili varsa?
  • bence değmez hocam saati beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat T.A.A nın saati değil mi bu arada

• gittigidiyorda var bu saat
  • Amazon kendisi de vergi ekliyor. Vergisiz urun almanin yolu yok mudur?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Kargo dahil 75€ ($100) üzeri alışverişlerde gümrük vergisi gerekir. Sim kart takılan hiçbir cihaz gümrükten geçmez.
    Bu ürün saat olduğuna göre gümrüğe takılmaz. Amazon'dan satın almaya çalıştığınızda zaten göreceksiniz ki Amazon kendisi gümrük vergisini ekleyecektir alışveriş kargo ile birlikte $100'ı geçeceği için.

Cevap için çok teşekkürler kardeşim.Bu ürünü bende almaya çalıştığımda Türkiye'ye gönderilmediğini gördüm ama gönderilen saatler vardır onları almaya çalıştığımda hiçbir sorun çıkmayacağına emin misin 100 $'ları geçmemek kaydı ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Saat T.A.A nın saati değil mi bu arada

T.A.A. kimdir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Saat T.A.A nın saati değil mi bu arada

T.A.A. kimdir hocam

Teknolojiye Atarlanan Adam youtube/webtekno ya da webtekno.com aracılığıyla ürün tanıtımı vs. İşler yapıyor.
    (Çakma telefonları-tabletleri de parçalar kendisi)

• quote:

Orijinalden alıntı: __By_CiN_oO__

quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Kargo dahil 75€ ($100) üzeri alışverişlerde gümrük vergisi gerekir. Sim kart takılan hiçbir cihaz gümrükten geçmez.

Cevap için çok teşekkürler kardeşim.Bu ürünü bende almaya çalıştığımda Türkiye'ye gönderilmediğini gördüm ama gönderilen saatler vardır onları almaya çalıştığımda hiçbir sorun çıkmayacağına emin misin 100 $'ları geçmemek kaydı ile ?

Amazon'dan alıyorsan zaten sorun çıkacak ürünleri (sim kart takılan) göndermiyorlar, $100 üstü alışveriş olursa da kendisi gümrük vergisini de fiyata ekliyor zaten. O yüzden için rahat olsun

• panpa 100 dolar sınırı var, eğer sınırı geçersen amazon senden %20 tax(vergi) yansıtacak faturana. 2 hafta sonra sorunsuz adresine gelecek. ürünü ekle sepete ileri ileri de, ürünü aldıktan sonra kartından çekilecek tutarı göreceksin. parayı hemen çekmiyorlar, çekmeden önce iptal de edebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.