Şimdi Ara

Amazon siparişleri artık A101 marketlerden teslim alınabilecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
11
Favori
43.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkes prime almak zorunda mı?Tabiki de değil.

Normalde kargo 8 tl ise a101 den teslimde 3 4 tl yapar isteyen öyle alır.

Zaten ben prime üyesiyim adam getirmeden önce arıyor veya mesaj atıyor.Müsait oldugum saati belirtiyorum istediğim saatte bana teslim ediyor.Akşam satt 22:00 bile kargo getirdikleri oldu bana.
  • A101 olması ilginç olmuş ama Amerika'daki sistemi burada görebilmek takdire şayan.

• Bazen çok ihtiyaç oluyor çünkü herzaman evde birileri olmuyor maalesef. Trendyol bu işe girmişti. Aslında benim asıl hayalim sadece bu işi yapan kargo merkezleri. Şube gibi değilde daha sık yerleşim yerlerine yakın bir kaç kargo firması ile ortak falan filan
  • ya bim olacaktı ya a101

yine bim'den iyidir bence.

• A101 e gitmişken bir şeyler de alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olacak şeyler silsilesi; Şey pardon benim amazondan siparişim vardı, onu almaya geldim alabilir miyim? Kasada var 10 kişi, bekle babam bekle. Öteki arada reyon dizer. Biri boştadır ama sana yardımcı olmaz, öbürü bu benim işim değil der hiç oralı olmaz. Marketi teslimat noktası yapmak pek mantıklı gelmedi.

karşı atak olarak önümüzdeki zamanlarda; yurtiçi, aras, sürat bim ile anlaştı. :))

• A101 az elemanla çok iş yaptırmaya çalışan bir market tercih yanlış olmuş bim şok vs olsa çok daha mantıklı bir tercih olurmuş

• Mahalle bakkalımı eklerim daha iyi.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    herkes siz değil ama.ihtiyacı olan varmış ki haberin altında güzel bir gelişme olduğunu dile getiren insanlar var.ayda 2 defadan çok alışveriş yapıldığana göre prime en mantıklı seçenek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 29 Ocak 2021; 17:41:26 >
  • a101 bim'in yakın olmadığı yerde bile var. şube şube dağıtım ağı zaten gerekliyken, ayrıca AZ101 kargo/kurye kurulabilir artık.

• Amazon = iyi yönetilen şirket
  • Teslimat kuponu vermiyorsa sıcak değil.
  • amozonu seviyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: bircosmopolitan

Olacak şeyler silsilesi; Şey pardon benim amazondan siparişim vardı, onu almaya geldim alabilir miyim? Kasada var 10 kişi, bekle babam bekle. Öteki arada reyon dizer. Biri boştadır ama sana yardımcı olmaz, öbürü bu benim işim değil der hiç oralı olmaz. Marketi teslimat noktası yapmak pek mantıklı gelmedi.

karşı atak olarak önümüzdeki zamanlarda; yurtiçi, aras, sürat bim ile anlaştı. :))

hatta şöyle . kasa zaten kuyruk olmuştur. o sırada biz kargoyu almaya gidince kasiyer bi kaç dakka anlamya çalışır. anlamayınca müdüre seslenir ibrahim beyyyy. 4 5 dakka sonra o gelir. bi de ona anlat derdini. kimbilir nereye koymuştur pakedi.

yani güzel uygulama da oraya da mng ile gönderirse kötü. ha en azından mng nin son admınıdan kurtulmuş olunur yine mng olsa bile. a101 elelmanları patlak kargoyu treslim almz belki.

ama kolaygelsin hizmeti alanlar için saçma. istediği zaman gelsin komşuma gelsin adresi değiştir gibi seçenekler varken

• A101 kargo işine girdi diyebiliriz. İller arası mal sevkiyati zaten yapılıyor
  • Amazon inan "kolay gelsin" diye seni kullanan Türkiye'yi sakın a101 veya Bim mahrum etme.
  • Harika bir hizmet
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Extra avantaj ne olabilir mesela
  • Aşağıda yazdım
  • Bu sistem 1 haftadir vardi :) . Haberini yapacak kadar ilgisizlik cok !

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.