Şimdi Ara

Amazon siparişleri artık A101 marketlerden teslim alınabilecek (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
11
Favori
43.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zamanında bukoli vardı keşke onlarla anlaşmış olsalardı ama onlarda kapandı . ne güzel eve yakın kırtasiye vs gibi yerlerden seçer gider alırdık

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Eptt avm için var bu sistem hocam. Ama çok yaygın değil sanırım.

Yani dediğim gibi; PTT şubesinin önünde, reklam panosunda gördüm ama vaktim olmadığı için inceleme fırsatım olmadı. Sizin dediğiniz gibi olabilir tabi, mümkündür... 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Personelin haberi var mı bundan? Hiç sanmıyorum.
  • HA-DH kullanıcısına yanıt
    O arkadaş orada zavallı derken personeli küçümsemiyor, zavallı derken asgari ücret ile resmen köle gibi çalıştırılan personelin vaziyetini öne çıkartıyor. Diğer market zincirlerini işin içine katmıyorum da, özellikle a101de iş yükü inanılmaz derecede fazla magaza başına çalışan sayısı az olduğu için, bunlar yetmezmiş gibi bir de kargolarla uğraşaklar.
  • A101 de asgari ücretle çalışan adama daha nasıl ek yük getireceklerini şaşırdılar. Müşteri açısından güzel birşey. Her yerde bir kargo şubesi yok ama evinize çok yakın bir yerde A101 olma ihtimali yüksek.
  • alaz1903 kullanıcısına yanıt
    Trendyol dolap otomatı yapıyor 1 2 aya heryerde görürsünüz
  • Bu sistemi Hollanda'da Bol.com yapıyor. İsterseniz kargolarınızı bir market zinciri olan Albert Heijn'a bıraktırabiliyorsunuz ki akşam 10'a kadar açık olduğunu düşünürsek aşırı mantıklı akşama kadar çalışanlar için. Amazon'dan da bekliyordum bir drop off sistemi ama A101 olmasını beklemiyordum açıkçası. Herhalde çok yaygın olduğu için A101'i tercih ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

2 işlemi beceremeyen personelleri, raf fiyatı ile kasa fiyatı habire farklı olan ağır vakaları ile ünlü bir markete bir de amazon kargoları eklenince görün curcunayı

Her yerde olabiliyor böyle şeyler, sadece A101'e özgü değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

2 işlemi beceremeyen personelleri, raf fiyatı ile kasa fiyatı habire farklı olan ağır vakaları ile ünlü bir markete bir de amazon kargoları eklenince görün curcunayı

Bazı şubeler var içerde akrobatik hareketler yapmadan gezemiyorsun boyna mal getiriyorlar insanlara yürüyecek yer kalmıyor olduğu gibi marketin içinde bekliyor bakkaldan bozma sanki.

• labtek38 kullanıcısına yanıt

Sistem kullanimi arttikca personel sayisi da ona gore ayarlanir, is olsun yeter ki.

• Monitör TV falan aldık ekran kırık çıkarsa gör curcunayı

Kırık mı geldi kargoda mı kırıldı mağazada mı kırıldı evde mi kırıldı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.