Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • creative pebble v3 bunu almanın bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Dün tekrar stokta gözükmesi benim iptal ettiklerimin stoğa düşmüş olmasından olabilir.Ama gereksiz bir 2 ay uzatma söz konusu bunu anlayabilmek çok zor.13 Aralık siparişi 11 şubata atılması cok hoş değildi.
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt

İnşallah dediğiniz gibi olur ve zevkle kullanırsınız . Ben geçmişte Magnat ve Heco kule hoplar kullandım ve Heco dan çok memnun kalmıştım 702 de iyi bir seri. İyi günlerde yeni yılda kullanmanız umuduyla selamlar. 

• Gümrük vergisi oranlarında değişik söz konusu oldu mu media player ses sitemi elektronik ürünler kapsam da mı bilgisi olan var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucre Maricruz

Bu dediklerinizi Amazon.de arayarak sordum.2 adet kule ağırlıkları 20.5kg olmak üzere 41kg olarak gönderilecek.Amazon.de üzerinde kule hoparlör olarak tek ve çift ibaresi mevcut.Tek olarak geldiğini beyan ederseniz ücretsiz 2.si gönderilir veya paranızın tamamını kargo ücreti ödemeden iade edebilirsiniz denildi.Şöyle ki zaten Amazon TR üzerinden Heco Victa 702 almak istediğinizde Türkiye'deki distiribütörü olan satıcının ilanında da 20.5kg olarak belirtiliyor.Türk firmasından 8750tl verip tek kule hoparlör elinize ulaşmıyor değil mi ? Her ne olursa olsun arkadaşlar Amazon mağduriyet yaşatmıyor en kötü ihtimal paranızı alıyorsunuz.Özellikle tek gelmesi konusunda şikayetler olduğunu belirttim fakat kesinlikle bir çift yazıyor 2 adet olarak gönderilecek denildi. Kargo ve vergiler dahil 3100 TL bu bekleyişe değer diye düşünüyorum.Zaten stoklar tekrar anında bitti.Herkese iyi yıllar keyifli melodiler

Alıntıları Göster

Ne yazıkki ürün çift değil tek gelecektir.

Size katalog hatası vb bir neden sunacaklar ve isterseniz iade edin diyecekler ve sizde uğraşıp duracaksınız maalesef.

Gönderilen ürünün kargo bilgilerine baktığınızda 15-20kg arasında ise tek olduğundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

• Daha önce satın alanların yorumlarından ürünün çift olacağını anlıyorum. "Marc Bianchi" isimli alıcı yorumunda çoğul anlatıma uygun açıklamalarda ve Almancada çoğul anlamına gelen "sie" öznesini kullanmış. Hoffman, kutulardan birisinden çıkan kulenin marka ambleminde hata olduğunu yazmış, yani iki kuleden bahsediyor. Neredeyse tüm yorumlar kulelerin çift olarak geldiğini gösteriyor.

Ayrıca Amazon'da iade sorunu yaşanmayacağı gibi telafi olarak (tek gelmesi halinde) güzel ikramlar gelecektir.

Ben fiyatı uygun buldum, bir kaç karşılaştırma izledim. Bu fiyata gerçekten uygun geldiği için sipariş verdim. Ocak sonuna kadar teslim edilmiş olur, gerçi en son Amazon.de siparişimde ve Amazon.com siparişimde, hedeflenen süreden 1 hafta önce gelmişti siparişler.

Sonuç olarak almak isteyenler çekinmeden alabilirler.

• Kerros kullanıcısına yanıt

amazon.de sayfasindan kontrol ederseniz eger tek olarak gonderilecek oldugu asikar. oradaki detaylarinda 'single' olarak bahsediliyor.

telafi ederler mi, ederlerse ne verirler-alirlar belli olmamakla birlikte musteri memnuniyeti yonunde olur.

• drcaucasian D kullanıcısına yanıt

Bazen bu tip ürünler şaşırtır insanı, bir sipariş verirsiniz iki gelir, iki diye alırsınız bir gelir :)

Hayırlısı olsun, uzun zamandır kulağımı doyuracak bir sisteme ihtiyacım vardı, olursa kulağım rahatlar, olmazsa yapacak bir şey yok. iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Daha önce satın alanların yorumlarından ürünün çift olacağını anlıyorum. "Marc Bianchi" isimli alıcı yorumunda çoğul anlatıma uygun açıklamalarda ve Almancada çoğul anlamına gelen "sie" öznesini kullanmış. Hoffman, kutulardan birisinden çıkan kulenin marka ambleminde hata olduğunu yazmış, yani iki kuleden bahsediyor. Neredeyse tüm yorumlar kulelerin çift olarak geldiğini gösteriyor.

Ayrıca Amazon'da iade sorunu yaşanmayacağı gibi telafi olarak (tek gelmesi halinde) güzel ikramlar gelecektir.

Ben fiyatı uygun buldum, bir kaç karşılaştırma izledim. Bu fiyata gerçekten uygun geldiği için sipariş verdim. Ocak sonuna kadar teslim edilmiş olur, gerçi en son Amazon.de siparişimde ve Amazon.com siparişimde, hedeflenen süreden 1 hafta önce gelmişti siparişler.

Çift gelmemiştir, çift almışlardır. Hoparlörlere dikkat ederseniz 'pair' yani çift değil 'single' yani tek satıyorlar.

Haliyle alanlar bir çift alıyor, tek almıyor.

Bizde hep çift satılır ama tahmin ediyorumki garanti bittiğinde hasar gören veya bozulan tek hoparlörü almayı/yenilemeyi daha pratik ve ucuz buluyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Daha önce satın alanların yorumlarından ürünün çift olacağını anlıyorum. "Marc Bianchi" isimli alıcı yorumunda çoğul anlatıma uygun açıklamalarda ve Almancada çoğul anlamına gelen "sie" öznesini kullanmış. Hoffman, kutulardan birisinden çıkan kulenin marka ambleminde hata olduğunu yazmış, yani iki kuleden bahsediyor. Neredeyse tüm yorumlar kulelerin çift olarak geldiğini gösteriyor.

Aslında daha önce kule hoparlör siparişi verenlerin deneyimlerine bakın burada postlar mevcut

• Ben de heco 702 aldım tek olarak geldi. Amazonla iletişime geçtim 2 seçenek gözüküyor önümde biri 1350 tl indirim yapabilirim ya da iade edebilirsiniz dediler. Henüz bir cevap vermedim yetkiliyle konuşmak istediğimi söyledim. Geri dönecekler dendi ama henüz kimse aramadı.

• BatuOztas kullanıcısına yanıt

Sorunu halledemezsenic tavsiyem 1350 tl indirimi hediye çeki olarak tanımlayıp 2 heco hop siparişini vererek fiyattan düşürmeniz. Geri gönderildi eskiden PTT kargo ile ugraşılıyordu bu ara nasıl yapılıyor bir sorun belki Ttr amazon açıldığı için daha kolay çözüm bulunur selamlar

• Uzun süredir düşündüğüm sete bir pikap katma fikrini gerçekleştirmek için bu gün adım attım ve Dual 301 pikap siparişi verdim
    https://www.amazon.de/gp/product/B0076Z72RQ/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&ref_=d6k_applink_bb_marketplace
    Yanında bir kablo ekledim
    https://www.amazon.de/gp/product/B00FQK327M/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&ref_=d6k_applink_bb_marketplace
    Bakalım gelişmeler nasıl olacak ,sizleri bilgilendiririm. Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunhun34

Uzun süredir düşündüğüm sete bir pikap katma fikrini gerçekleştirmek için bu gün adım attım ve Dual 301 pikap siparişi verdim
    https://www.amazon.de/gp/product/B0076Z72RQ/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&ref_=d6k_applink_bb_marketplace
    Yanında bir kablo ekledim
    https://www.amazon.de/gp/product/B00FQK327M/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1&ref_=d6k_applink_bb_marketplace
    Bakalım gelişmeler nasıl olacak ,sizleri bilgilendiririm. Selamlar.
    Duali iyi araştırın hocam eski günlerinden uzak

• Tahmin ediyorum Dual pikap eskide efsaneydi ama fiat iyi eğer verim alamazsam satarım artık.
  • Benzer cihazların hepsinin üretimi aynı. Sadece üzerindeki marka değişiyor. Bende Omnitronic pikap var. İç devresi Audio Technica ile aynı.

• Çinliler hepsini aynı fabrikada yapıyordur muhtemelen 😁😁
  • selam, audio pro t10 yanına mümkünse pc üzerinden müzik dinlemek istiyorum. ses kartları bu iş için eksik kalır diyorlar. ne tavsiye edersiniz bütçe 1.500 e kadar olabilir

• Arkadaşlar, amazon'dan çift kule tipi hoparlör gelir mi?

Mantıken gelmesi lazım ama ebat olayı işin rengini değiştirir mi, bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.