Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hunhun34

Amazon almanya yımı tüketici hakem heyetine şikayet ettiniz , Yurt dışındaki bir firma ile ilgili Tüketici hakem heyetinin işlem yapması mümkün olabiliyormu ? . Bende tüketici hakem heyeti başvurusunun sonucunu merak ediyorum bilgi verirseniz çok iyi olur .Selamlar

gelisme oldukca bilgilendirecegim sizleri.

• Arkadaşlar elektrikli aletleri Amerika dan almamaya çalışıyorum ama hoparlörde sıkıntı olur mu, farketmez gibi geliyor, ona göre geçicem Amerika ya da Kanada dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Actif hop olmazsa ( elektirik voltaj farkı için ) sorun olmaz diye düşünüyorum ancak satıcı amazon olmaz ise gümrük işleri karışabilir .Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan katkı olsa iyi olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Arkadaşlar elektrikli aletleri Amerika dan almamaya çalışıyorum ama hoparlörde sıkıntı olur mu, farketmez gibi geliyor, ona göre geçicem Amerika ya da Kanada dan

pasif hoparlör haliyle sıkıntı olmaz ancak kargo ücreti genelde üründen daha fazla

• japonya kargo ucretleri daha makul gibi geldi bana

• turuncu55 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam.Almanyadan uzaktan bir akrabaya subwoofer aldıracağım.Arabayla gelecek.Gümrükte bir sıkıntı çıkar mı ? Tax refund alabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AP Shaco Pentakill A kullanıcısına yanıt
    Arabayla gelip gümrükten ürün geçirme işlerini hiç bilmiyorum
    Araçla gelecek akrabanız oraları daha iyi biliyor olabilir. Aslında oradan sorgulatsanız daha doğru bilgi alabilirsiniz diye düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AP Shaco Pentakill A kullanıcısına yanıt

Ben uçakla gelecek akrabama kulaklık aldırmıştım. Ama gelirken hiç uğraşma kutusunu at çöpe demiştim. Herhangi bir sıkıntı yaşamadı. Gümrükte de sıkıntı olacağını sanmam. En kötü kutusunu atıp öyle getirir, ben kullanıyorum der. Tax refund alamaz yalnız. Onu alabilmek için Alman vatandaşı olmamak ve Almanya'da oturma iznine de sahip olmamak gerekiyormuş. Yani turist olarak gittiğinizde aldığınız ürünler için kendiniz refund alabiliyormuşsunuz.

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.