Şimdi Ara

Alper Potuk!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renktaşlarım gerçekten artık dayanamadığim için buraya konu açmaya karar verdim. Evet bircok futbolcu suan da fenerbahcemize yakisan oyuncular degil ama artik son nokta real madrid macinda kaybettigi toplar, kestigi ataklarimiz ve yuzundeki o iplemez dalga gecme simasını gordukce deliriyorum. Bir twiterda hashtag yapalim instagram sayfasini boykot edelim stada yuruyelim ama bu oyuncu bu transfer sezonunda gitsin artik. Bu var diye yonetim orta sahaya transfer bile yapmıyor. Jailson ozan kruse 3lusu suanda ilk 11banko gibi gorunuyor m.ekici, emre , t.cigerci, tolgay , ferdi kadioglu yedek olsa tek kulvarda bizi goturur. Ama bu alper potuk işini el birligiyle orgutlenip cozelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre0721 -- 31 Temmuz 2019; 20:46:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Potuk ve Ekici denen başıboş, formanın hakkını veremeyen tiplerin acilen gitmesi lazım.
  • Kesinlikle katiliyorum. Orta sahamiz gercekten o kadar kalabalik ki miha zajc bile unutmusum. Evet elle tutulur nitelikle ust duzey degil hicbiri ama bu alper potuk gibi topcular oynadikca 25 yasinda miha ,23 yasinda jailson ,19 yasinda ferdi gibi oyuncular kendini gelistirecek sure bulamiyor. Ferdi hollanda genc takimda 10 numara ve gelecegin yildizi gozuyle bakiliyordu orda. Adam 1 senedir bizde top oynayamiyor. Merih demiral onumuzdeki en buyuk ornek taraftar klubun sahibidir sesimizi cikarmaliyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.