E

Yüzbaşı
14 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar kpss 2020 lisans hazirlaniyorum. Yurtta kaliyorum ve youtube videolari 144 p dona dona izleniyor. Telde 2 gb internet var her ay. Benim hocam videolarini nasil izleyebilirim. Onerisi olan var mi
Beyler s10 almayi dusunuyorum fiyati ne zaman duser sizce. Tr ye geldikten belli bi sure sonra dusuyor samsunglar.. uzun sure dusmeyecekse xiaomi mi9 ya da mi9t pro alsammi? Baska onerilere açığım
Renktaşlarım gerçekten artık dayanamadığim için buraya konu açmaya karar verdim. Evet bircok futbolcu suan da fenerbahcemize yakisan oyuncular degil ama artik son nokta real madrid macinda kaybettigi toplar, kestigi ataklarimiz ve yuzundeki o iplemez dalga gecme simasını gordukce deliriyorum. Bir twiterda hashtag yapalim instagram sayfasini boykot edelim stada yuruyelim ama bu oyuncu bu transfer sezonunda gitsin artik. Bu var diye yonetim orta sahaya transfer bile yapmıyor. Jailson ozan kruse 3lusu suanda ilk 11banko gibi gorunuyor m.ekici, emre , t.cigerci, tolgay , ferdi kadioglu yedek olsa tek kulvarda bizi goturur. Ama bu alper potuk işini el birligiyle orgutlenip cozelim.
Arkadaslar ilk defa maça gidecegim. Kız arkadasımında benimde passolig kartımız var. Basaksehir macı icin bileti simdiden alabilirmiyiz? Bilet alma islemi nasıl oluyor? Bileti siteden mi aliyoruz? Ya da maca gitmeyip bilet devredenler oluyor onlardan nasıl aliniyor? Hangisi mantikli? Ayrica guzel bi yerde izlemek istiyorum cok asagda olmasın yukarda sahayi tam gorelim kiz arkadasım yanımda kale arkası kötu yerleri felan olmasın. Yardimci olursaniz sevinirim
Herkese merhabalar. Nkü hemsırelik 3.sınıf ögrencisiyim. 3.20 not ortalamam var. Üniversitede Akademisyen olmak icin yüksek lisans sonrasında da doktora yapmayı dusunuyorum. Süreç konusunda Biraz bilgi eksikligim var. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

1- Genel olarak üniversitelerde hangi alanda / programda yüksek lisansını yapan ya da bitirmis kişiler isteniyor?
2- Bu yüzden Yüksek lisansı hangi alanda yaparsam şansım artar ( erkek öğrenciyim. Kadın dogum hariç diger alanlarda yaparım. sevdigin alan demeyin her alana ilgim alakam var)

3- Öğretim görevlisi mi olmak daha mantıklı araştırma görevlisi mi? Üniversiteler hangisini daha çok istiyor?

4- Ayni programdan ( ornegin halk sagligi veya yönetim ) hem araştırma görevlisi hem de ogretim gorevlisi programlari acılıyor mu? Fark nedir.

5- Yüksek lisans icin saglık bilimleri enstitüsü veya ..... ana bilimdali diye kavramlar var. Fark nedir + - leri nelerdir?

6-sürec konusunda da bilgilendirebilerseniz çok memnun olurum.
Taksitli düşünūyoruum sizce mantıklımı???
Taksitli almak istiyorm fakat baya fark geliyormuş. Düşünceleriniz neler???
Kazanan varmı?? Ucret ne kdr yazyor???
yedek sıralarınız kaç gençler ??
1000 lira civarı bir bütçem var hangisini almalıyım ya da başka önereceğiniz bir telefon varmı ? kameraya ve stabiliteye öncelik veriyorm
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 740
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 10.786 (Bu ay: 87)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 460 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.