Şimdi Ara

Atiba Hutchinson Beşiktaş'ta !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
10.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş Kulübü bir süre önce ilgilenmeye başladığı Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson için girişimlerde bulunmuş ancak bonservis bedeli olmayan futbolcunun menajeri ile yapılan görüşmelerden sonuç çıkmamıştı.

Hatta Siyah Beyazlı kulübün AS Başkanı ve Futbol Transfer Komitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Deniz Atalay, 31 yaşındaki futbolcu konusunda 23 Temmuz'da resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada Atiba'nın transfer gündemlerinden tamamen çıkartıldığını belirtmişti.

BILIC'İN YOĞUN ISRARI ÜZERİNE ATIBA İLE ANLAŞMAYA VARILDI
    Ancak teknik direktör Bilic'in yoğun isteği üzerine Beşiktaş Kulübü dün yeniden başlattığı görüşmeler sonucu Kanadalı oyuncu ile anlaşmaya varıldı. Atiba'nın iki gün içinde Siyah Beyazlı takım ile resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Futbol hayatına 2003 yılında Kanada'nın Toronto Lynx'de başlayan Hutchinson, daha sonra İsveç'in Öster ve Helsingborgs takımlarında forma giydi. Danimarka'nın Copenhagen takımında görev yaptıktan sonra 2010 yılında PSV Eindhoven'a transfer olan 31 yaşındaki oyuncu, son 3 sezonda futbol yaşantısını Hollanda'da sürdüdü. Yeni sezon öncesi PSV Eindhoven ile mukavele imzalamayan Kanaladalı futbolcu'nun Siyah Beyazlı takımla 2 yıllık kontrat imzalaması bekleniyor.

DHA , Lig TV , NTVspor

• Kötü transfer
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

Kötü transfer

Geçen sezon PSV de 30 maç oynamış hem de bonservisi elinde gayet iyi transfer
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Kötü transfer

Alıntıları Göster
    30 yaşında diye biliyorum.
  • quote:

quote:

Kötü transfer

Alıntıları Göster
    Ön liberoya alınıyor adam 2 senedir zorunlu sağ bek. Daha Necipte var Necip nerede oynayacak yedekte oturak kapmaca oynar

• quote:

Orijinalden alıntı: l053r

Ön liberoya alınıyor adam 2 senedir zorunlu sağ bek. Daha Necipte var Necip nerede oynayacak yedekte oturak kapmaca oynar

Alıntıları Göster
     Atiba Hutchinson Beşiktaş'ta !!!

Adamı küçümsemeyin çok iyi transfer

FC Copenhagen'de Yılın Oyuncusu: 2010
    Danimarka Süper Ligi'nde Yılın Oyuncusu: 2010
    Kanada'da Yılın Oyuncusu: 2010,2012
    2003- Kanada Milli Takım 64 maç

• quote:

Orijinalden alıntı: l053r

Alıntıları Göster
    Ben daha farklı bir isim bekliyordum.Daha tecrübeli ve üst düzey maçlar oynamış birisini bekliyordum.Atiba geleceğine Necip oynasın daha iyi.
  • Hayırlı olsun, süper transfer değil ama kötülenecek kadar da bidon değil. Abartmayın
  • Hayirli olsun Besiktasimiza
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Bora.

Ben daha farklı bir isim bekliyordum.Daha tecrübeli ve üst düzey maçlar oynamış birisini bekliyordum.Atiba geleceğine Necip oynasın daha iyi.

Alıntıları Göster
    1+1 imzalanmıştır umarım.. Ayrıca kalan paraya da kaliteli bir forvet alınsın Almeida gönderilip, kalan para kullanılacak denildi Matri falan alınsın en kötü Barrios bonservissiz hala..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

1+1 imzalanmıştır umarım.. Ayrıca kalan paraya da kaliteli bir forvet alınsın Almeida gönderilip, kalan para kullanılacak denildi Matri falan alınsın en kötü Barrios bonservissiz hala..

Alıntıları Göster
    Kötü transfer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

Hayirli olsun Besiktasimiza

sağlama benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sçsö

sağlama benziyor

bn hiç izlememiştim daha önce ama bizim transfer haberleri konusunda çoğu kişi olumsuz konuşuyordu.

Evet sağlama benziyor evet ayaklarına hakim görünüyor vede fiziğini kullanmayı biliyor belliki. Tecrübeli olmasıda iyi

ancak bizim forumlardaki arkadaşların itiraz etmelerinin sebebi şu; Bu adam sağ bekten devşirme bir ön libero

zaten fark ettiyseniz özetteki maçlardada çoğu zaman sağ bek pozisyonunda.

Özellikle Bilic istediğine göre benim aklıma ilk gelen şu; Serdar Kurtuluş alternatifsiz kalmasın,zaman zaman sağ bektede kullanayım Atiba'yı diye düşündüğünü düşündüm.

Sonuçta Necip ve Velide var (beğensekte beğenmesekte)

Belkide direk sağ bek için alıyor onuda bilmiyorum.

İşin ilginci Serdarda ön liberoda sonradan devşirme :)

ama Tigana zamanında ön libero oynadığında ben beğeniyordum kendisini o ayrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

quote:

sağlama benziyor

bn hiç izlememiştim daha önce ama bizim transfer haberleri konusunda çoğu kişi olumsuz konuşuyordu.

Evet sağlama benziyor evet ayaklarına hakim görünüyor vede fiziğini kullanmayı biliyor belliki. Tecrübeli olmasıda iyi

ancak bizim forumlardaki arkadaşların itiraz etmelerinin sebebi şu; Bu adam sağ bekten devşirme bir ön libero

Özellikle Bilic istediğine göre benim aklıma ilk gelen şu; Serdar Kurtuluş alternatifsiz kalmasın,zaman zaman sağ bektede kullanayım Atiba'yı diye düşündüğünü düşündüm.

Alıntıları Göster
    Güçlü ve ayaklarına hakim bir oyuncuya benziyor izlediğim kadarıyla, böyle oynarsa orta sahamız toparlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Versace precious

quote:

sağlama benziyor

Alıntıları Göster
    ?u yönden iyi bir transfer olabilir sa? bek+ ön libero 2 mevkiye tek transferle kapatma dü?üncesi olabilir.Onun dy?ynda hyzly teknik birine benziyor izlemedim önyargyda bulunmayaca?ym.Gelsin oynasyn belki fink-Ernst gibi biri çykacak.Oynasyn görelim tecrübelide bizim arady?ymyz tecrübeydi oda geldi.Umarym yararly olur Be?ikta?yma ben umutluyum açykçasy.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-768DB40EF

?u yönden iyi bir transfer olabilir sa? bek+ ön libero 2 mevkiye tek transferle kapatma dü?üncesi olabilir.Onun dy?ynda hyzly teknik birine benziyor izlemedim önyargyda bulunmayaca?ym.Gelsin oynasyn belki fink-Ernst gibi biri çykacak.Oynasyn görelim tecrübelide bizim arady?ymyz tecrübeydi oda geldi.Umarym yararly olur Be?ikta?yma ben umutluyum açykçasy.

Alıntıları Göster
    Kesinmi ?
    Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Kesinmi ?
    Hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    İstenmiyecek kadar kötü bi adam değil izleyelim görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Kötü transfer.

Adını daha önce duydun sanki
  • quote:

quote:

Kötü transfer

Ya siz benim kötü dediğime bakmayın , menajerler tarafından getirilen her transfer benim için kötü transferdir..biraz önyargılıyım bu konuda , yoksa kötü bi oyuncu olduğunu düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FB253030B

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Kötü transfer.

Adını daha önce duydun sanki

Alıntıları Göster
    allah aşkına şu kötü transfer diyenler kaç kere izledi adamı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.